Skocz do zawartości

Arnold Schwarzenegger


Rekomendowane odpowiedzi

Total Recall - to był mocny film. Z udziałem mojego ulubieńca Ironside'a. Jak na szczyla to sceny mordu robiły na mnie wrażenie. Ogólnie wychowałem się na tym kinie. Nie zapomnę jak miałem na ścianie plakat z Commando i Predatora. Teraz takich za(pipi)istych plakatów się nie robi.

 

To co robi poza sceną, mnie nie interesuje. Bo zawsze i na zawsze zapamiętam multum scen z Terminatora - grzebanie w oku, ręce. No i sławetna druga część gdzie sikałem po seansie ze szczęścia. Sentyment pozostał - ostatnio przed założeniem wątku odświeżyłem sobie kilka filmów z Arnim.

 

p.s. Conan the Barbarian klasyk sam w sobie.

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Total Recall no kurde. Pamiętam jak bylem w podstawowce, chyba 2 czy 3 klasa i puscili to na polsacie w ramach megahitu. Oglądałem z rodzicami i w szoku byłem ze mi pozwolili ;] Długi czas potem nie widziałem równie krawego filmu. Maskra, ale mnie to jarało. Doskonale pamiętam początkową scene co im oczy wychodziły, pozniej w nocy mi sie to snilo. Albo odrywanie rak czy wiercenie w brzuchu czy babka z 3 cycami. Dobry film, musze sobie odswiezyc koniecznie :)

Odnośnik do komentarza
Powstał nawet serial Total Recall 2070, podejrzewam, że to crap mimo nienajgorszej średniej i 10tki wystawionej w recenzji niżej.

 

A i ktoś tam ostatnio w holyłut przebakiwał o remake'u- niech się nawet nie ważą.

Masorz, niestety nie wiesz co piszesz

serial Total Recall to najlepszy serial s-f wszechczasów i basta

scenariusz jest zagmatwany jak sam Dick, a klimat czuć końcówkami palców u stóp

na serio, dla fanów fantastyki tego serialu nie wolno przeoczyć, wykonanie i aktorstwo pierwszej klasy

osobiście porównując film z Arniem nie ma przy tym serialu żadnych szans

 

btw. najlepszy Terminator, wcielenie sie w role robota wyszło mu po prostu idealnie

Predatora uwielbiam, ale też za sprawą samego predatora

i Connan, reszta taka se

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...