Skocz do zawartości

Mini tur w tekkena


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem w temacie międzymiastowe granie w tekkena , data pewna na 100% , zapisujcie się tutaj(jak chce ktoś grać w pesa to też ) , mamy już 2 konsole , jednym słowem jest czad ;] Napiszcie mi czy chcecie płacić wpisowe które w 100% idzie na wygraną ;) Z mojej strony prosze tylko abyście często odwiedzali bar ;] Solo ,scoop ,gajda rozumiem że będziecie więc was zapisuje w ciemno !Pozdrawiam

 

Tak wygląda miejscówa : http://www.tawerna.wroclaw.pl/

 

 

ZAPISANI:

 

1.gajda+ps3

2.Zajman

3.Aki

4.

5.Scoop

6.Solo +ps3+projektor

7.Frizen

8.Tundra

9.K' a.k.a Kejcian

10.Sepkong'

11.Gagarin

12DemoN

13.Benek

14.Obi

15.Velurian

16.Cactuar

17.Junior

18.cisu

19.bieniu

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Będziecie mogli na tych konsolach robic co się wam podoba także sf4 jak inni bedą chcieli jak najbardziej ;)

 

 

Uwaga !!Potrzebna jest jednak konsola bo moja idzie do Pesa , a wariat nie ma na swojej tekkena (może ściągnie do tego czasu) także jak ktoś chce pomóc to śmiało brac konsole i dac mi znać!!!

Odnośnik do komentarza

yeah w Tawernie, ile tam sie piwa przelalo ^_^.

 

1. Wezme konsole, wiec spoko (mozemy przywiezc nawet 2 jak jest mozliwosc postawienia wiekszej ilosci stanowisk? daj znac).

2. Moge wziac projektor, jezeli potrzebny.

 

3. Dopisz: DemoN, Benek, Obi

 

Termin jest git:).

 

 

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Zaje.biście :) Dopisuje wszystkich , jeżeli miało by się pojawić więcej niż 16 osób (ale wtedy minimum 24) to możemy pomyślec nad 3 stanowiskiem narazie zapisuje cię z jedna konsolą+projektor no i nevana z jedną(on pewnie jeszcze o tym nie wie) . Ważna informacja --jeżeli to wypali i się wam spodoba to możecvie liczyc na powtórki , w pesa jest to już 3 edycja ! Pozdrawiam ;]

 

Jak kogoś to interesuje tu macie tematy o poprzednich edycjach :

 

edycja 1 : http://pes-scena.pl/forum//index.php?showtopic=1502

edycja 2 : http://pes-scena.pl/forum//index.php?showtopic=1519

 

 

mapka dojazdu autorstwa codo

5061a1e78d2ecf9b.jpg

 

 

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie, a czemu musi byc minimum 24 osoby na 3 konsole? Wiem z doswiadczenia ze zazwyczaj gracze przed walka lubia grac free-play'e, wiec wydaje mi sie, ze warto by dac jedna konsole wiecej zeby mozna bylo sobie cwiczyc bo 2 konsole na 16 osob to malo. A tak by sobie jedna stala dodatkowo, jesli sie zbierze 24 osoby to sie zagra wtedy na 3 turniejowo. A jesli nie, to jedna konsola wiecej nigdy nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza

Ehmm jakby to powiedzieć - nie sądziłem że będzie więcej chętnych niż 12 osób ;) Miejsca mało , turniej w pesa trwa duzo dłużej ,ludzi więcej itd. Ostateczny werdykt co do stanowisk zapadnie na kilka dni przed turniejem kiedy bede wiedział ile osób mam zapisanych ! Jutro postaram obgadać możliwośc zabawy w większej sali wtedy dało by się więcej stanowisk ale to nic pewnego .

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...