Skocz do zawartości

Wolfenstein


izon

Rekomendowane odpowiedzi

Zdziwilem sie ze jeszcze nie ma zadnego tematu o tym swietnie zapowiadajacym sie tytule..

 

Z tego co mi wiadomo gra bedzie bezposrednia kontynuacja RTCW.

 

Zainteresowalem sie wersja na PC dopiero niedawno. Z tego co wiadomo ma byc szybsza i ladniejsza niz ta konsolowa. Do tego nie bedzie durnej regeneracji zycia jak to ma miejse w prawie kazdej grze obecnie. Dlatego wybor platformy dla fana Wolfa( jakim jestem) wydaje sie byc oczywisty. Nie wklejam zadnych filmikow bo na GT jest tego pelno. O multi narazie nie wiele wiadomo o procz tego ze ma byc dynamiczne aczkolwiek troszke wolniejsze niz ET. Zapraszam do dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze nie wiem co myśleć o tym nowym Wolfie ... Imo przypomina się FEAR po tych nowszych trailerach ;).

Cóż na pewno giera będzie porządna, w końcu robi ją ekipa z prawdziwym experience.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Szału nie ma jeśli chodzi o SP. Ale kto gra w Wolfa dla SP ;)

 

Parę screenów z początku gry [max ustawienia, 1680x1050]

 

 

 

wolf2200908221702586464.jpg

 

wolf2200908221704554064.jpg

 

wolf2200908221752298164.jpg

 

fajny motyw jest z grawitacją, jak niemiaszków utrzymuje w powietrzu i strzela się do nich jak do kaczek. Grafa konsolowa ale da się przeżyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś ma ochotę pograć w niezłego, klasycznego FPSa, to z Wolfensteina powinien być jak najbardziej zadowolony. Może nie jest to gra wybitna, ale jest przynajmniej wciągająca i grywalna. Mogę ją szczerze polecić każdemu, kto cierpi na brak nowych shooterów.

 

Zacząłem w nią dzisiaj grać i z przyjemnością spędziłem przy niej parę godzin. A jutro wracam po więcej :)

Odnośnik do komentarza

Zagrałem ...

 

Przeczytałem wszelkie recki i opinie.

 

Uważam że ludzie to banda bananów ...

 

Ta gra jest warta swej ceny (przynajmniej na PC, na konsolach za cholere bym w ten tytuł nie grał, tak samo jak w COJ2 zresztą czy FEAR2 - bo zwyczajnie dołączyłbym do grupy malkomentów).

 

Szczerze polecam ją każdemu spragnionego dobrego shootera - pindolić konsolowców, oni liżą się tylko skryptowym modelem a'la COD - mi się to (pipi) przejdało zwyczajnie, wole powrót do czegoś klasycznego i właśnie to MAM !

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Póki co czytałem tylko opinie o tej odsłonie na tym i jeszcze jednym forum . Wynika z nich, że gra jest dobra ale do miana hiciora nie startuje. Co prawda jeśli ktoś oczekuje starego RtCW z tym samym gameplay'em w nowej oprawie to raczej się zawiedzie choć oczywiście każdy może odnieść inne wrażenie. Mnie bardziej interesuje multi i co z niego uczynili, podobno twórcy mieli się wzorować na ET co byłoby świetnym posunięciem. Grał już ktoś w trybie MP, a jeśli tak to jakie macie wrażenia z niego? Z góry przyznaję, że głównie dla tego trybu kupiłbym tą grę, oczywiście mowa o wersji na blaszaki, multi na konsolach to generalnie jeszcze nie ta sama liga co multi na piecach...

 

Gra już wyszła, a ja wciąż czekam aż wrócę do kraju,żeby mieć okazję zagrać w tą część, eh byle do grudnia. No i nowy komputer jeszcze trzeba kupić ...

 

Odnośnik do komentarza

Multi jest syfne. Masz 3 klasy, (Eng, Sold, Medic), za fragi czy robienie OBJ dostajesz kase na apgrejdy. Walka jest slaba - trzeba sie nastrzelac by kogos zabic, potem brakuje juz amuncji, graficznie padaka jak i same animacje. Mapek kilka i w dodatku slabe. 3 tryby - TDM, OBJ, STOPWATCH. Na PC i konsolach gra jest niezopltytalizowana - SP na LOW dziala lepiej niz MP na low. Veil w multi ssie - nie ma airstrike jak dawniej lecz Veilstrike. Nie widze zadnego nawiazania do ET. Nic dziwnego ze w czasie premiery zwolniki troche osob z ekipy Multi bo wydali jeden z najwiekszych lipnych Multi jaki widzialem. Nawet Quantom of Solance dawalo wiecej frady niz to cos. Wiekowe RTCW/ET wyglada lepiej i gra sie tam lepiej bo tutaj nic nie znajdziesz. Poczytaj sobie opinie o multi a odechce ci sie grac. Predzej wyglada to na jakis mod do ETQW z reszta w fazie Alpha. Omijaj ta gre jesli chcesz kupic cos na MP.

 

Popatrz sobie filmiki -

 

http://forum.wolfenstein.pl/mp-rozczarowanie-vt361.htm

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Aha, no teraz czytam te posty na tamtym forum z twojego linka i nie jest zbyt dobrze, lipa. Ale mimo to grę kupię, choćby dla singla. Nic pozostanę na razie przy starym ET i poczekam, kto wie może jak wypuszczą ETpro to gra stanie się ciut grywalniejsza. Jest moja ulubiona klasa, czyli inżynier więc choć jeden plus mają :lol:

Niezła porażka, mając gotowy przepis na świetny tryb multi, czyli ten z RtCW i ET dać taką plamę, po co zmieniać coś, co jest już bardzo dobre...

A tak się cieszyłem, że może po 5 latach grania w ET nadejdzie chwila przesiadki na następną część...

Odnośnik do komentarza

To tez sie wypoiwem. Gra ma fajna grafike (mimo wszystko bo nie na to zwraca sie uwage). Ale gra sie nudnawo, wciaz to samo, ci sami przeciwnicy, walka z bosami nudna. Najgorsze sa te upgrade'y "mocy" jak sie ich nie zrobi(na czas) to walka z bosami jest niemozliwa do wygrania i mozna load'owac albo cofac sie. Tak samo to cofanie sie, nuda na maksa ile razy mozna sie cofac i walczyc w tym samym miejscu z tymi samymi przeciwnikami. Bo walce z ta laska gra staje sie niemilosiernie nudna. Osobiscie od tego momentu uzylem trainera i "przeskoczylem" gre do konca. Ocena gdzies okolo 6. Nie wciaga, nie przyciaga. To jest moja opinia, mozecie sie z nia niezgodzic. Recenzji w necie nie czytalem:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...