Skocz do zawartości

Inwazja Porywaczy Ciał


Rekomendowane odpowiedzi

Ghouligh chciałbym zakończyć, bo zaraz mi tu zaczniesz wyjeżdżać z andergrałndem spod Wąchocka. Pisząc, że nie nagrał płyty pod vive chciałem po prostu podkreślić, że nawet słabsza płyta Gurala jest lepsza od ogromnej większości nowych albumów, bo jest inna niż to co obecnie staje się coraz bardziej modne wśród rodzimych raperów tak? Peje i innych panów zostawmy w spokoju. Umówmy się inwazja to nie jest jakiś majstersztyk, ale nie jest tragicznie. To wszystko.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale mi nawet nie chodzi o inwazje, tylko o twoj post odnoszacy sie do mezo. bo to robi sie juz nudne, jak hwdpy i rap o rapie.

 

Ja nie rozrozniam raperow/hiphopowcow (tego tez nie rozrozniam) na prawdziwych i komercyjnych, nie wspominam pierwszej plyty Cypress Hill czy poczatkow Ice Cubea - jestem sluchaczem, slucham tego co mi sie podoba; nie rozgraniczam i nie szufladkuje. Gural/Peja czy tede moga sobie smigac na vivie/mtv czy gdzie tam, tak samo jak tedzik moze dla mnie prowadzic i kolejny program o tuningu i zasiadac w jury popularnych programow emitowanych przez tvp - nie podoba mi sie, zmieniam kanal.

 

Gdy jakas plyta zajezdza smutem - nie slucham jej, peja i jego nawijka o korzeniach ulicy itp. nie porywa mnie wiec nie slucham, nie oceniam czy to hipokryzja czy nie, za stary na to jestem, strata czasu - rapu slucham od dawien dawna, znam wiekszosc formacji hh z polski i przesluchalem ich plyty, nie wywzszam sie - zwyczajnie szkoda mi czasu na wasze ciezkie rozkminy czy dany wykonawca podaza droga "keep in the real" czy innych sloganow, ktore z biegiem czasu staja sie puste zwyczajnie. Muzyka podaza w coraz to nowym nurcie, gdy kogos to mierzi niech zostanie przy starszych kawalkach ale niech nie hejtuje kogos bo akurat podpasowala mu nowa plyta mesa, a on nie widzi w tym czarnego brzmienia i nazywa to hiphopolo.

 

Btw. piszac o mezo nie mialem nic zlego na mysli, zwyczajnie zupelnie mi nie podchodzi tematyka spraw jaka porusza obecnie, jest kilka jego fajnych kawalkow aczkolwiek nie jaram sie na codzien - ot czasem by stare czasy powspominac, hehe. Aczkolwiek faktem jest, ze bardziej podchodzi mi ten typ mes od mezo.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

a od kiedy to nierozgraniczasz ? bo cały temat, obok próbowałem Ci wpoić, że cała branża hiphopu w Polsce to ten sam syf dla hajsu, bo po to robi się muzykę, która wychodzi na powierzchnie, dla kasy, a jak już się ma kase, to wtedy można sobie robić muzykę w 100 procentach bezkompromisową. a że jeden nawija że mu pała nie staje, a drugi że kocha wszystkie laski to jest jeden kij, każdy podkręci swoje patenty żeby jak najwięcej wyssać od słuchaczy mamony.

 

 

czarne brzmienie u mesa ? już bardziej czarna jest tatiana "o krupnik" na pierwszych płytach blue cafe. Żeby być chociaż czarnym jak świętej pamięci nos Micheala, to by się musiał koleś porządnie rytmiki nauczyć, bo czasem cedzi te słówka, że ni w pi.z.deczkę ni w oko, nie mieści się w rytmie.

 

Gural, kiedyś jarałem się jego stylem, dzisiaj kiedy na większości utworów próbuje być czarniejszy od rdzennych mieszkańców Etiopi, troche mnie śmieszy jego pajacowanie, chociaż kawałek co są te gołe okablowane babeczki jest całkiem ok.

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...