Jump to content

1 vs 100


MrNorbi

Recommended Posts

  • 1 month later...

Grałem wczoraj i muszę przyznać, że będziemy mieli do czynienia z cudem jeżeli zostaniemy wylosowani do The Mob (o zostaniu The One nie wspominając) ;) W pierwszej becie na UK i Irlandię uczestniczyło ponad 70 tys. graczy. Niektóre pytania były banalne i ogólnikowe, a niektóre dotyczyły kultury/historii UK i Iralndii (np. Dzięki komu UK zajęło 5te miejsce na konkursie Eurowizji w 2009r.? Kto był prowadzącym Big Brother's Mouth?)

  • Upvote 1
Link to comment

Taka ciekawostka:

Pytanie na którym wyłożyło się najwięcej osób (poprawnie odpowiedziało zaledwie 5.000/70.000 dotyczyło mieszania kolorów. Co powstanie z pomieszania zielonego i niebieskiego? Odpowiedzi były: turkusowy, brązowy i żółty (chyba). Prawidłowa była turkusowy...

 

Ogólnie całkiem fajne, kolejne odcinki mają być mniej brytyjskie (Pan Euro, Football Fans) więc może będzie lepiej. Jeśli będzie cały czas w ramach golda to w takim układzie ma to sens :).

Link to comment

Ja to znalazłem tak: Spotlight -> otwierasz reklamę 1 vs 100 i chyba trzeba ustawić sobie przynajmniej w jednym z tych "konkursów" przypomnienie i wtedy zacznie się ściąganie dwóch plików.

 

Na razie jestem po Pan European (tym o 19:30) i muszę przyznać, że pomysł bardzo fajny, o ile pozostaną przy tym, że wystarczy mieć golda aby uczestniczyć ;]

Edited by iwanek
Link to comment
dzisiaj wygralem z 3 kolesiami, potem gralem sam i tez wygralem. Nadrill, kiedy dostane Microsoft pointsy? ;>

 

Jeśli odpowiadałeś od razu za 3k punktów, ani razu się nie pomyliłeś to możesz się czuć lepszy. Ale i tak MSP nie dostaniesz :/

Link to comment

No cóż, trivia jak to trivia, ma jakiś tam walor edukacyjny.

Niestety "tele"turniej jest zlokalizowany na UK bo pobrany z UK Marketplace.

Nie ma się jednak co łudzić że uda nam się coś wygrać od MS.

Żeby mieć jakiekolwiek szanse, trzeba grać w wersję live którą prowadzi żywy prezenter. Grałem z 3 ziomalami i tylko ja słyszałem tego prezentera.

Tak czy inaczej, gralo ok 60 tysiecy graczy. Znalezienie się w 100 graczy która ma szansę coś wygrać wynosi zatem 1/600

Do tego jeszcze trzeba potem się wykazać wiedzą typową dla Londyńczyka (wiele pytań było o Londynie np. której dzielnicy londynu policja ma motto: "Bezpieczenstwo cośtam cośtam").

Żeby to dla polaka miało sens, to musiałby najpierw powstać polski Marketplace, a później biznesowy sens organizowania takich eventów w Polsce.

Za 10 lat może....

Link to comment

Hello, ja gralem wlasnie tylko ze wersje niemiecka bo na takiej jestem zarejestrowany i ten jezyk mi lepiej wchodzi. Niestety nie rozumie kiedy i w jaki sposob mam dostac pkt. Udalo mi sie 2 razy wygrac przeciw kandydatowi. Raz zostalo nas 19 za co podobnoc mielismy dostac po 400 pkt, a raz zostalo nas tylu ze podobnoc mielismy dostac po 160 pkt, sprawdzalem stan po zakonczeniu, niestety jeszcze nic nie ma. Jak to dziala?

Link to comment

Sporo odcinkow jest takich chyba treningowych, niektore jednak nazywaja sie oficjalnie, ze sa z nagrodami, with prizes, zeby cos dostac trzeba byc w najlepszej trojce lub nie odpasc przed wybrancem i wtedy jego punkty sie dostanie.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.