Skocz do zawartości

harpers island


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Scena w jednym z pierwszych odcinkow w ktorym

Henry znajduje głowe kozla a potem szybko pierze wszystko aby ta laska tego nie zobaczyla

Pewna niescislosc, bo tylko on byl w tym pokoju wiec po co mialby to robic ;]

Też sie nad tym zastanawiałem, doszedłem w końcu do wniosku ze

to ten patologiczny JD mógł wrzucić tam tą głowe. Ale pewnie to po prostu potknięcie scenarzystów. btw. to chyba jednak nie był kozioł ;p

 

 

Signap - a mi sie właśnie początkowe odcinki podobały bardziej, jakoś wszystko sie tam lepiej trzymało kupy i fajniej sie to oglądało. Chociaż przyznam że cały serial był całkiem fajny, mimo że troche przygłupi ;]

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Caly serial jest do dupy i tego sie trzymajmy.

Kolejna niescislosc wynikajaca ze skrocenia serialu to ta mloda miala na poczatku jakies "wizje" i w ogole byla jakby nie z tego swiata. Widac, ze mieli inne plany co do niej, a nagle w ktoryms z odcinkow jakby zapomniano o tym.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Niedawno obejrzałem cały sezon. Serial do 10 odcinka był nawet dobry, potem niestety to już równia pochyła. Potknięcie scenarzystów goni potknięcie. Ginie gdzies logika: sceny typu

 

 

Wakefield bez problemu wchodzi do zabarykadowanego baru gdzie znajduja sie ocalali. Barmanka miala pod lada shotguna, oczywiscie nie zdarzyla go wyciagnac. Teraz perełka: Ten miejscowy staje z Wakefieldem do walki na noze (tutaj nastepuje nieodzowne mierzenie sie wzrokiem trwajace kilkanascie sekund) , Trish zabiera natomiast drugiego shotguna i ucieka z pozostałymi do łazienki. Moim skromnym zdaniem łatwiej byłoby go poprostu zastrzelic z tej broni. To tylko moja skromna opinia.

 

Druga scena z tego cyklu to Cal i Chloe na moscie. Szerokosc przeprawy to kilkadziesiat centymetrow. Cal zamiast poczekac az Wakefield znajdzie sie na moscie, zblizy sie do niego, to strzela z strzelby w morderce ktory stoi 50-60 metrow od niego. Rece opadaja.

 

Wywody Henrego "Dlaczego zostalem morderca" rowniez sa rozbrajajace. Boo-hoo matka sie mnie wyrzekla, boo-hoo mój przyszywany ojciec był looser'em (dokładnie ten przymiotnik pada w serialu)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...