Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

kolejna 1/3 gry za mną juz chyba powoli zmierzam ku końcowi singla. na szczeście od etapu dżungli konczy się padaka. jest ciekawiej, fajniejsze akcje i ogólnie lepiej sie gra. no i te 3d teraz jakoś wygląda (mniej kfiatkuff) a lokalizacja nadal slabiutko. a fabułe przemilcze.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Tak jak multi mnie nie zainteresowało, tak dziś ograłem demo w coopie i na 100% KZ3 wyląduje w najbliższych tygodniach u mnie na półeczce. Jestem miło zaskoczony! Grafika chyba taka sama jak w singlu, są emocje, jest wskrzeszanie, każdy gracz ma swoje checkpointy, mogliśmy iść równolegle różnymi ścieżkami. Jeśli reszta poziomów jest też tak zbudowana, to wielki będzie gicior i kawał dobrego, wspólnego grania. I nic mnie nie obchodzi, że drugi gracz nie ma swojego miejsca w fabule :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

okej gra pękła. daje 8/10, początek imo troche muli ale dalej jest juz lepiej. fabularnie kicz, ale nie nudzi sie, 3d juz lepiej wygląda w dalszych etapach gry (tylko kurde dlaczego?) dubbing słabiutki, biorę teraz sie za drugi raz przejscie gry na wyższym poziomie trudności tym razem z movem i bez 3d. a od srody spróbujemy multi. no i bugi tu i ówdzie pod koniec gry ziomki nie chcieli za mną biec przez co nie mogłem pchnąć gry dalej, nie pomogło wczytywanie gry ani restart levelu. na szczescie restart konsoli rozwiał wszelkie problemy ( a juz ciepło mialem ze gre od zera będe musiał zaczynać)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Ile czasu zajęło Ci przejście kampanii?

 

Walę ten polski dubbing, dużo osób narzeka nawet nie będę go sprawdzał. Może kiedyś jakiś patch doda możliwość wyboru napisów i ang dubbu :whistling:

 

na rekrucie (najniższy poziom) 6-7h w tym jeszcze poprawialem niektóre momenty (bo chcialem trophy wbić :sweat: )

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

nie jestem jakims super-wymiataczem ale na upartego grę na najniższym mozna skoczyć myśle w 4-5h

edit: heh gram sobie na movie na poziomie elite (najwyższy) troche od dupy strony zacząłem. mala rada, zacznijcie grac movem na nizszym poziomie a na najwyższym padem, movem jest cięzko na elicie :thumbsup: a sterowanie całkiem fajne. tylko wkurza machaniecie pałką jako przeładowanie. a elit narazie nie stanowi większego wyzwania chackpointy niemal co krok :turned:

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Tak mowili tez przed premiera. Nie obchodzi mnie speedrun. Kampanie biore z miejsca na hardzie i spodziewam sie tak dlugiej kampanii jak w K2 gdzie zajela mi przy 1 podejsciu 8-9 godzin. Martwi mnie tylko, ze GG nie nauczyli sie w stosunku do K2, ze zrobili mialka fabularnie kampanie i powtarzaja ten sam blad w Killzonie 3. Szkoda, ale chce sie samemu przekonac.

Odnośnik do komentarza

Lepiej niz w K2. Wiecej sie dzieje, fabuła jest bardziej dynamiczna i postacie sa duzo lepiej zarysowane. Narvilla od pierwszej sekundy mozna znienawidzic, A na miejscu Rico bym go zastrzelil.

 

Nie chce wam pojechac spoilerami. Niemniej, wg. mnie calkiem dobrze poprowadzony. Powiedzmy na 8/10

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Lepiej niz w K2. Wiecej sie dzieje, fabuła jest bardziej dynamiczna i postacie sa duzo lepiej zarysowane. Narvilla od pierwszej sekundy mozna znienawidzic, A na miejscu Rico bym go zastrzelil.

 

Nie chce wam pojechac spoilerami. Niemniej, wg. mnie calkiem dobrze poprowadzony. Powiedzmy na 8/10

no i git majonez...

 

widzial ktos jak bedzie wygladam ten motyw z EK?

Odnośnik do komentarza

Lepiej niz w K2. Wiecej sie dzieje, fabuła jest bardziej dynamiczna i postacie sa duzo lepiej zarysowane. Narvilla od pierwszej sekundy mozna znienawidzic, A na miejscu Rico bym go zastrzelil.

 

Nie chce wam pojechac spoilerami. Niemniej, wg. mnie calkiem dobrze poprowadzony. Powiedzmy na 8/10

Szczerze, to liczylem, zeby cos takiego przeczytac. Jednym slowem zaje.biscie. Ogolnie fajerwerkow od poczatku sie nie spodziewalem, ale liczylem ze bedzie lepiej niz w K2 ;) Dziex.

 

A Szymek, niech to bedzie jakis element zaskoczenia ;)

 

Juz nie moge sie doczekac kolekcjonerki. Zaplacona z gory, zebym sie nie rozmyslil. Bede musial wymienic dwojke na steelbox w kolekcji :)

Odnośnik do komentarza

Lepiej niz w K2. Wiecej sie dzieje, fabuła jest bardziej dynamiczna i postacie sa duzo lepiej zarysowane. Narvilla od pierwszej sekundy mozna znienawidzic, A na miejscu Rico bym go zastrzelil.

 

Nie chce wam pojechac spoilerami. Niemniej, wg. mnie calkiem dobrze poprowadzony. Powiedzmy na 8/10

no i git majonez...

 

widzial ktos jak bedzie wygladam ten motyw z EK?

 

Hehehe właśnie sam go szukam od parunastu minut. Jedyne info jakie znalazłem to to, że ma być dynamiczny i z dźwiękiem.

 

Jeszcze odnośnie fabuły toż po samym demie widać, że choćby postacie są lepiej nakreślone niż w całej dwójce. Przynajmniej imiona można zapamiętać :whistling:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Byłem dziś w bezvatowej krainie zwanej saturnem i skusiłem się miesiąc wcześniej na tv z 3d. Wróciłem do domu i pierwsze co zrobiłem to odpaliłem demko K3 w 3d i wiecie co?

 

 

roz(pipi)iło mnie w (pipi)ec potęgą miliarda słońc

 

 

Po prostu coś niesamowitego, nie moge się doczekać środy(a w piątek egzamin, raczej nie zaliczę :potter: )

Odnośnik do komentarza

Sama grafa jest fajna, gorzej może być z tymi ikonami. Chociaż po tym screenie nie widać detalu. To jest to co zaciągniemy wraz z wersja kolekcjonerską?

 

BTW: Już poniedziałek, czy ultima zrobi gest i prześlę dzień przed premierą Kz3? Nadzieja umiera ostatnia! ^^

 

 

Ja znalazłem tylko coś takiego ;] Jeśli to ten theme to wygląda średnio :/

 

5451861499_0216f29a9b.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Byłem dziś w bezvatowej krainie zwanej saturnem i skusiłem się miesiąc wcześniej na tv z 3d. Wróciłem do domu i pierwsze co zrobiłem to odpaliłem demko K3 w 3d i wiecie co?

 

 

roz(pipi)iło mnie w (pipi)ec potęgą miliarda słońc

 

 

Po prostu coś niesamowitego, nie moge się doczekać środy(a w piątek egzamin, raczej nie zaliczę :potter: )

 

Kolega mi napisze jak dostanie killzone 3 w łapki czy podziela moje zdanie co do 3d. sprawdzimy co i jak bo nie mam odnośnika :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...