Jump to content


fazzeer

Użytkownicy
 • Content Count

  423
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Stara się

About fazzeer

 • Birthday 01/11/1993

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  okolice Ostrołęki
 • PSN ID:
  fazzeerr
 1. fazzeer

  Odżywianie

  Drogi ten olej kokosowy ?
 2. fazzeer

  Odżywianie

  Ale gdzie Ty widzisz w miodzie zamiennik masła orzechowego ? Przecież orzechy to głównie źródło tłuszczy, a miód to cukier.
 3. fazzeer

  bieganie

  Siedzenie na tyłku i opieranie bebzuna o stół to śmiech. Zawsze się od czegoś zaczyna ... Dokładnie, nieważne ile, ważne że coś robisz. To że inni robią w siadach 400 kg nie znaczy, że nie warto iść na trening żeby podnieść chociaż i tą pustą sztangę. Ważne, żeby iść do przodu.
 4. fazzeer

  Odżywianie

  Dieta ułożona pod redukcję wcale nie musi oznaczać tego, że będzie się na niej głodnym. Ale jedzenie tyle razy odżywki białkowej jest mało sycące, ona została stworzona po to, by szybko i łatwo się wchłaniać. Wykombinuj jakoś normalne, zdrowe jedzenie do pracy.
 5. fazzeer

  OFFTOPIC

  Przysiady bez stojaków mogą być przednie, po wcześniejszym zarzucie. Czyli jeden zarzut i potem siady. Zrzucić łatwo w razie problemów. Z resztą z pleców też się da. Ale prawda, wtedy ograniczony ciężar jest przez zarzut.
 6. fazzeer

  Odżywianie

  A co ci się stanie jak go zjesz ? Nie jesteś zawodowcem, nie musisz jeść odżywki. Możesz zjeść wiele innych rzeczy jak chcesz. Co jest złego ? Wysoko przetworzone, wyjałowione pieczywo.
 7. fazzeer

  Odżywianie

  Wafle ryżowe i waza, to już lepiej jeść zwykły chleb. Jak na razie nie masz pomysłu, czym zastąpić chleb, to zmień go na żytni razowy, bez dodatków, cukru, na zakwasie. Nie będzie to jakaś super zmiana, ale zawsze na plus.
 8. fazzeer

  OFFTOPIC

  To nic dziwnego, tylko pilnuj techniki (najlepiej nagraj siebie od boku i przodu i obejrzyj potem), rób pełne przysiady, dupą do ziemi, rozciągaj się, to kolana będą w coraz lepszej kondycji. Nie tylko się ładnie oszlifują (tak jak mówi trener Daniela Grabowskiego, mistrza świata w trójboju siłowym), że od rozwalonych koszykówką nóg, przez pierwszy rok w trakcie siadów strzelało jak z karabinu. Teraz siada ponad 450 kg. Także wzmocnisz mięśnie wokół kolana, więc będziesz miał lepsze zabezpieczenie przed urazami.
 9. fazzeer

  Trening

  Zwłaszcza, że pewnie już dawno organizm przyzwyczaił się do biegu na te 10 km i za każdym razem zużywa mniej energii do pokonania tego dystansu. Oczywiście nie spadnie to do zera, ale będzie po pewnym czasie nie będzie się opłacać.
 10. fazzeer

  Trening

  To już masz całkiem dobrą formę, jakbyś teraz dał sobie spokój z bieganiem codziennie, a zamienił to na trzy razy w tygodniu interwały + bieg krótszy po nich, to lepiej by wyszło. Ba, nawet mógłbyś nie biegać na 10 km, a poprawić swój czas.
 11. fazzeer

  Trening

  Ale interwały nie oznaczają zaraz wysiłku dla zawodowców. Można przecież dostosować intensywność do naszych możliwości. Rambo, jaki masz czas na te 10 km ?
 12. fazzeer

  Trening

  Jak ma lecieć najwięcej fatu, to nie biegaj na czczo i rób interwały.
 13. fazzeer

  Pomoc

  http://www.exrx.net/WeightExercises/OlympicLifts/HangPowerClean.html
 14. fazzeer

  Odżywianie

  Bo twaróg nie zawiera laktozy w takiej postaci jak mleko.
 15. fazzeer

  bieganie

  A to się nie da ostro trenować i budować kondycji na świeżym powietrzu ? Tylko na bieżni się to udaje ? Pierwsze słyszę. EDIT : Mój błąd, nie pomyślałem, że może chodzić o taką bieżnię.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.