Skocz do zawartości

Rock Band : The Beatles


Redmitsu

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi), nie oczekiwałem ironicznej odpowiedzi, nie chcę się bazować na opini jednego kubka, warto by było gdyby ktoś też się podzielił wrażeniami, bo jeśli nawet piosenka jest średniawa, ale gra się bardzo fajnie i przyjemnie to czemu nie spróbować, ale nie najłatwiej do(pipi)ić ironicznie... ech...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 130
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No w sensie że lipne.

Cała gra ma poziom trudności maksymalnie jak Challenging (czy jak to tam się zwie) w RB2. No góra łatwy Nightmare.

 

I tak, jeżeli nie lubi się Beatlesów to nie polecam. Jak ktoś czai i lubi z 5 piosenek to można się zastanowić. Jak ktoś jest fanem- must have.

Odnośnik do komentarza

Marcin, nie słuchaj Kupka - emo-poprock-gejucha. On się nie zna na muzyce. Ma słaby gust w sensie że.

 

Byłem u kolegi w to pograć i na wstępie świetne wrażenie. Piękna i naprawdę unikatowa oprawa graficzna. Mówię na razie o menusach, bo grafika przy teledyskach to po prostu oczoje.b :o Sama oprawa graficzna jest bezpośrednio połączona z gameplayem, ale mnie spodobało się bardzo to, że zależnie od piosenki i okresu jej stworzenia wygląd muzyków jest inny.

 

Muzyka ? Kwestia gustu, chociaż muszę przyznać, że do gry zacząłem się przygotowywać jakiś tydzień przed zagraniem i znałem naprawdę niewiele piosenek. Jednak grając już od razu wsiąknąłem w psychodeliczny klimat The Beatles i musiałem się mocno opierać przed dalszą grą. Muzyka może nie jest skomplikowana, ale ma swoje momenty. A co najważniejsze - słucha się jej bardzo przyjemnie. Wiadomo na czym stoimy, bo to nie jest zupa śmieciuszka, gdzie mamy różne gatunki i różnych wykonawców, tylko raczej przyrównałbym to do porządnego świątecznego żurku, który był pieczołowicie przygotowany na specjalną okazję, a nie na jedno kopyto.

 

Wg mnie, gra jest warta swojej ceny, jak najbardziej można kupować w ciemno, chyba że bez szatańskiej muzyki ani rusz ;)

 

PS. DAJCIE GH/RB: GUNS N' ROSES !!!

Odnośnik do komentarza

Coraz bardziej się przekonuję do tej gry. Po przejściu Story Mode i zaliczeniu paru challenge'y dopiero zaczynam ją doceniać. Muszę powiedzieć, że jest to doskonała alternatywa dla ciężkich brzmień raczej dominujących w grach muzycznych. Często teraz łapię się na tym, że mimowolnie podśpiewuję kawałki Beatlesów. Szczególnie spodobały mi się te, w których dominującym głosem operuje Ringo lub George. Właśnie niedawno skończyłem grać, bo męczyłem się z pewnym achievementem, za którego zrobienie dostajemy gamerpic z Ringo :D Trza było masterować kilka kawałków na GSa, ale warto było (ogólnie są po 4 piosenki do "zgoldstarowania" dla gamerpica z każdym członkiem zespołu do zrobienia). Ciekaw też jestem czy można coś dla naszego avatara odblokować (ktoś na x360a miał pomysł z charakterystycznymi włosami np.). Mam teraz inne zdanie: gra jest dla ludzi znudzonych ostrym graniem, świetna do zczillowania i długiego masterowania.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

I Feel Fine zrobiłem przed chwilą na gitarze.

Taktyka: łapiesz pierwsze 2 OD i przed potrójnymi cordami odpalasz. Następnie łapiesz 3 kolejne OD i podobny sposób. Nie możesz zgubić ani jednej nutki. GS wpada przy 75,400 punktach (ja nabiłem 79k).

 

PS. Nie mogę napełniać paska OD, bo nie mam wajchy, hardcore 8)

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.