Skocz do zawartości

SingStar


Gość Kyo

Poziom trudności Trofeów  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oce? poziom trudno?ci Trofeów w SingStar?

    • Bardzo ?atwe
      0
    • ?atwe
      0
    • ?rednie
      0
    • Trudne
      0
    • Bardzo trudne
      3


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.trofeaps3.com/trophies/readarti...?article_id=253

 

Brąz: :3pl:

 

SingStarter

Sing your first song

 

Super Singer Bronze

Score over 9000 on 5 different songs on Easy (Unlocks a PlayStation®Home reward)

 

Keep It Cool

Achieve a 'cool' ranking on every line of a 'normal' length song

 

Your Golden Moment

Fill every bonus note in a 'normal' length song

 

Beginner Singer

Sing 50 songs

 

Medley-Go-Round

Play 10 medleys

 

Window Shopper

Visit the SingStore (Unlocks a PlayStation®Home reward)

 

Popularity Contest

Make 5 SingStar friends

 

Center Of Attention

Have a media upload viewed over 100 times in its first week online

 

Chatterboxes

Post a single comment on another player's profile page (Unlocks a PlayStation®Home reward)

 

Gallery Gazer

View 100 snapshots, 100 audio playbacks and 100 video playbacks

 

Welcoming Party

Receive 50 visits to your Profile page

 

Star Maker

Rate 30 different pieces of media

 

Meet The Locals

Visit 50 different Profile pages

 

Media Mogul

Save 200 pieces of media

 

It’s Good To Share

Upload 1 piece of media of any type to SingStar Online (Unlocks a PlayStation®Home reward)

 

Interior Decorator

Change your wallpaper 5 times

 

Mirror Image

Complete a song using the camera feed option

 

 

Srebro: :2pl:

 

Super Singer Silver

Score over 9000 on 5 different songs on Medium

 

Veteran Singer

Sing 100 songs

 

In It To Win It

Play 200 songs in Battle mode

 

It Takes Two

Play 200 songs in Duet mode

 

Go It Alone

Play 50 songs in Sing Solo mode

 

All Eyes On You

Have a media upload viewed over 200 times in its first week online

 

Pillar Of The Community

Receive 200 visits to your Profile page

 

 

Złoto: :1pl:

 

Super Singer Gold

Score over 9000 on 5 different songs on Hard

 

Beat Bravo!

Beat our resident SingStar! - score over 9344 on hard mode on any 'normal' length song

 

Obsessive Singer

Sing 300 songs

 

They Really Love Me

Have a media upload rated 4 stars by at least 1000 ratings

 

SingStar Celebrity

Get a grand total of 8000 views from all your media ever

 

 

Platyna: :dance:

 

You Are A SingStar

Collect every trophy in the game

 

 

Ukryte:

 

 

Brąz:

:3pl:

 

 

At Least You Tried

Achieve a very, very low score

 

Happy Holiday!

Play SingStar on Christmas Day

 

Happy SingStar Day!

Play the game on the day the original SingStar premiered in Europe

 

 

Srebro:

:2pl:

 

 

Leagues Apart

Win a battle on hard difficulty, while your opponent plays on easy

 

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

SINGSTAR TROPIES - Wielka prośba !!!

 

Trofea w Singstarze wymagają zaangażowania w budowanie społecznosci singstarowej - łażenia po profilach, odpalania filmików, nagrań i zdjęć swoich przyjaciół. Zbierzmy się do kupy (singstarowcy) i pododawajmy się do friend listy na PSN. Oczywiście trzeba jeszcze odpalić Singstara (obojętnie którego) i ściagnąc najnowszego patcha.

 

Dodawajcie mnie śmiało do friend listy "Katanka_PL", a obiecuję, że będę wchodził na każdy profil i oceniał każdy upload :) Proszę również Was o wchodzenie na mój profil. Uploadów jeszcze nie mam, ale własnie nad nimi pracuję. Pewnie mnie nie zobaczycie, ale moją żonkę tak

 

Do pracy rodacy zanim nie będzie za późno i miliony profilów się nie pojawi!

