Skocz do zawartości

2 plus 2 odcinek drugi


mashter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Kalinho

Początkowo wydawało się być debilne (odcinek 1 part 1 ) ale jak już się rozkręciło to nawet się obflukałem z radości. Za(pipi)isty jest Mashter i jego teksty, Myszaq gra* ambitną rolę (* - przecie on nie gra :D ), Mięśniak jeszcze nie zabłysną (ale koszulkę ma zajo :D ), no i Pani co potrafi to i owo również jeszcze mnie nie powaliła (ale potencjały ma). Anyway, ciekay projekt i dobra odskocznia od GT, który to programik również sobie chwale. Dajecie dalej! :)

 

EDIT(po odcinku 2):

 

QUVAAAAAAA!!! Rozwaliła mnie scena miłosna :D :D :D podkład muzyczny, mashter - o ja yebie :D.

 

Pytanie: polski projekt to gdzie polskie napisy? :P

Edytowane przez Kalinho
Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Cóż mogę powiedzieć... obejrzałem i drugi odcinek i się nie zawiodłem. Każda rola mi się podoba- nawet tego misia ze strzałką na tyłku :P

Potencjał tego serialu wykorzystujecie w pełni więc nie poprzestawajcie na kilku odcinkach :)

jest b. dobrze!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

też uważam, że jest Gites

Myszu troche zmienił oblicze, co aktorsko i warsztatowo jest bardzo na plus

w trzecim odcinku może znowu czymś nas zaskoczy, np. zaśpiewa piosenke(pzdr mashter :lol: ),

aktor musi byc elastyczny, wtedy może zagrac wszystko, no może prawie wszystko c'nie

ogólnie reszta też wypadła bardzo dobrze, kleopatra i ziomek Myszaqa wcale dają rade,

jako ewenement(produkcja) w skali kraju - wróże sukces

dopracowanie gry aktorskiej wywoła u widza odpowiednie emocje podczas oglądania,

bo sam film jest ok i śmieszny i nawet ciekawy

kwestia, ilu jest tak porypanych odbiorców, ale już nie takie klimaty świat filmowy doceniał xD

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...