Skocz do zawartości

Kane & Lynch 2: Dog Days


Vamp

Rekomendowane odpowiedzi

Review

 

http://www.joystiq.com/2010/08/17/review-kane-and-lynch-2-dog-days/

 

The trouble with this top-flight presentation is that it never feels like it's supporting or heightening a superior action experience, it feels like it's trying to mask a hollow one. Dog Days can throw out all the light blooms and shaky cams it wants, but it all seems a vain attempt to hide the fact that this particular enchilada is little more than a stale, rolled-up tortilla.

 

:lol:

 

A tu(a jakże) o nadchodzącym DLC

 

http://www.vg247.com/2010/08/17/kane-lynch-dlc-detailed/

 

Jeszcze nie wiadomo czy będą darmowe czy płatne.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

"And we are proud to be able to extend the experience in the coming weeks with more maps, weapons and toys to heighten the tension and pressure of pulling-off a high profile heist."

 

"Jesteśmy szczęśliwi z tego, że możemy napchać nasze portfele w nadchodzących tygodniach dzięki nowym mapom, broniom i innym rzeczom, które zwiększą nasz dochód i narzucą presję na okradanych przez nas graczy."

 

Ja poczekam aż gra stanieje. Kupowanie gry w dniu premiery, kiedy sami twórcy ogłaszają wypuszczenie DLC gdy ta jeszcze nie stoi na sklepowych półkach, mija się z celem. Wydanie około 250 zł na jedną grę jest lekką przesadą.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Oczywiście gra nie cieszy się dużym zainteresowaniem. Recenzje są dosyć przychylne ale gracze wykazują się wyjątkowym brakiem inteligencji. Nie podobają się wszelkie efekty specjalne, kamera z ręki i ocenzurowanie scen przemocy. Moim zdaniem nadaje to grze unikatowego charakteru i podkręca klimat. Pokażcie mi drugą taką grę. Kane & Lynch pomimo wielu niedociągnięć jest i tak najlepszą tego typu produkcją na rynku. Genialne postacie, dialogi i tempo akcji. Największym minusem jest czas gry. Kampanię można przejść w 6 godzin a multiplayer jest zbyt schematyczny i powtarzalny. Cena powinna szybko spaść. Za 120 zł będzie warto kupić tą grę.

Odnośnik do komentarza

Jaram się tą grą. Stęskniłem się za tymi poj.ebańcami. Takich charyzmatycznych bohaterów ze świecą szukać w grach video.

 

Dodam, że jedynka podobała mi się właśnie ze względu na gadki, głównych bohaterów i klimat. W dwójce jak na razie jest wszystkiego więcej i lepiej.

 

Dobre jest to, że ciągle coś się dzieje, skrypty itp. Filtry klasyk.

Odnośnik do komentarza

"Recenzja" znaleziona na metacritics:

 

"THE SINGLE WORST camera I have ever seen in a game, AI with perfect aim, characters you couldn't care less about, broken contols. You can't see 10 feet ahead of you because of the terrible lighting blurs! People who rate this highly are gaming industry people in disguise or have never played a good game in their life. If I wanted to watch a heist gone wrong, I'll watch Resevoir Dogs!"

 

Niektórzy nie powinni mieć własnego zdania ani żadnego prawa głosu.

 

Jest to po prostu śmieszne. Ludzie myślą, że ta niestabilna kamera wynika z braku zdolności programistycznych :blink: W tej chwili głupotą byłoby kupować tą grę. Za miesiąc cena spadnie poniżej 100 zł.

 

Na pewno nie zobaczymy już tej dwójki wariatów w kolejnej grze od IO.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta gra to za.(pipi)ista robota. Fakt może jet krótka, ale tak intensywna, że masakra. Grafika też mi się podoba, ten filtr i patent z kamerą pierwsza klasa.

 

Jest to jedna z tych gier (a u mniej jest ich co raz mniej), że jak nie gram myślę co tam dalej będzie i chce mi się wrócić do ciorania. Normalnie jak za małolata.

 

 

Ktoś tam pisał, że strzelanie z maszynowego to abstrakcja. Dla mnie idealnie jest ot odwzorowane, bardzo rzuca przy strzelaniu , a różnica w przydatności kolejnych gunów jest tak duża jak chyba jeszcze się nie spotkałem w grach.

 

Dla mnie tak gra za ingla ma 9/10 (przyznam, że podobała mi się pierwsza część)

Odnośnik do komentarza

Dużo stracę jak nie grałem w poprzednią część? Dwójkę już zamówiłem ale nie wiem czy nie poczekać, przejść jedynkę i wkręcić się w klimat. Hmmm?

