Skocz do zawartości

Kane & Lynch 2: Dog Days


Vamp

Rekomendowane odpowiedzi

ja też zapamiętałem na długo tą gierkę, ale jako największy zawód...

moja pierwsza gra na PS3 i pierwsza którą sprzedałem parę dni po zakupie nie grając do końca.

mogliby wziąć się za hitmana albo freedom fighters zamiast kontynuować tą kiszke. :P

Edytowane przez xylaz
Odnośnik do komentarza

a jest już jakieś info lub screeny?

chyba jedyne co wiadomo o tej grze to, że został zarejestrowany tytuł.

więc pozostaje posmucić o poprzedniej części... ;)

 

klimat to nie wszystko, wg mnie znacznie bardziej klimatyczną opcją jest obejrzenie filmów na których ta gra była wzorowana niż samo granie.

ja zagrywałem się w poprzednie gry IOI i specjalnie z okazji premiery K&L kupiłem PS3,

co się okazało - jak dla mnie zwyczajnie cienki gameplay, słaba technicznie, nie mająca zbyt wiele do zaoferowania gra.

fabuła może nieprzeciętna ale nie aż tak dobra żeby przymknąć oko na całą resztę.

w porównaniu do innych gier IOI po prostu słaba gra, bez porównywania - przeciętna gra z nieprzeciętną fabułą.

Odnośnik do komentarza
wg mnie znacznie bardziej klimatyczną opcją jest obejrzenie filmów na których ta gra była wzorowana

 

można wiedzieć jakie masz filmy na myśli? :)

 

A na grę czekam z dużo niecierpliwością, jedynka była solidną grę, niektóre misje miażdżyły, ale sporo elementów kulało... grafika, animacje, system chowania się za osłonami... być może coś jeszcze by się znalazło, ale już nie pamiętam. Ciekawe kiedy wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Jedynka była grą dziwną. Niby zniszczalne środowisko ale grafika miejscami jakby z poprzedniej generacji. Innowacyjne multi, w które nijak nie dało się grać z powodu serwerów. Pamiętam jak jeden gość, pomimo wyjścia z gry, był wyświetlany jako host 24h na dobę przez równy miesiąc. Nie dało się rozegrać ani jednej gry z powodu zrywania połączenia. Dziwne podejście. Może goniły ich terminy bo, w końcu wydali jakiś patch. Niestety zrobili to zbyt późno i wiele osób (w tym ja) wcześniej sprzedało grę. Klimat i postacie były genialne ale reszta pozostawiała wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Oby było więcej takich akcji jak na wieżowcu lub w dyskotece. Dla mnie to jedne z lepszych scen w grach akcji ever, no i ta para bohaterów, ich charaktery oraz relacje pomiędzy nimi przykrywały niedoróbki techniczne ( grałem w wersję PC i nie mogę powiedzieć żeby mnie jakoś raziła) i w gameplayu.

 

Jestem chyba starym typem gracz, który bardzo ale to bardzo ceni klimat i osobowości bohaterów, choć nie powiem ciekawi mnie czy K&L2 nadal będzie korzystać z tego "hitmanowskiego" enginu

 

Nie ukrywam, że wiąże duże oczekiwania co do tej kontynuacji.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nowe obrazki z gry

http://konsolowisko.pl/?t=news&id=4614

 

 

Trochę słabo z grafiką na tych obrazkach ale za to, jeżeli można to osądzić po screenach, klimacik zapowiada się konkretny. Fajnie, że jako jedna z niewielu gier K&L wrzuca nas w skórę nie-superkomandosa, dobrze jest od czasu do czasu pograć kimś tak nieszablonowym jak K&L :)

Czekam i mam nadzieje ze chłopaki i dziewczęta z IO spiszą się na medal, również od strony technicznej.

Odnośnik do komentarza

Kureczka, tez to łykam, śądze, ze jeszcze wyeliminują błędy z jedynki (które i tak mnie bardzo nie raziły) + zachowają co oczywiste klimat tych dwóch po..(pipi)ów i będzie czarny kóń 2010

 

ps ciekawe czy pojadą na tym samym engine czy zaimplementują nową technologię?

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Dobra gra, jak dla mnie cześć druga może nawet wyglądać tak samo ale jeśli będzie fabularnie taka ciekawa to nie mam pytań. Niby na początku beznamiętna ale końcowy dylemat naprawde potrafił wbić sie głęboko w głowe. A z teasera wnioskuje że nie zostawił kolegi chociaż kto wie... ciekawe jak ten wątek wyjaśni kontynuacja.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nowy trailer - gameplay

http://xbox360.ign.com/dor/objects/14208748/kane-lynch-2/videos/kanelynch2_trl_trailer_uk_31610.html?show=hi

http://www.gamezilla.pl/content/kane-lynch-2-dog-days-pojawi-sie-w-sierpniu-mamy-pierwszy-trailer

Pogoń za nagą dziwką, to jest to czego można się spodziewać po tej grze. Klimacik chyba będzie przynajmniej tak mocny jak w jedynce 8)

 

Premiera w EU - 27.08 (oby bez obsów, bo przed (przypuszczalnym) jesiennym wysypem hitów byłby z tego świetny wstępniak)

Odnośnik do komentarza

Nowy trailer - gameplay

http://xbox360.ign.com/dor/objects/14208748/kane-lynch-2/videos/kanelynch2_trl_trailer_uk_31610.html?show=hi

http://www.gamezilla.pl/content/kane-lynch-2-dog-days-pojawi-sie-w-sierpniu-mamy-pierwszy-trailer

Pogoń za nagą dziwką, to jest to czego można się spodziewać po tej grze. Klimacik chyba będzie przynajmniej tak mocny jak w jedynce 8)

 

Premiera w EU - 27.08 (oby bez obsów, bo przed (przypuszczalnym) jesiennym wysypem hitów byłby z tego świetny wstępniak)

 

Właśnie miałem wklejać te linki, patrze i już są. Jako wielki fan jedynki, a szczególnie pary bohaterów i klimatu to co zobaczyłem w trailerze już mnie kupili i zapewne tak jak przy części pierwszej, nie będę patrzał na oceny i łykam w dniu premiery.

 

Żeby jeszcze tylko zostawili stare kawałki muzy dodające jedynie ze 2/3 nowe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...