Skocz do zawartości

Mini tur w tekkena


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

LOL nie wierzę Matt tam był?

A Devilowi się nie chciało?

 

Nie wiem dlaczego tak się stauo przecież Leszno jest klasę albo nawet dwie nad każdym w Polsce.

Są 2 możliwości:

-matt się bawił albo miał zły dzień

-gajda ograł się mega na steve'a , wcinał się gdzie się da i matt nie zgadywał wymianki hs albo ws2 (a wiadomo złapiesz jedną i pół krechy leci razem z okizeme)

 

Anyway gratulacje dla podiumowiczów!

 

Mam nadzieję ,że pogramy na turnieju w Lesznie :)

 

 

 

No to już wiadomo -zabawa- ale też nie każdy wie dlaczego Matt przegrał...Otóż dlatego,że Kazuya ciężki jest...

Edytowane przez Punisher
Odnośnik do komentarza
WOW, mam nadzieję że nagrywaliście. Dj jest co prawda dobry na steva ale, ale mam nadzieje że zobaczę te walki :)

 

hahahhaa, hahahahhaa, hahahhaa.... haaaaa....

 

 

a myślałem że tu w ogóle nie zaglądasz ;)

 

LOL nie wierzę Matt tam był?

A Devilowi się nie chciało?

 

Nie wiem dlaczego tak się stauo przecież Leszno jest klasę albo nawet dwie nad każdym w Polsce.

Są 2 możliwości:

-matt się bawił albo miał zły dzień

-gajda ograł się mega na steve'a , wcinał się gdzie się da i matt nie zgadywał wymianki hs albo ws2 (a wiadomo złapiesz jedną i pół krechy leci razem z okizeme)

 

Anyway gratulacje dla podiumowiczów!

 

Mam nadzieję ,że pogramy na turnieju w Lesznie :)

 

 

 

No to już wiadomo -zabawa- ale też nie każdy wie dlaczego Matt przegrał...Otóż dlatego,że Kazuya ciężki jest...

 

Widzę że już odpi,erdoliłeś im ołtarz :good:

Edytowane przez alik
Odnośnik do komentarza

MEGA WYPASIONY POST

 

Ogólnie miejsce za(pipi)iste - jak się tam wokół parkietu poustawiało konsole z TV, się zrobił klimacik. Luźna, wesoła atmosferka, dużo gadania, git.

 

gratulacje dla zwycięzców, no i dalej prywata w kolejności alfabetycznej:

Cisu - jak graliśmy przed turniejem, to widziałem, że podszedłeś do tego lekceważąco, ale zdeks udowodniłem swoją grą, że nie będzie lekko. Aha - i szacun za juggle Lawem zakończone 3+4 z dragon stance'a (~b~f~f), bo wiem, że to trzeba naprawdę szybko posadzić.

Frizen - pozdro i szkoda, ze się szybko zmyłeś i chyba nie podszedłeś bardzo na serio do tego turnieju z powodu tego balu czy innej imprezy

Gagarin - brat - jak PRAWIE zwykle musisz zajść dalej w rozgrywkach turniejowych;] 4 miejsce to nieźle, tylko szkoda, że poza podium

Gajda - na początku nie wiedziałem, co się dzieje, jak ten Hwoarang naparzał. Później udało się ugrać walkę (Solo - wrzucaj na YT :imprezka: ). No ale na poważnie - znałeś Baeka na wylot (sądząc z Twojej gry przeciwko mnie i po radach, jakie dawałeś moim przeciwnikom). A ja kiedyś tam grałem z TBT i na tym się skończyło moje 'ogranie' na Hwoaranga.

Junior - zagramy w Lesznie

K - zaliczyłem swój pierwszy poważny comeback grając przeciwko Tobie w grupie. I udało sie, mimo że grałem jako 1P. Pozdro ogólnie

Solo - fajnie się grało z tą Twoją Lili (mimo, że nie lubię jej, jako postaci tekkenowej). Naprawdę umiejętnie używałeś d+3+4 z SS-a. Aaa - i widziałeś te lepsze juggle Baekiem (pokroju f,d,d/f+3; u/f,N+4; 3+4~f; {FLM} 3+4~f; {FLM} 3+4~f; {FLM} 1+2,4 (86), których to niestety nie będzie w moich walkach, co mam nadzieję sie na YT znajdą)

Tundra - zrobiłeś postępy w tym Tekkenie całym, coraz lepiej grasz

Velurian - nosz najpierw 5:4 w pojedynku z nSports, potem 3:2 w turnieju (nagrana walka - muszę to przeanalizować). Następnym razem się odegram, pozdro

Zajman - uznanie za organizację gwarantującą wesołą atmosferę i za radosną, mocno ofensywną grę Lawem

i pozdro dla reszty ludzi

 

...i na przyszłość - (bo Zajman zrób z tego imprezę comiesięczną/co-dwu-miesięczną) zdecydowanie zmienić muzykę... nie wiem, toż to można poprosić właścicieli by wgrali normalne mp3 albo coś innego wykombinować?

 

btw - ja byłem 7/8? wrzuci kto skana tabelki?

Odnośnik do komentarza

W sumie też się rozpiszę : )

 

Solo - świetnie sie z Toba gralo, ale kurde ile mozna lapac ? : ) Prawie wygralem!!! Nastepnym razem obiecuje wyrwe sie z kazdego rzutu : )

Sepkong - jeszcze chyba nigdy w zyciu nie mialem takiego meczu na zyletkach jak dzis z Toba :D troche za duzo lykalem tych twoich podcinek, i ten setup z lapanka po punchach !!!!

Cisu - Gratuluje poczucia humoru, dawno sie tak nie usmialem : ) te twoje "jugle na youtubie " wymiataja : ) I dzieki za spary, sporo sie nameczylem z tym Law'em...

Junior - Nie wybacze Ci tego w jaki sposob ze mna wygrales : ) I to moje glupie mashowanie 2 zamiast 1+2.... W Lesznie pogramy i szykuj sie na rewanz.

Mashter - po tych wczesniejszych free-play'ach nie sadzilem ze cos z Toba ugram, a tu sie okazalo ze wygralem hehe (fart roku). W sumie nie wiem tylko czemu za kazdym razem zmieniales postac...

Zajman - Twoje komentowanie turnieju bezcenne : ) Po prostu wymiatasz i gratki za inicjatywe ^^ W sumie troche malo bylo te 2 TV, ale dalismy rade.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...