 

 

Moim zdaniem aby podobała się dwójka koniecznie przejdź pierwszą część. Tylko przymknij oko na nie dorobki techniczne i archaiczność, ale klimat i akcja nadrobi te minusy.

Odnośnik do komentarza

Dużo stracę jak nie grałem w poprzednią część? Dwójkę już zamówiłem ale nie wiem czy nie poczekać, przejść jedynkę i wkręcić się w klimat. Hmmm?

 

 

Moim zdaniem aby podobała się dwójka koniecznie przejdź pierwszą część. Tylko przymknij oko na nie dorobki techniczne i archaiczność, ale klimat i akcja nadrobi te minusy.

 

...a scena

 

strzelania na rynku z fontanną i podchodzenie pod kolesia z ciężkim karabinem to do tej pory widowiskowa walka o każdy piepr.zony metr kwadratowy terenu!

 

 

dobra rzeźnia :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dużo stracę jak nie grałem w poprzednią część? Dwójkę już zamówiłem ale nie wiem czy nie poczekać, przejść jedynkę i wkręcić się w klimat. Hmmm?

 

 

Moim zdaniem aby podobała się dwójka koniecznie przejdź pierwszą część. Tylko przymknij oko na nie dorobki techniczne i archaiczność, ale klimat i akcja nadrobi te minusy.

 

...a scena

 

strzelania na rynku z fontanną i podchodzenie pod kolesia z ciężkim karabinem to do tej pory widowiskowa walka o każdy piepr.zony metr kwadratowy terenu!

 

 

dobra rzeźnia :thumbsup:

 

 

 

Dla mnie i tak chyba najlepsza scena to zjazd po linach z wieżowca jako pomywacze oraz przedzieranie się przez ulicę po napadzie na bank, coś ala Gorączka.

 

 

Miód :)

Odnośnik do komentarza

 

Dla mnie i tak chyba najlepsza scena to zjazd po linach z wieżowca jako pomywacze oraz przedzieranie się przez ulicę po napadzie na bank, coś ala Gorączka.

 

Miód :)

 

oj doskonale to pamiętam: faktycznie tutaj nie było bieganie "totutotam". mam nadzieję na takie akcje w dwójce, ale narazie czekam aż ludzie przejdą i puszczą na allegro po 100zł :potter:

Odnośnik do komentarza

A tam gadacie.... Gra jest brutalna(nawet bardzo!), niektóre jazdy wprawiają o opad szczęki(po torturach, jak zagracie sami zobaczycie...), jak na razie jestem gdzieś w 2/3 gry i mogę napisać że jest bajerancka!!! Może i krótka... I co z tego skoro ma multi, splita i samego singla tak intensywnego że naprawdę trudno jest się nudzić... Póki co polecam w 100%. Fani jedynki nie będą żałowali (mi się średnio podobała), a same przedstawienie rozgrywki(kamera) jest strzałem w dziesiątkę(wczówka jak w mało którym tytule).

 

Póki co daję mocną 9 i naprawdę mało który tytuł w tym roku dawał mi tyle emocji co ten(może tylko hr oraz rdr). Fani mocnych klimatów: pozycja obowiązkowa!!!!!!!! Przy niej Kratos to grzeczny chłopczyk mówiący na chleb, bep....

 

Dla mnie w tym roku:

1.HR

2.RDR

3.K&l2

4.Yakuza3

5.ff13

Dalej cała reszta typu gowy, transformersy, bc2, bioshocki i inne:P:)(raczej ogrywałem wszystkie tytuły warte uwagi:P) ale gusta są różne.... ps. wlasnie skończyłem grę... podtrzymuje moją ocenę.

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Dużo stracę jak nie grałem w poprzednią część? Dwójkę już zamówiłem ale nie wiem czy nie poczekać, przejść jedynkę i wkręcić się w klimat. Hmmm?

Moim zdaniem dużo nie stracisz, ja olałem (sprzedałem na 2 dzień) pierwszą część, a na drugą i tak mam ciśnienie.

Zresztą masz demo 1 części więc możesz sprawdzić co tracisz. Jeśli dobrze pamiętam to były 2 dema z innymi poziomami.

Edytowane przez xylaz
Odnośnik do komentarza

Przed chwilą kurierowi zapłaciłem i giera w moich rękach :)(pipi) na pierwszą część, nie potrzebnie zamawiałem ;/ Szybko opyle najwyżej. Zaraz losowanie fazy grupowej więc sobie nie pogram. Około 14 powinienem się za nią zabrać i zobaczymy ;p Jak się napatrzyłem na płytkę, na pudełko oraz poczułem zapach nowej gry to ciary mi po grzbiecie przeszły ;p No zobacze za jakąś godzinkę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...