Skocz do zawartości

Kane & Lynch 2: Dog Days


Vamp

Rekomendowane odpowiedzi

Gra zrobiona, jestem pod wrażeniem.

 

Krótka, intensywna, urywające dupę klimatem i mocą rozróby, grafika z filtrami i ta kamera + mocno zniszczalnym środowiskiem na dużyyy plus oraz jak dla mnie najlepszy duet głównych bohaterów w grach.

 

Jeżeli ktoś może pożyczyć tak jak ja i pierwsza część mu się podobała to singiel będzie dla niego na 9/10. Mimo różnych recenzji i opinii bardzo polecam sprawdzić, ale najlepiej pożyczyć lub wymienić, żeby nie było na mnie : )

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak wygląda sytuacja z mapami? Łatwo jest znaleźć osoby z zakupionym DLC?

 

Irytują zmyślone nazwy przypisane rzeczywistym broniom. Dlaczego AK-74 to Kalingrad 74, Remington 870 to Steele 870 itp.?

 

EDIT: Kupiłem tylko zestaw 7 broni: Remington 870, AK-47, UZI z tłumikiem i inne. Ten ostatni przyda się do Undercover.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gra ma jedną poważną wadę. Nie można wyciszać graczy. W ostatnim tygodniu na serwerach panoszył się jakiś burak. Nie dość, że puszczał przez słuchawki gówniany hip-hop to jeszcze cały czas gadał jaki jest świetny. Oczywiście pokonywał wszystkich jeden na jednego, bo gra mocno kuleje w tym aspekcie, ale kończył grę z pustym kontem. Wprowadzał chaos do gry i psuł każdą rozgrywkę. Gdy próbowałem ponownie dołączyć do jakiejś innej gry zawsze spotykałem tego wariata bo w tygodniu gra bardzo mało osób.

 

Trochę brakuje muzyki Jesper Kyda. W pierwszej części stworzył jak zwykle genialny soundtrack, który budował klimat gry. Dog Days jest zbyt banalne. Za dużo ogranych schematów, Lynch na prochach i brak napięć między bohaterami. Jedna czy dwie mocne sceny, słabe zakończenie i koniec. Nie chodzi o to, że gra jest krótka bo to nie jest gra RPG ale o słabą fabułę, która niczym nie zaskakuje.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...