Skocz do zawartości

Agent


Marchi

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się tak wydaje, że po wypuszczeniu L.A. Noire w maju, pora w czerwcu na E3 na Agenta/nowe GTA.

 

Btw właśnie dlatego te E3 zapowiada się ciekawie (jak zawsze...), że większość hitów, gier wychodzi w 2011. I nie chodzi tylko o exy ale i o multiplatformy dlatego myślę, że na E3 mogą pokazać nowe kąski na 2012/13.

 

Poza tym pokaz U3 to raczej pewniak więc choćby dlatego E3 2011 będzie zaje.biste ;p (nie wspominając o Agencie czy GTA jak pokażą). Ale i pewnie będzie dużo pierdzielenia o NGP...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To teraz Rockstar będzie robić jedynie ambitne produkcje?

 

...

 

Ja chcę nap*******ć z bazooki jak rasowy dres z "JP" na plerach. GTA style ofkors.

 

Oczywiście, że żartuję. Bardzo się cieszę, w końcu co jak co, ale Rockstar może rozrusza tą skostniałą, nawet całym tym szaleństwem z ruchowymi kontrolerami, branżę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Troche z dupy te screeny, duzo na nich nie widac - jednak dobrze, ze cos przynajmniej zaczyna sie dziac. Jesli premiera bedzie wiosna przyszlego roku to mozliwe ze jesienia juz zaczna wypuszczac trailery itd.

 

Edit:

Nawet jesli screeny bylyby wieksze to i tak niewiele by nam mowily o tym jak gra wyglada teraz, bo jesli wierzyc temu co jest na nich napisane, to pochodza z 2009 roku.

 

Swoja droga to nie doczytalem newsa, jest tam link do stronki gdzie sa one w wiekszej rozdzielczosci.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy "screeny" ot tak sobie wyciekły, czy to ma jakiś związek z Gamescomem...

 

LAN i RDR rozpoczynali kampanie marketingowe w lipcu(tzn. trailery, gameplay series), myślę, że w tym roku będzie podobnie, pytanie tylko co to będzie za tytuł. GTA V nawet nie jest zapowiedziane, Agent, jest zapowiedziany + te screeny od Słupka. Najbliżej do premiery jest chyba Maxowi, parę miesięcy był duży artykuł w EDGE, sporo screenów, w ogóle sporo wiadomo tylko nadal brakuje jakiegoś trailera...

Odnośnik do komentarza

No to jest nawet jak byk napisane w newsie ;] To bardziej "stare wycieki" poza tym na tych screenach gra prezentuje się mizernie (graficznie). Też mogę się założyć, że teraz to wygląda zupełnie inaczej.

 

Tylko to nie zmienia faktu, że jakby nie patrzeć to pierwsze screeny heh. A to, że pewnie już dawno nieaktualnie to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...