Skocz do zawartości

PG(Fi)L4 Xbox Fun Day 2009 [Zakończony]


FiL4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

microsoft ssie

 

xbox funday 2009: żałosna imitacja tego, co powinno być promocją grania, graczy, świata konsolowego, zła organizacja eventu, pokazywanie starych gier... kompletny brak wizjonerstwa, zrobione kompletnie na od(pipi).

 

poza tym: ktoś kradnie po drodze pieniądze, bo te nagrody to jakiś żart; ja rozumiem, że dow(pipi)nie dać komuś ogórek... tylko dla kogo? Ludzie z microsoftu to łgarze. Na: http://www.xfd2009.pl/informacje.html ; zupełnie na dole da się zauważyć stwierdzenie: "Gwarantujemy atrakcyjne nagrody dla zwycięzców!". Gdzie one? Nie znoszę ściemy.

 

Sorry guyz, ale ja nie jestem jakimś frajerem, który bierze z uśmiechem taką zniewagę. Wiadomo, że gra się dla respektu innych graczy, ale podejście szarych eminencji jest po prostu obrażające dla całego naszego środowiska.

 

Zagraj ze mną Mirski 1v1 a dostaniesz rejpa jak stąd do tego nic nieznaczącego pucharka, który zostawiłem gdzieś tam na chodniku. Może skumasz wtedy, że gry to nie tylko te dzieciaki, co przychodzą na turniej postrzelać w produkcje twojej firmy, ale też ludzie, którzy chcą się w tym kierunku doskonalić. Daj ludziom narzędzia i odrobinę szacunku, zainwestuj w nich trochę więcej, niż są warte twoje buty, a przekonasz się jak ta scena, która od lat propaguje konsole twojej firmy, może zrobić wiele dobrego.

 

Co do samego turnieju - wypas. Barth, Tronic, Razgriz (i ktoś jeszcze, jeśli był wmieszany): za(pipi)ista robota! Dzięki za niezdyskwalifikowanie mnie, gdy straciłem poczucie czasu. Fajnie się z Wami wszystkimi gra, mimo rywalizacji (i miejscowego rąbania sobie dup), wszystko odbywa się w sferze zdrowego współzawodnictwa.

 

Możecie się spodziewać za jakiś czas turnieju organizowanego przez Frontline Studios, który będzie miał trochę lepsze zaplecze, niż ten z 'najbogatszej firmy świata'... rotfl@them

Odnośnik do komentarza

PDT grało w składzie:

- Bobek

- Boczek

- Fil4

- Zielony

 

Przegraliśmy w trakcie turnieju tylko jeden mecz (w finale z Failtastic4 Narrows CTF) po tym, jak przyszła dziewczyna i powiedziała, że jesteśmy za głośno i zamykamy imprezę. Po chwili rozgoryczenia i mędzenia rozegraliśmy mecz ponownie (z tą różnicą, że na koncie mieliśmy już jednego capa), ale niestety wszyscy byliśmy mocno zmieszani. W efekcie Failtastic4 ogarnęli się szybciej i stanęli na wysokości zadania. Przyłożyli dwie flagi, podczas gdy my pozostaliśmy do końca meczu z jednym punktem.

Edytowane przez Bukkake Na Resach^Zielony
Odnośnik do komentarza

Turniej, turniejem, ale imprezy to były pierwsza klasa :D

 

Pozdrowienia dla wesołej ekipy która pierwszego dnia szukała mnie po Fundayu, a drugiego tańczyła ze mną pół-nago po stołach xD

 

Rozmowy były na poziomie, Zielony o 5 nad ranem j@#$ął nam taki wykład, że do dziś jestem pod wrażeniem :o

 

Funday 2009 > Funday 2008 !!!

 

Gratuluje dla PDT, tym razem oni górą.

 

Do zobaczenia na PGA ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...