Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jedyny nasz polski zawodnik , którego ostatnio polubiłem to Krzysiek Kułak. Stoczył wiele walk , jest miły ,nie porywa się na przechwałki co to nie on.

Po wygranej walce z jakimś murzynem podczas KSW 13 Kumite , zachował sie godnie i ucałował nawet taką blondyneczkę w dłoń co wręczała mu nagrodę :wub: (swoją drogą była ona podczas trzech walk z Pudzianem) .

Życze mu jak najlepiej , a i żeby zmniejszył nowa jednostkę czasu jaką jest 1 Najman=44 sekundy :D

Chłopak na przyszłość.

Odnośnik do komentarza

Kułak na najbliższym KSW nie będzie walczył z Najmanem tylko z Dowdą, ale nie będzie to walka o pas.

Z Najmanem to oni pewnie kminią co zrobić, bo za wiele to on nie umie i jest nielubiany przez publiczność, a z tego co pamiętam to Pudziana i Najmana zakontraktowali od razu na 4 czy 5 walk.

Tak sobie gdybam, że może po wrześniowym roz(pipi)aniu Pudziana przez Nastulę zorganizują rematch między Pudzianem a Najmanem. Akurat wypadałoby w rocznicę pierwszego starcia gigantów.

Odnośnik do komentarza

juz po ufc 114 z walka rashada i rampage'a

 

 

lekki zawod, walka troche nudna. kibicowalem Jacksonowi, choc kase bym postawil na Rashada:) No i wygral Rashad. Q moze raz przejal inicjatywe, a poze tym sie prawie caly czas przytulali. Zapowiadala sie wojna, a wyszlo sredniej jakosci widowisko. Za to mega walka byl pojedynek dwóch ciezkich Todd Duffee vs Mike Russow. Co za przewrotny final!!:)

 

 

na wrześniowym ksf będzie bil sie Nastula z Pudzianem oraz:

 

Na najbliższej, wrześniowej gali KSW Przemysław Saleta zmierzy się z Marcinem Najmanem w formule MMA - czytamy w "Super Expressie". Panowie byli kiedyś przyjaciółmi teraz podobno się nienawidzą.

 

- Mam dość walki na słowa, dlatego wyzywam Najmana na pojedynek. Jeśli ma honor, niech wyjdzie do ringu. - mówi Przemysła Saleta.

 

Były mistrz świata w kick-boxingu i Europy w boksie w pojedynku obawia się tylko tego, żeby sobie nie uszkodzić stopy, gdyż zamierza po tej walce wystartować w maratonie, a później w dwa miesiące objechać Australię na motocyklu.

 

- Ja pomogłem Najmanowi zacząć jego śmieszną karierę sportową, więc teraz do mnie należy obowiązek zakończenia jej. Nie mogę się już doczekać. - kończy swoja wypowiedź Saleta.

http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/dosc-walki-na-slowa-saleta-i-najman-w-ringu,1,3236513,wiadomosc.html

 

:turned:

Edytowane przez Snejk
Odnośnik do komentarza

No to niezly freak show sie szykuje :) Co do main eventu 114 to bylo wiadomo ze Shad bedzie walczyl asekuracyjnie i postawi na zapasy oraz lay and pray (wzial przyklad z GSP :) zreszta z taka wlasnie strategia walcza wszyscy podopieczni Grega Jacksona. A jesli chodzi o ME 115 to w ogole mnie nie bierze. Lubie Ace'a i lubie Liddell'a ale ich czas w octagonie dobiegl konca, takie jest moje zdanie. Za to z niecierpliwoscia czekam na UFC 116 Lesnar vs Carwin!

Odnośnik do komentarza

No to wykminili z Najmanem, hehe.

No ale na nic więcej jak freak fight to on się nie nadaje. No i medialnie całkiem dobrze to skrojone. Jest konflikt, Saleta będzie tym dobrym, a Najman znowu tym złym. Oby tylko nie skończyło to się narodzinami nowej gwiazdy MMA...

