Jump to content

Agent_Man

Senior Member
 • Content Count

  452
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Exclusive Sony

About Agent_Man

 • Birthday 10/26/1986

Kontakt

 • ICQ:
  0
 • GG:
  666 ;]

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Rugby
 • Zainteresowania:
  Różne.
 • PSN ID:
  AR22245

Recent Profile Visitors

2078 profile views
 1. Sam się nad tym zastanawiałem swego czasu. Chyba największy sens dla fabuły miało by rozpoczęcie gry jako Artur sk...wiel, a po "pewnym wydarzeniu" zmienić się na lepsze. A co do samych premii związanych z reputacją bohatera - niższe ceny dla dobrego lub więcej pieniędzy / przedmiotów z rabunków dla złego. Ostatecznie wychodzi na to samo.
 2. Agent_Man

  Death Stranding

  Trochę zjadę z tematu. Ciekawe czym inspirował się jegomość w poniższym filmie. Ale logosy na urządzeniu filtrującym, które nosi na plecach, mogą wzbudzać niepokój
 3. Poza wspomnianymi wyżej jest jeszcze opcja "na aptekarza" - alchemia z umiejętnością szybkiego ważenia. Składniki znajdziesz wszędzie albo dostaniesz za prawie darmo. I jeśli dobrze pamiętam była też umiejętność pozwalająca na wytworzenie kilku mikstur na raz przy użyciu materiałów na jedną.
 4. Nie grałem już jakiś czas, ale pamiętam, że z kombinacjami ataków miałem straszne problemy. Najczęściej blok / unik wykonany przez wroga rozbijał mi cały misterny plan w pisdu ;/ Zmieniałeś może jakieś ustawienia kontroli postaci, czy po prostu wychodzi ci to naturalnie ? I na jakiej platformie ciorasz?
 5. @easye- chodził o efektywność tego drzewka względem praktycznie każdej zbroi i drenowanie staminy użytkowników tarcz. Co do samych umiejętności - masz tylko kilka kombosów. Tego nie da się sp...ć. Przykład z mojej gry na pc - trenując na arenie z kpt. straży ledwie zjechałem mu 1/4 zdrowia mając 12 poziom umiejętności i drewniany miecz. Potem spróbowałem walki pałką (pz . um. 2) i... udało mi się doprowadzić go do poddania bez większego wysiłku.
 6. A po rozwinięciu umiejętności odpowiedzialnej za broń obuchową i wyrobieniu sobie odpowiednich nawyków walka staje się relaksującym dodatkiem
 7. Bez problemu. I jeśli masz już rangi S+, to można nawet poszaleć z jakąś dodatkową bronią. Polecam wyrzutnię rakiet ;] W ten sposób zgarnąłem 14K, przejście bez leczenia i chyba jeszcze jeden.
 8. @Ryo-San - Nie znajdziesz go grając na poziomie HC. I (chyba) ten plecak pojawiał się tylko w scenariuszu pierwszym.
 9. @Ryo-San - Polecam normalny na początek. Brak znajomość zagadek w grze i optymalnych dróg do przedmiotów kluczowych może być niezłym generatorem frustracji na HC. Dodatkowo na niższych poziomach zgarniesz więcej ulepszeń inwentarza - mniej ponownych wizyt w pomieszczeniach i okazji do zgonu gdzieś po drodze.
 10. @GoltaR - Jak pograsz dłużej, to opisz wrażenia. Przede wszystkim ciekawi mnie jak wyszło przejście z fantasy na SF oraz (o ile grałeś w AoW3) jak bardzo zmieniły się mechaniki gry.
 11. Można odblokować niezniszczalną wersję noża. Niestety jej użycie przekreśla szansę na rangę S+.
 12. No można mieć 20 miejsc w ekwipunku. Trzeba tylko...
 13. @milan - Kluczowe można wywalić dopiero po pojawieniu się na nich czerwonego "ptaszka" oznaczającego brak dalszych zastosowań. I chyba wcześniej miałeś problem z torbami na dodatkowy ekwipunek. Jeśli grałeś na poziomie HC, to do zdobycia masz tylko te poukrywane w sejfach / szafkach. Inne, które można zgarnąć od razu, zostają usunięte z gry.
 14. Rzut okiem na ten artykuł i: "Statystyki wskazują, że na zabawie użytkownicy spędzili łącznie ponad 1476 lat. Natomiast aż 79 procent osób (1,70 miliona) przy pierwszym podejściu zdecydowało się na wybór postaci Chrisa Redfielda." A Poniżej fotka Leona.... Dziennikarstwo rzetelne w chuy
 15. Też uważam, że RE 5 i 6 to kiepszczaki. Niestety wyniki sprzedaży obu tytułów raczej nie są powodem do wstydu. https://vgsales.fandom.com/wiki/Resident_Evil
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.