Jump to content

reputacja


zimzvm

Recommended Posts

powoli ciułam te punkciki od miesiąca i miałem już w zasadzie 4 pełne gwiazdki, a teraz mi praktycznie ocena wróciła do punktu wyjścia.

patrzyłem w profil i wciąż mam 100% pozytywnych opinii, a zanotowałem taki drastyczny spadek.

 

czym to jest spowodowane ?

ma na to wpływ odejście osób z listy znajomych/przyjaciół ?

Link to comment
  • Replies 14
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie wiem, ja tam te gwiazdki miałem nabite po tygodniu grania w PGR3 jak z 2 lata temu kupiłem konsolę i do dzisiaj nie mam z nimi problemu, a stosunek ocen mam +67/-43 bo głupie burgery dają w GOW2 jak ich zwyzywasz za ewidentne lag-switche, albo po prostu jak przegrywają do 0 bo są noobami :] Wydaję mi się, że masz za mało ocen po prostu. Nawet jakbyś dostał negatywną to i tak gwiazdka powinna Ci wskoczyć - takie to durne :P

Edited by KIELiCH
Link to comment

Ja po miesiącu triala mam prawie całe 5 gwiazdek, a w ocenach 100% 'preferuje cię lub nie wystawiła ci oceny', więc jeżeli z kimś grasz a on nie wystawi ci żadnej oceny, to liczy się to jako pozytyw.

Dodam, że po zakończeniu triala nie grałem online przez ok. 3 miesiące, a nadal mam te niecałe 5 gwiazdek.

Edited by Les777
Link to comment

To się swoim wynikiem pochwalę: "31% has prefered you or did not submit a review about you, 69% has avoided you" xD, ale 5 gwiazdek mam, więc nie wiem opiera się to chyba także na liczbie rozegranych gier online.

Link to comment
prawdę mówiąc też nie zwracam uwagi, ale mnie zdziwił tak nagły spadek przy 100% pozytywów. ot co ; ]
Jak wielkie jest te 100%? :)

 

Najszybszy sposób na zrobienie sobie dobrej reputacji to: pograć online bluzgając rywali od sk* (oczywiście w ich języku, ale uwaga nie robić tego pisemnie = ban), ponadto zabijać kolegów z teamu, taranować rywali w Forza oraz jeżdzić pod prąd itp. To skandaliczne, ale to działa, najwięksi idioci mają zawsze po 5 gwiazdek, nawet jeśli taki kretyn ma 2 kumpli, grałem z nim z 5 godzin (mimo woli), gra on bardzo dużo i ma tysiące negatywów.

 

Ba nawet cheatować wolno na chama, jak też reklamować cheaty, pokazywać filmy o cheatowaniu, żaden z cheaterów (modderów - wymagana przerobiona konsola i piracka gra) nie dostał bana, jedynie zablokowali im reklamy cheatów w profilach (wszyscy mają repę 5 gwiazdek). Tak oto działa Microsoft, bana można zarwać tylko za pisemne (send message) bluzgi.

Link to comment
Tak oto działa Microsoft, bana można zarwać tylko za pisemne (send message) bluzgi.

I bardzo dobrze, że tak działa. Widocznie Microsoft zdali sobie sprawę, że większość ludzi na Xlive to debile i tak naprawdę wysyłają na siebie complainty i negatywne opinie o byle głupotę. Wystarczy, że jesteś w miarę dobry w jakąś grę, a negatywy same się będą sypały jak tylko wygrasz z paroma osobami.

 

Gdyby MS pomyślał o tym wcześniej to by pewnie wcale tej reputacji nie wprowadził.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.