Skocz do zawartości

Ghostbusters


Shakeawake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie nie wiem co w tym dobrego, robić exlusiva z takiej gry. To tak jakby zrobili sobie harakiri. Fakt gierka zapowiada się ciekawie, w sumie przypatruje jej się od pierwszej zapowiedzi, ale wątpię żeby sprzedała się w jakiś mega ilościach. Tym bardziej robiąc z niej exlusiva, na XO nie wydając jej ok zrozumiałbym ale nie wydawać jej na Wii to głupota. :huh:

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Widać jak wszystkich ta gra interesuje, gra prawie skończona, a gdyby nie było tego newsa to nawet by nie miała tutaj swojego tematu, heh. Co za dziwaczna polityka, wypuszczają grę na wszystko w USA, a w Europie tylko na PS3 na razie, wydaje mi się, że efekt będzie odwrotny od zamierzonego i nie wypuszczenie w Europie na X360 jednocześnie z PS3 odbije się negatywnie na późniejszej sprzedaży na X360.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Doczytałem, ze na X360 chcą wypuścić pod koniec roku... kolejni kretyni, kolejna gra wciskana na koniec roku, a już jest tam duży tłok, a póxniej bedzie płacz developerów, że gry się słabo sprzedają :-)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie wklejajcie rewelacji z gamecornera przeciez to fanboyski smiec. IGN i GT piszą ze obie wersje sa niemal identyczne a Ci nagle bez zadnego sprawdzenia na wlasne oczy piszą ze wersja na ps3 jest o polowe gorsza- smiech na sali. To ma byc obiektywne dziennikarstwo ?

 

Swoja droga gra zapowiada sie raczej na crapa, duzo w okol niej jakis negeatywnych zawirowan, poki co wezme RF 3 a GB moze jak duuzo stanieje..

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Tutaj masz krótki przekład odpowiedzi z Terminal Reality: http://www.gamikaze.pl/PlayStation/Aktualn...sze_na_PS3.aspx

 

Atari chyba narzuciło taki termin, że team się po prostu nie wyrabia, na PC obcięli multi, a na PS3 nie zdążyli z optymalizacją kodu.

 

O ile w przypadku innych gier dywagowanie na której konsoli wygląda lepiej jest kretynizmem z uwagi na różnice wynikające ze specyfikacji konsol i że trzeba "liczyć piksele", żeby znaleźć różnice, to w przypadku tej gry różnicę widać gołym okiem, im większy ktoś ma TV tym bardziej będzie się rzucać w oczy. Nie ma co, pojechali po bandzie, widać z Atari naprawdę jest już kiepsko.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Przecież ten szpil jest czasowym exem dla PS3 na terenie Europy. A z tego co się orientuję jesteśmy w Europie, więc gierki nie dostaniesz na razie na Xa. Pretensje ślij do wydawcy/developera, a nie do dystrybutora na PL ;)

 

Chciałem kupić wersję na PS3, nie wiem skąd pomysł Xa ? . Dystrybutor stwierdził "nie wiem, może w połowie wakacji".....

 

Odnośnik do komentarza

Na ten tytuł czekało się lata (pamiętam ostatni raz grałem na Pegazusie) i wreszcie jest gra z prawdziwego zdarzenia o 4 pogromców duchów w iście filmowym klimacie, zresztą nic dziwnego skoro reżyserowali gre aktorzy z filmu. Cięte żarty Pitera, mądrość Egona również w grze mają swoje miejsce. Fabularnie gra jest sequelem filmu i opowiada dośc ciekawa historię, w ktrej gracze wcielają się w Piątego Pogromcę, nowicjusza, pojawiają się również postacie takie jak Slimer czy Vigo. Grafika stoi na przyzwoitym poziomie, muzyka to filmowa esencja z Main Theme na czele. Online Multiplayer daje radę, w czterech duchy łapie się zdecydowanie ciekawiej. Proton pack daje świetne efekty, podobnie jak prąd z rąk Cole'a z InFAMOUS. Fanom i zwolennikom filmu serdecznie polecam, reszta graczy, ktra urodziła się później i ominął ją fenomen Pogromców będzie się świetnie bawić, gdyż tytuł starcza na 8 h zabawy za jednym podejściem, oferuje dużo pucharków/Achivów oraz tryb multi z wieloma trybami rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...