Jump to content

Agent


Marchi

Recommended Posts

Niestety nic nie pokazano, niemniej zelektryzowała mnie informacja jakoby Rockstar tworzył exa na Chlebaczka. I to cz y mogło być lepiej. Przygody szpiegowskie w latach 70. - apogeum zimnej wojny. Mniam, czekamy na więcej informacji.

Link to comment

Na początku jak zaczęła się gadka o nowym eklusivie od R*, serce zabiło mi jak cholera, a w głowie jedna myśl GTAV. Niestety to nie nowe GTA ale ale każda gra gra od Rockstar to dla mnie jak darmowy orgazm. Do tego dochodzi fakt że, będzie to "iksluziw" czyli gra na pewno na wysokim poziomie. Szkoda tylko że, nie puścili chodziarz jakiegoś szczoszka-teaserka czy coś w tym stylu.

Link to comment

tematyka zaiste zacna i znając bezkompromisowość i talent Rockstar zanosi się na naprawdę solidny tytuł.

wielka szkoda, że poza gadaniną i logo gry nic tak naprawdę nie ujawniono i nie pokazano.

 

a tak z ciekawości spytam... czy to nie jest przypadkiem ex dla PS3, o którym była mowa już dobre kilkanaście miesięcy temu, że coś tam ekskluzywnego się szykuje ?

Link to comment

L.A. Noir było ogólnie zapowiedziane, ale bez konkretnych platform docelowych co pozwalało snuć takie przypuszczenia, że to o tą grę chodzi. Nigdzie jednak konkretnie nie sprecyzowano jaka to ma być gra, o czym itd., itp.

Tym milsze zaskoczenie ^_^

Link to comment

L.A Noir to nie jest gra R*! R* ma tylko ten tytuł wydać. Jeżeli dobrze pamiętam, L.A Noir to gra nowego studia, część osób pracowała przy The Gateway.

 

A wracając do Agenta

 

Full Rockstar Games, Agent PR - Exclusive Title

 

From PerezStart: Rockstar Games, a publishing label of Take-Two Interactive Software, Inc. (NASDAQ: TTWO), is proud to announce Agent. Developed by the people behind Grand Theft Auto, Rockstar North, Agent will be available exclusively for the PLAYSTATION®3 computer entertainment system.

 

http://www.n4g.com/events_e32009/News-338615.aspx

Link to comment

Agent Been In Development For Five Years?

According to the man behind SuperAnnuation, Bert Huntsinger has, via his LinkedIn profile page, worked on the newly announced PS3 exclusive Agent for Rockstar - although it appears he left the company in June 2004.

 

Bert says he was âone of the Senior Environment artists for Agent and Red Dead Revolverâ during his six year spell at the company, which dates production on the game quite neatly, unless we missed something obvious.

http://www.thesixthaxis.com/2009/06/03/age...for-five-years/

Link to comment
Agent kolejną częścią GTA?

Zapowiedziany już w 2007 roku, Agent ma szansę stać się tak samo rozponawalnym produktem jak Grand Theft Auto. Za produkcję gry wziął się Rockstar North oraz bracia Houser, co to oznacza? Oddział ten tworzy przeważnie tytuły AAA, czyli gry, które mają największy budżet na produkcję. Dlaczego jednak gra pojawi się ekskluzywnie na PlayStation 3? Czy nie lepiej byłoby wydać grę multiplatformowo?

 

http://www.kikoo.pl/news/2406-1/Agent-kolejna-czescia-GTA/

Link to comment
Guest donsterydo

Jeżeli chodzi o ekskluzywność to mają dobry plan, sam kiedyś pisałem, że Ex'y od firm trzecich są możliwe szczególne w przypadku zupełnie nowych marek, które muszą się dopiero przebić na rynku, wtedy ekskluzywność przy pierwszej części bardzo pomaga. Tylko wybór platformy jest dość ryzykowny, Sony już pokazało, że promować Ex'ów na swoją konsolę to oni nie potrafią i raczej zadziała tu magia marki R* niż PS3 czy Sony. Podejrzewam, że to będzie czasowy Ex, tak ok. roku, gra sprzeda się ledwo w nakładzie 2-2.5mln i wyjdzie na X360 i może na PC, a kolejna część już będzie multiplatformowa od początku tak na 90%.

Link to comment

Ex w tym wypadku ma cel czysto technologiczny. Wolą skoncentrować się na jednej platformie, żeby wycisnąć z gry wszystkie dostępne soki. Jestem pewien, że prędzej czy później Agent zostanie zapowiedziany na inne platformy, jednak do tego czasu wiodącą z nich będzie właśnie PS3. Powinno to cieszyć wszystkich bez wyjątku czy posiadanej maszyny pamiętając zwłaszcza choćby takiego Burnout Paradise, dla którego PS3 jako przodująca platforma sprzętowa okazała się rewelacyjna w skutkach - grę wydano na PC, X360 i PS3, przy czym różnice na nich trzech były wręcz marginalne. Gdyby takiego BP tworzono wpierw na X360, wątpię czy gra wyglądała by tak jak wygląda obecnie. Konwersja z X360 na PS3 zapewne udała by się jak w przypadku pierwszych gier EA, dla przykładu Skate. Co prawda gdzie Rockstar do EA, ale tok rozumowania zapewne jest podobny.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

czy od E3 2009 dowiedzieliśmy się cokolwiek nowego o tej grze ? Pracują dalej/skasowali/może to już multiplatforma?

 

1,5 roku mija a my nawet nie wiemy o czym to będzie, kiedy to będzie i czy wogóle będzie...prócz loga gry jedno wielkie echo...może VGA coś przyniesie...

Link to comment

Proszę nie kłamać ;p wiemy, że:

 

"The game is set during the Cold War and will take players into "the world of counter-intelligence, espionage and political assassinations", according to a Rockstar press release. Rockstar has yet to reveal any details regarding the setting for the title other than the fact that it will be set in the late 1970s. Take-Two have confirmed that as of 2010, Agent is still in the development stages."

 

:turned:

Edited by SłupekPL
Link to comment
  • 3 months later...

No, poki co nie sa to potwierdzone informacje, ale jestem niemal pewien, ze Agent zostanie pokazany na tegorocznym E3. Bardziej obawiam sie faktu, ze niemal wszystkie studia dev Sony wydaja swoje hity w tym roku i zapewne w 2012 nie bedzie tak sporej liczby exclusive'ow dla PS3 jak w tym roku, na co wplyw bedzie mialo zapewne takze pojawienie sie NGP... :confused:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.