Odnośnik do komentarza

Do pracy!!! I kto to mówi ;)

Wlazłam na Twój profil i chciałam cokolwiek ocenić lecz nie miałam co.

Ja już zebrałam trophisa za zaśpiewanie 50 piosenek. Zostało mi jeszcze 100 i 300. Ciężko widzę te trofea. Platyna, w momencie gdy wszyscy posiadacze tej gry ruszyli z uploadami jest raczej nie do zdobycia. Uploady pojawiają się co parę sekund,co oznacza,że ludzie nie nadążają z ocenianiem. Serwery są poważnie obciążone i wszystko chodzi cholernie wolno. Może jak przejdzie szał na trofea,to wtedy będzie można coś zadziałać.

 

Fajna akcja ale mało nas trochę. Ja już zdobyłam trofisa za 5 friendsów ale 200 ocen w ciągu weekendu nie ma szans zdobyć.

W ogóle jeśli będzie śmiałek na naszym forum,któremu uda się zdobyć platynę w tej grze,to szacun.

 

A mam jeszcze pytanie do kolegi... Czemuż to sam nie zaśpiewasz tylko żonę w to wrabiasz? ;)

Ja musiałam się sama zbłaźnić a oceny mówiły same za siebie. Było źle :( Heh... Młodziutkie blondyneczki mają najwięcej friendsów i super oceny. Ja jestem stara i brzydka i nikt nie chce za mnie śpiewać :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

dokładnie jak Ilona1973 napisała, wchodzą i dawają zazwyczaj 5s i jeśli Ty sam dasz innym 5 gwiazdek i zostawisz komentarz to z pewnością Ci odpiszą i oddają gwiazdki...

 

mimo wszystko trofea są ciężkie, a jeśli ktoś nie umie śpiewać i nie ma inwencji twórczej (tak jak ja ;) ) to będzie ciężko z platyną

 

mam pytanie odnośnie uplodowania filmików, bo mam 5 i nie mogę już więcej, a co niektórzy mają po 15, więc jest to jakiś okres czasu który trzeba odczekać czy mieć inny vol. czy jeszcze coś innego?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

no, po wczorajszej probie walki o 200 odwiedzin w ciagu tygodnia (non stop mnie wywalalo z serwerow wiec nie moglem oceniac innych i zostawiac komentarza by ocenili mie) stwierdzam, ze platyna jest niemozliwa

z pewnoscia, cwiczac, cwiczac i cwiczac mozna zrobic te dwa trofea na hard ale te internetowe to czysta niemozliwosc

i naprawde 200 obejrzen jednego wideo w ciagu tygodnia od zamieszczenia wcale nie wydaje mi sie najtrudniejszym

 

mam, z 44% zostalo "mi" zaspiewac piosenke z wszystkimi linijkami na cool, 5X 9000 na hardzie i pobic ten rekord

 

Odnośnik do komentarza

TO że wywala to chyba norma, ja wczoraj też nie mogłem się połączyć tzn. łączyło mnie online ale, gdy już chciałem przejść zakładkę dalej, aby oceniać innych wywalało mnie za każdym razem i dzieje się tak bardzo często. Strasznie frustrujące.

 

Co do śpiewania na Hardzie, to może jakieś łatwiejsze piosenki, aby to wykonać będą w PL Hitach hmm?

Odnośnik do komentarza

dzieki za rade

jednak nie bede kupowal singstara dla jednego kawalka

wiem, ze sa tez inne ktore by mi sie spodobaly, ale jak przegladalem rozne oferty na allegro to bardzeiej oplaca mi sie wydac ta kase na dlc

jedynie na wakacyjna impreze sie skusze bo tam sa dobre polskie kawalki a tych jak wiadomo na ps3 brak (lata 80 posiadam)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...