Skocz do zawartości

Warhammer 40k Space Marines


danielskii

Rekomendowane odpowiedzi

Oooo Space Marince rowniez na PS3 ?! :D.

Swego czasu zalozylem temat w dziale Xboxa, 1 trailer byl pokazem gameplay'a, ale widze ze ten trailer przedstawia tytul w zupelnie lepszym swietle :).

Gre developuje Relic jak mniemam ?, moze byc z tego dobry szpil, marke Mlotka maja we krwi ale to raczej ich 1 krok w developingu gry akcji.

Qrde marzylby mi sie taki Gears Of War w tym cudownym uniwersum, ale widac ze Marines dzierza cos wiecej niz tylko boltery (patrz 1 trailer), moze bedzie dobrze !

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

O kurcze, Warhammer na konsole. Strategie na pieca mi się bardzo podobały i mam nadzieję, że i w tym przypadku dostaniemy świetny tytuł. Sam filmik i świadomość, że robią to ludzie z Relic napawa mnie optymistycznie i oby tylko nie wyszedł z tego taki gniot jak poprzedni tytuł (W 40k:Fire Warrior) osadzony w tym uniwersum...

 

Space marines attack!!!

Odnośnik do komentarza

Bardzo interesująca wiadomość w kontekście tematu. Dziękuje wam, że mogłem się dowiedzieć o waszych gustach. Dzięki temu znam już dwóch użytkowników tego forum bliżej. Jesteście moimi prawdziwymi e-przyjaciółmi! ;(

 

Wracając do tematu:

To nie wypali. Ode mnie gierka już dostaje dużego minusa, bo skupia się na najbardziej oklepanej armii.

Odnośnik do komentarza

No osobiście przyznam że wolałbym Eldarów (zagrać takim Avatarem np albo przecudnym Wraithlordem :X), fuck nawet Marines Chaosu ! (bo oni przynajmniej są lepszym przykładem taktyki napierdu i do przodu, chyba właśnie taki styl chce pokazać "Space Marine" ? ;)).

Dziękuje wam, że mogłem się dowiedzieć o waszych gustach. Dzięki temu znam już dwóch użytkowników tego forum bliżej. Jesteście moimi prawdziwymi e-przyjaciółmi! ;(

O rany :P, pozdrawiam też cię lubię :).

 

 

FOR THE EMPEROR !!!

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Po tym filmiku myślę, że będzie to gra z gameplay'em w rodzaju God of War/SW:Force Unleashed , może się mylę ale tak jakoś mi się te wstawki z gameplayu skojarzyły. Co się tyczy stron konfliktu to raczej wątpię by można było grać kimś innym niż space marines. Chociaż kto wie, może w trybie multi będzie można wybrać eldarów( jak ja ich nienawidzę...), orków (moi ulubieńcy) lub chaos space marines.

 

Burn the Heretic ! Kill the Mutant! Purge the Unclean

 

Rany Poliodor mamy strasznie podobny gust (ogólnie), to zaczyna być dziwne XD.

Nom, dziwny jest ten świat ^_^

Odnośnik do komentarza

Nie jestem pewien ale, czy przypadkiem ten tytuł nie będzie się wzorował na powieści "Space Marine" ?, nie znam dokładnie fabuły bynajmniej.

Narazie jesteśmy pewni obecności 3 stron - SM, SM Chaosu i Orków, obecność Tyranidów czy Eldarów wydaje mi się że wprowadziłaby zamieszanie, nie wygląda mi to na większy konflikt, tylko na walki w jednym układzie na kilku raptem planetach, wiem wiem wiem - zaczynam gadać jak scenarzysta średniego Fire Warrior i obym się mylił :P.

W ogóle to chciałbym żeby tak wyglądał Dawn Of War (ironio i tak nieźle wygląda).

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to jest Too Human tyle ze na PS3... Takie moje pierwsze odczucie... mimo iz uwielbiam Warhammera to strasznie obawiam sie o ta gre... mam nadzieje ze wyjdzie z tego dobra gra a nie jakis gniot... mogliby troche wiecej powiedziec ... cos o systemie walki czy cos... bo nie wiem czy mam sie spodziewac DMC w "skorce" WH40k czy FFXII w uniwersum Warhammera... narazie najbardziej to mi Too Human przypomina...

Odnośnik do komentarza
No osobiście przyznam że wolałbym Eldarów (zagrać takim Avatarem np albo przecudnym Wraithlordem :X), fuck nawet Marines Chaosu ! (bo oni przynajmniej są lepszym przykładem taktyki napierdu i do przodu, chyba właśnie taki styl chce pokazać "Space Marine" ? ;)).

 

A wiesz, nie do końca. Zależy od zakonu ale obie strony zbyt rozbudowanych taktyk w większości zakonów nie maja, a już na pewno nie "smerfy" ;)

A Eldarzy, nee:P

 

Ja osobiście czekam bo przepadam za tym uniwersum. Niemniej jednak... gief IG.

Odnośnik do komentarza
A wiesz, nie do końca. Zależy od zakonu ale obie strony zbyt rozbudowanych taktyk w większości zakonów nie maja, a już na pewno nie

A już o zakonach nie mówię bo tu już jest różnie :P, w razie czego pragnę też zauważyć iż nie napisałem że są "największym napierdu i do przodu", tymi są Orkowie a w szczególności Tyranidzi, to tak w razie czego :P.

Dla mnie to jest Too Human tyle ze na PS3.

Cooo ?, to może nawet nie być 'rpg' a kamerą wydaje mi się da się sterować ;).

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Preview i te same screeny, które dał w linku Paliodor:

 

http://www.joystiq.c...0-space-marine/

 

 

Edit:

 

Tutaj macie wywiad z producentem gry:

 

http://www.gametrailers.com/video/synopsis-interview-warhammer-40-000/702805

 

A tutaj wycieczka po studiu:

 

http://www.gametrailers.com/video/relic-studio-warhammer-40-000/702738

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

odkopuje temat bo na amerykanskim psn jest już demo

 

i cholera! podczas gry gierka robi o wiele lepsze wrazenie niz na filmikach, jest widowiskowośc, jest masakra, jest moc, jest całkiem za(pipi)iscie...

gdyby nie jedno ALE - kamera caly czas przeszkadza, jest za blisko, i albo sie gubi i pokazuje sciane, albo w ogole cala akcja ucieka na bok, nie mowiac juz o tym ze nie widac przeciwników bo lubia biegac na okolo i kamera tego nie ogarnia

 

moze i to zblizenie kamery ma na celu podbić dynamike, i niby sie udalo, ale serio strasznie mi przeszkadzała na kamera :( i mowie to z przykrością bbo gierka kopie dupe i naprawde jest pozytywna masakra, o wiele przyjemniejsza niz sie spodziewalem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...