Skocz do zawartości

PG(Fi)L4 Xbox Fun Day 2009 [Zakończony]


FiL4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z wyjazdu jestem bardzo zadowolony. Ci ktorzy zjawili sie tylko na turniej niech zaluja, ze nie skorzystali z innych atrakcji ;) .

 

Chcialbym jeszcze tylko podziekowac Barthowi, Kasi (nie wiem czy dobrze zapamietalem imie, w kazdym badz razie-dziewczynie Bartha) i Razowi za ogarniecie tego wszystkiego ;). Najwazniejszym faktem bylo to, ze dogralismy to jeszcze tego samego dnia mimo tego, ze musielismy komunikowac sie szeptem. Miejscówka z klimą była bardzo dobrym pomyslem ;) . GOOD JOB !

 

Podziekowania dla wszystkich ktorzy sie zjawili, za atmosfere, ktora tworzylismy. Mam nadzieje, ze pomimo failu z nagrodami zjawicie sie na nastepnym evencie.

 

BIG tehaiks takze dla moich timejtow, dziekuje Wam za wspaniala gre 8) .

 

 

ps. Zielony wytrzymales presje nawet w sobote po turnieju hahah :D

Edytowane przez _Bobek_
Odnośnik do komentarza

XFD 09 udało się znakomicie. Niesamowita impreza, chyba jedna z lepszych jakie miały miejsce. Bawiliśmy się przednio każdego dnia, pogoda dopisała, mnóstwo ludzi (trudno uwierzyć ale dziewczyn było sporo ;)) fajne imprezy w stodołce, na dworze też można było potańczyć (pozdro DJ Pepe), ogólnie niszczenie. Ale to i tak wszystko byłoby niczym bez ludzi tworzących atmosferę. No więc podziękowania lecą do:

 

Barth'a, kobiety Bartha i jego młodszego murzyna (chyba barth junior ?) za ogarnięcie tematu

 

Bienia, Bogdana, Boczka, Bobka, Flahy, Połówki, Kasi, Ali, Dżordża, Jędrka, Gosię, Barana, Bryka, Zielonego, Kerla, Insa, Gosię - za klimat

Bienia, Mopsa, Momenta - za to ze sa za(pipi)isci xD

Kanada, Zlotego i Grobbensa (?) za team

 

 

NIE POZDRAWIAM: WEJLOSA i UZNEGO!

Edytowane przez Pchela
Odnośnik do komentarza

Zielony ... a k ktoś powiedział z tłumu :)

Bieniu, a Ty co tak na boso :?:

Widać kto pił RB, a kto Pepsi ... pewnie dlatego PDT wygrało :D

 

Bobek co Ty taki stary :?:

 

Żeby OT nie było ... Gratz dla PDT ....

 

omg, ale ja zacofany jestem ... PDT reaktywacja była :censored2: :censored2:

 

PS: Boczek sciagaj na iPhone Paper Toss i pobij KarCzoH'a :P

Odnośnik do komentarza

To nie jest Tomasz, to jest ck_tom i nalezy mu sie od Ciebie szacun.

 

Aha - zapomnialem podziekowac ekipie Halo z fajne imprezki i klimat, a Gosia dziekuje za mozliwosc skorzystania z waszego pryszniaca. Fajnie, ze u Was mozna bylo sie kapac bez kartek, lol.

 

Pozdrawiam pchelke i Stefcia :wub: (bumy sa za(pipi)iste) no i Boczka i Bobka.

Edytowane przez Jędrek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...