Skocz do zawartości

reputacja


zimzvm

Rekomendowane odpowiedzi

powoli ciułam te punkciki od miesiąca i miałem już w zasadzie 4 pełne gwiazdki, a teraz mi praktycznie ocena wróciła do punktu wyjścia.

patrzyłem w profil i wciąż mam 100% pozytywnych opinii, a zanotowałem taki drastyczny spadek.

 

czym to jest spowodowane ?

ma na to wpływ odejście osób z listy znajomych/przyjaciół ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem, ja tam te gwiazdki miałem nabite po tygodniu grania w PGR3 jak z 2 lata temu kupiłem konsolę i do dzisiaj nie mam z nimi problemu, a stosunek ocen mam +67/-43 bo głupie burgery dają w GOW2 jak ich zwyzywasz za ewidentne lag-switche, albo po prostu jak przegrywają do 0 bo są noobami :] Wydaję mi się, że masz za mało ocen po prostu. Nawet jakbyś dostał negatywną to i tak gwiazdka powinna Ci wskoczyć - takie to durne :P

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Ja po miesiącu triala mam prawie całe 5 gwiazdek, a w ocenach 100% 'preferuje cię lub nie wystawiła ci oceny', więc jeżeli z kimś grasz a on nie wystawi ci żadnej oceny, to liczy się to jako pozytyw.

Dodam, że po zakończeniu triala nie grałem online przez ok. 3 miesiące, a nadal mam te niecałe 5 gwiazdek.

Edytowane przez Les777
Odnośnik do komentarza
prawdę mówiąc też nie zwracam uwagi, ale mnie zdziwił tak nagły spadek przy 100% pozytywów. ot co ; ]
Jak wielkie jest te 100%? :)

 

Najszybszy sposób na zrobienie sobie dobrej reputacji to: pograć online bluzgając rywali od sk* (oczywiście w ich języku, ale uwaga nie robić tego pisemnie = ban), ponadto zabijać kolegów z teamu, taranować rywali w Forza oraz jeżdzić pod prąd itp. To skandaliczne, ale to działa, najwięksi idioci mają zawsze po 5 gwiazdek, nawet jeśli taki kretyn ma 2 kumpli, grałem z nim z 5 godzin (mimo woli), gra on bardzo dużo i ma tysiące negatywów.

 

Ba nawet cheatować wolno na chama, jak też reklamować cheaty, pokazywać filmy o cheatowaniu, żaden z cheaterów (modderów - wymagana przerobiona konsola i piracka gra) nie dostał bana, jedynie zablokowali im reklamy cheatów w profilach (wszyscy mają repę 5 gwiazdek). Tak oto działa Microsoft, bana można zarwać tylko za pisemne (send message) bluzgi.

Odnośnik do komentarza
Tak oto działa Microsoft, bana można zarwać tylko za pisemne (send message) bluzgi.

I bardzo dobrze, że tak działa. Widocznie Microsoft zdali sobie sprawę, że większość ludzi na Xlive to debile i tak naprawdę wysyłają na siebie complainty i negatywne opinie o byle głupotę. Wystarczy, że jesteś w miarę dobry w jakąś grę, a negatywy same się będą sypały jak tylko wygrasz z paroma osobami.

 

Gdyby MS pomyślał o tym wcześniej to by pewnie wcale tej reputacji nie wprowadził.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...