Skocz do zawartości

harpers island


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Ja się jaram w sumie.

 

Obejrzałem 7 epów, jest naprawdę fajnie. Jak ktoś lubi slaszerki to polecam.

 

Aha, mimo wszystko nie sugerujcie się moim zdaniem zbytnio, ja wszystko co jest zrobione w klimatach horroru albo pseudohorroru chłonę w duużych ilościach. Jednak takiego Fear Itself nie potrafiłem oglądać dłużej niż do 3 odcinka, także cała ta Wyspa Harpera musi być chyba przynajmniej dobra ;]

Odnośnik do komentarza
Ogladam to na n'ce jakby z musu bo place za to (pipi)ane n screen. Serial w sumie taki sobie, jestem na 5 odcinku i jakby mnie wciagnelo troche, ale tak zeby sciagac z neta i ogladac to raczej nie.

No bez kitu, u mnie tak samo. Serial niby całkiem fajny, ale jakoś bardzo nie wciąga - można obejrzeć. Szkoda że ojciec tej całej Trish (Carl z gotowych na wszystko ;]) ginie tak szybko, myślałem że bedzie jakąś ważniejszą postacią.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jestem przed obejrzeniem 10Ep. Serial wciąga, i najchętniej by się obejrzało wszystkie odcinki w jeden dzień... :P

Można czasami podskczoyć jak się ogląda późnym wieczorem.

 

Cały czas widz mysli nad tym kto jest mordercą. Serial jest dobry, ale widziałem lepsze ;) .

Można obejrzeci żeby oderwać się od tych wszystkich Komedii, i Akcji...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Final dla Michala -

okazuje sie ze JW zyje i ma wspolnika, pierwotnie wychodzi ze jest nim Jimmy (taki koles podobny do Petera z Heroes ;)), gine 95% ludzie, okazuje sie ze JW ma syna i jest nim Henry ktory zabija wraz z ojcem osoby na wyspie dla planu (w dziecinstwie Jabby czy jak jej tam powiedziala mu ze chcialaby tu zamieszkac na zawsze i tylko we 2ojke) wiec on zabija wraz z ojcem 99% wszystkich ludzi, potem zabija ojca by zostac z Jabby ale ostatecznie ona go zabija i ucieka z wyspy z Jimmym po tym jak on jej to wszystko wyjasnil

 

 

Serial fajny, 12 odcinkow po 40min, na poczatku slaby, potem sie rozkreca lecz przy koncu opada ciekawosc kto jest tym zabojca. Na poczatku kazdy obstawia ze to ten albo ten, ale jest w bledzie bo scenarzysci wiedza ze jesli cos jest oczywiste to nie jest to prawda. Final mi sie podobal, nie byl wysokich lotow ale pomysl mi sie podobal. 7/10

Odnośnik do komentarza
Final dla Michala -

okazuje sie ze JW zyje i ma wspolnika, pierwotnie wychodzi ze jest nim Jimmy (taki koles podobny do Petera z Heroes ;)), gine 95% ludzie, okazuje sie ze JW ma syna i jest nim Henry ktory zabija wraz z ojcem osoby na wyspie dla planu (w dziecinstwie Jabby czy jak jej tam powiedziala mu ze chcialaby tu zamieszkac na zawsze i tylko we 2ojke) wiec on zabija wraz z ojcem 99% wszystkich ludzi, potem zabija ojca by zostac z Jabby ale ostatecznie ona go zabija i ucieka z wyspy z Jimmym po tym jak on jej to wszystko wyjasnil

 

 

Serial fajny, 12 odcinkow po 40min, na poczatku slaby, potem sie rozkreca lecz przy koncu opada ciekawosc kto jest tym zabojca. Na poczatku kazdy obstawia ze to ten albo ten, ale jest w bledzie bo scenarzysci wiedza ze jesli cos jest oczywiste to nie jest to prawda. Final mi sie podobal, nie byl wysokich lotow ale pomysl mi sie podobal. 7/10

Dzieki, ale obejrzalem sobie ostatni odcinek. Final niezly bo zaskakujacy, ale uwazam ze tylko dlatego, bo serial byl zaplanowany na wiecej sezonow, a tak musieli go szybko skrocic no i wyszlo co wyszlo ;) Scena w jednym z pierwszych odcinkow w ktorym

Henry znajduje głowe kozla a potem szybko pierze wszystko aby ta laska tego nie zobaczyla

Pewna niescislosc, bo tylko on byl w tym pokoju wiec po co mialby to robic ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...