Jump to content

Agent_Man

Senior Member
 • Content Count

  448
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Dobry człowiek

About Agent_Man

 • Birthday 10/26/1986

Kontakt

 • ICQ:
  0
 • GG:
  666 ;]

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Rugby
 • Zainteresowania:
  Różne.
 • PSN ID:
  AR22245

Recent Profile Visitors

1909 profile views
 1. Poza wspomnianymi wyżej jest jeszcze opcja "na aptekarza" - alchemia z umiejętnością szybkiego ważenia. Składniki znajdziesz wszędzie albo dostaniesz za prawie darmo. I jeśli dobrze pamiętam była też umiejętność pozwalająca na wytworzenie kilku mikstur na raz przy użyciu materiałów na jedną.
 2. Nie grałem już jakiś czas, ale pamiętam, że z kombinacjami ataków miałem straszne problemy. Najczęściej blok / unik wykonany przez wroga rozbijał mi cały misterny plan w pisdu ;/ Zmieniałeś może jakieś ustawienia kontroli postaci, czy po prostu wychodzi ci to naturalnie ? I na jakiej platformie ciorasz?
 3. @easye- chodził o efektywność tego drzewka względem praktycznie każdej zbroi i drenowanie staminy użytkowników tarcz. Co do samych umiejętności - masz tylko kilka kombosów. Tego nie da się sp...ć. Przykład z mojej gry na pc - trenując na arenie z kpt. straży ledwie zjechałem mu 1/4 zdrowia mając 12 poziom umiejętności i drewniany miecz. Potem spróbowałem walki pałką (pz . um. 2) i... udało mi się doprowadzić go do poddania bez większego wysiłku.
 4. A po rozwinięciu umiejętności odpowiedzialnej za broń obuchową i wyrobieniu sobie odpowiednich nawyków walka staje się relaksującym dodatkiem
 5. Bez problemu. I jeśli masz już rangi S+, to można nawet poszaleć z jakąś dodatkową bronią. Polecam wyrzutnię rakiet ;] W ten sposób zgarnąłem 14K, przejście bez leczenia i chyba jeszcze jeden.
 6. @Ryo-San - Nie znajdziesz go grając na poziomie HC. I (chyba) ten plecak pojawiał się tylko w scenariuszu pierwszym.
 7. @Ryo-San - Polecam normalny na początek. Brak znajomość zagadek w grze i optymalnych dróg do przedmiotów kluczowych może być niezłym generatorem frustracji na HC. Dodatkowo na niższych poziomach zgarniesz więcej ulepszeń inwentarza - mniej ponownych wizyt w pomieszczeniach i okazji do zgonu gdzieś po drodze.
 8. @GoltaR - Jak pograsz dłużej, to opisz wrażenia. Przede wszystkim ciekawi mnie jak wyszło przejście z fantasy na SF oraz (o ile grałeś w AoW3) jak bardzo zmieniły się mechaniki gry.
 9. Można odblokować niezniszczalną wersję noża. Niestety jej użycie przekreśla szansę na rangę S+.
 10. No można mieć 20 miejsc w ekwipunku. Trzeba tylko...
 11. @milan - Kluczowe można wywalić dopiero po pojawieniu się na nich czerwonego "ptaszka" oznaczającego brak dalszych zastosowań. I chyba wcześniej miałeś problem z torbami na dodatkowy ekwipunek. Jeśli grałeś na poziomie HC, to do zdobycia masz tylko te poukrywane w sejfach / szafkach. Inne, które można zgarnąć od razu, zostają usunięte z gry.
 12. Rzut okiem na ten artykuł i: "Statystyki wskazują, że na zabawie użytkownicy spędzili łącznie ponad 1476 lat. Natomiast aż 79 procent osób (1,70 miliona) przy pierwszym podejściu zdecydowało się na wybór postaci Chrisa Redfielda." A Poniżej fotka Leona.... Dziennikarstwo rzetelne w chuy
 13. Też uważam, że RE 5 i 6 to kiepszczaki. Niestety wyniki sprzedaży obu tytułów raczej nie są powodem do wstydu. https://vgsales.fandom.com/wiki/Resident_Evil
 14. Trzy pistolety to DLC dla wersji przedpremierowej / kolekcjonerki. Do zgarnięcia w grze jest Matilda, M19 (ten dostajesz na początku scenariusza B) i Magnum. Jest jeszcze jeden z nielimitowaną amunicją, ale to już dodatek po przejściu gry (Wymagana ranga S?)
 15. Właśnie skończyłem scenariusz B Leonem. Gra pokazała mi jaki jestem cienki O ile scenariusz "A" był przyjemny, tak tu miałem niezłe problemy - zdobycie karty parkingowej było w pewnej chwili niezłym HC, dopiero po posterunku grało się przyjemnie. A najfajniej pod koniec - medykamenty i naboje liczone na tony a ulepszona strzelba urywała wrogom głowy tuż przy dupie. Relaksujące. Przy okazji znalazłem łatwy i oszczędny (ale powolny) sposób na "vegan" grając Leonem, może komuś się przyda. Wystarczy "pierdnąć" w ich stronę miotaczem parę razy. Kiedy upadnie kolejny pierd, patrzymy jak tańczy i kiedy przygaśnie ponownie lekko muskamy spust. Za którymś razem zapali się jak pochodnia i zwęgli. Problem rozwiązany
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.