Skocz do zawartości

Mini tur w tekkena


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fragment wypowiedz bolka z forum pes-sceny ;)

 

 

Tekken - Co do turnieju "czołówki" mam jedno spostrzeżenie . Co goście grają to szok !!. Stałem tam wryty w te telewizorki, szacunek dla Was. Byłem bliski rzucenia studiów, pracy, dziewczyny i nauczenia się grać tak jak oni, ale jednak zostane przy Pes-ie w którego gram raz na 2 tygodnie

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wiecie oprawa tych walk jest lepsza niż one same ^_^ , ale cóż się dziwić, ja też gdy zaczynałem to każda walka w gronie znajomych była "walką o życie",bo... jak przegram to powiedzą że jestem słaby :diablo: . Teraz to już zupełnie inna historia, po tysiącach stoczonych pojedynków każdy następny jest tylko... kolejnym z rzędu, ot co. ;)

 

PS. Ach te czasy moich pojedynków w T3 z Andrzejem i to jak sie w(pipi)iałem :wub: . Potem niestety zaczął nas nachodzić niejaki Paweł (obecnie znany lepiej jako MTC aka Raveman <_< ) i musieliśmy grać z tym noooobem :P , co nam jako "pro" graczom za bardzo się nie podobało... :angry:

Edytowane przez Cambion
Odnośnik do komentarza

NIe no może troche przesadziłem z wzięciem AC do teamu,ale najpierw to zainteresuje się swoim skillem,ważne że umiem juggle,low parry,ewgfy,wave dasha,back dasha i te różne rzeczy,tylko mówie z góry,że myślenie mam słabe

 

@MTC:

Dzięki że kibicujesz,i czyta się LTT lub LBN jak ci wygodnie lub całym zdaniem"Lublin tekken team"

Lublin=LBN

 

EDIT:

A o tym wywiadzie to może zapomnieć i tej całej sytuacji?

Edytowane przez DamixLBN
Odnośnik do komentarza
Dziekuje wszystkim za przybycie ,to dla mnie zaszczyt czytac pozytywne opinie na temat turnieju :) Dlatego własnie tutaj chciałem z całego serca podziękowac ...

 

A czemu Zajman nie wspomniałeś o jedynym kozaku który grał Polską :lol:? Przecież taką furorę wywołał :D

.Na następnym zlocie inaczej wypadnę :)

Edytowane przez Cactuar_ass
Odnośnik do komentarza

SOLO!!!

trzeba conieco poprawić - Gagarin NIE GRAŁ BAEKIEM na turnieju. Czyli jego walka ze Scoopem powinna być podpisana: T5:DR Gagarin (Yoshimitsu) vs Scoop (JACK-5)

 

aha - i z Gajdą brat też nie zagrał ani razu w Tawernie :P Tę walkę Gajda vs Gagarin należy skorygować na Gajda vs Sepkong, a podpisać można T5:DR Gajda (Hwoarang) vs Sepkong (Yoshimitsu, Baek), bo ja grałem na tym turnieju 2 postaciami.

 

od razu info, bo w walce z Velurianem też na poczatku chyba wziąłem Yoshimitsa, dopiero później Baeka, to nie przypiszcie tej walki bratu. Za(pipi)iście, że walki się uploadują wreszcie :lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...