Skocz do zawartości

Banda nieróbów i darmozjadów


ojejcu

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.dziennik.pl/gospodarka/article3..._samochody.html

 

Warto założyć w tym celu osobny temat. Bo jak dla mnie to jakiś żart jest. Za co i komu niby miałbym płacić trzy koła rocznie (ed. no przecież, że rocznie)? Czy jeszcze za mało od nas wyciągają? Kosmiczne ceny paliw nie wystarczają. Złamanego grosza ode mnie nie dostaną za ekologię jakąś. Ja się pytam za co i komu? A gdzie była policja?

Edytowane przez ojejcu
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda gadać, na motor się przerzuce na pewno, a zimą będe chodził z buta, albo jak mnie bedzie stać to kupie se yariska :(

 

Teraz to nawet nie kupuje zadnego auta w takiej sytuacji, kiedy to ma wejść? Lechu podpisze to, czy może w końcu zrobi dobrze nam?

Odnośnik do komentarza

heheh wspanialy tusk :) donald jeszcze dlugo bedzie sie nam czkawka obijal :)

ale fakt to jakis poroniony pomysl, u nas nie ma racji bytu, rozumiem w zamorzynych krajach jak anglia czy niemcy gdzie 15letnimi samochodami jezdzi patologia i margines spoleczny ale nie w kraju gdzie co drugi samchod ma powyzej 10 lat :) to jakies chore jest, 15 lat to nie jest zly rocznik jak mowi ejcu ja jezdze teraz 10letnim clio i uwazam ten samochod za prawie nowy nie smigany bo ja jedynie 87kola nakrecone.

 

 

edit: jestem ciekaw co z autobusami miejskimi i autokarami np: pks gdzie w wiekszosci, przynajmniej u mnie w miescie sa to pojazdy powyzej 15letnie.

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza
Żeby kupić auto za pięć klocków, musiałbym lekko szykować dziesięć.

 

Niekoniecznie - kupisz japonczyka a nie wursta i problem z glowy.

A jak to się ma do "podatku ekologicznego"?

Pięć tysięcy auto, trzy za podatek, tysiąc na ubezpieczenie i tysiąc na resztę.

 

a chuj tam, spiacy bylem rano. Teraz widze, ze chodzi Ci o ten podatek ekologiczny, a nie o ladowanie w czesci. wtedy fakt, chujowato

Odnośnik do komentarza
http://www.starszeauta.pl/#cojeszczemogezrobic

 

http://wmw24.pl/stop-auto-tax/listy/brak-z...#letter-support

 

'Biedaku' jeżdżący starym autem, wnieś sprzeciw na podatek ekologiczny, który ma obowiązywać od 2010 roku.

Tak naprawdę wiadomo, że nie chodzi o ekologię, emisję spalin, a co jeszcze zabawniejsze, o zwiększenie bezpieczeństwa na drogach poprzez wyeliminowanie starych aut. Wszyscy wiemy, iż ma to na celu wymuszenie od nas kolejnych pieniędzy, a producentom przynieść klientele. Ci pierwsi wywierali nacisk, a teraz mogą składać ręce do oklasków. No to może skoro jesteśmy w Unii Europejskiej, zarejestrować auto za granicą, płacić tam OC i jeździć na przeglądy, poruszać się na polskich drogach na obcych blachach i co najwyżej naprawiać je tutaj. Rządzącym mówię ch.uj w oko, Kapicy i Rostowskiemu powrotne gów.no w odbyt. Niech nam dadzą zarobić, a kupimy sobie nowe auta.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...