Za 2 gale KSW pewnie znowu okaże się, że Najman ma z kimś zatarg. xD

 

 

A co do UFC 115 to główna walka też mnie w ogóle nie grzeje, ale za to jestem ciekaw walki ją poprzedzającej, czyli Crocop vs Barry. Po pierwsze to wiadomo - Mirko, poza tym ciekaw jestem jak radzi sobie po wyjściu z dołka i wymianie swojej załogi. Fajna wypowiedź Barriego na temat tej walki:

 

http://www.youtube.com/watch?v=3RN_-_3C5aE

 

Dwóch strikerów, więc będzie napier.dalańsko.

 

Za to walka na UFC 116 to już większy konkret. Poza tym wcześniej będzie Wanderlei vs Akiyama.

 

No ale osobiście najbardziej czekam na 26 czerwca i Fedor vs Werdum.

 

Aha, jakby ktoś jeszcze nie widział:

 

Odnośnik do komentarza

No i ch.uj, nie będzie chyba uber fightów na KSW. xD

 

Jak dowiedział się serwis budo.pl nie dojdzie do starcia Pawła Nastuli z Mariuszem Pudzianowskim. Do pojedynku miało dojść podczas Konfrontacji Sztuk Walki jednak strongman wycofuje się z wcześniej składanych deklaracji. Poniżej przedstawiamy oświadczenie Pawła Nastuli.

 

 

Oświadczenie w związku z regularnie pojawiającymi się ostatnio informacjami i artykułami o rzekomej walce pomiędzy Pawłem Nastulą a Mariuszem Pudzianowskim.

Chcielibyśmy poinformować kibiców i sympatyków MMA, że zostały wprawdzie zakończone wstępne ustalenia co do warunków tejże walki, jednakże kontrakt nie został podpisany do dnia dzisiejszego.

W związku z tym, ogłaszanie przez organizatorów KSW i samego Mariusza Pudzianoswkiego informacji że walka ta jest już pewna i ma się odbyć na najbliższej gali KSW we wrześniu 2010 wydaje się być pewnego rodzaju nadużyciem.

Deklarujemy kibicom, że Pawel Nastula jest gotowy do walki z Mariuszem Pudziansowkim we wrześniu i podejmie postawione mu wyzwanie. Ewentualne nieobycie się tej walki, będzie wynikało z nieprofesjonalnych działań organizatorów lub też bezpośrednio z rezygnacji samego Mariusza Pudzianowkiego.

Pawel Nastula oraz Michal Szymański (działający z upoważnienia i reprezentujący Pawła Nastulę)

 

----------

 

Seriws budo.pl skontaktował się z teamem Pudzianowskiego. Nikt też nie zaprzeczył, że strongman wycofuje się z pojedynku.

 

http://budo.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1976

 

Co ciekawe ze 2 dni temu pojawił się news na mmanews.pl o treści:

 

Nasze źródła bliskie Mariusza Pudzianowskiego potwierdziły, że kontrakt na polską walkę stulecia został podpisany. Najlepszy polski strongman i zawodnik MMA zmierzy się z Pawłem Nastulą w organizacji KSW we wrześniu tego roku!

Pamiętajcie, to MMAnews.pl oficjalnie, jako pierwszy portal w Polsce potwierdził te rewelacje.

 

No ok, będę pamiętał.

 

 

A co do Najmana to:

 

http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/najman-ja-wcale-nie-chce-tej-walki,1,3236964,wiadomosc.html

 

Jak pytali się go o walkę z Kułakiem to też mówił "Ja wcale nie chcę tej walki". xD

Odnośnik do komentarza

Spoko, Mario ma ponoć walczyć z kimś we wrześniu, tylko po prostu nie z Nastulą. Chyba dotarło do niego, że jak Paweł w 1 minucie wyciągnie mu balachę (a Pudzian to ponoć wstaje z balachą, c'nie), to nawet najwięksi psychofani mogą sobie pomyśleć "o ku.rwa, on naprawdę jest cienki jak barszcz".

Podstawią mu pewnie pionka pokroju Kawaguchiego i tyle.

Odnośnik do komentarza

nom

 

Menadżer byłego mistrza olimpijskiego w Judo i jedynego Polaka walczącego w legendarnej organizacji Pride Pawła Nastuli przysłał nam następującej treści oświadczenie w związku z pojawiającymi się informacjami, że planowane na KSW 14 starcie Pawła z Mariuszem Pudzianowskim jest już pewne:

 

Oświadczenie w związku z regularnie pojawiającymi się ostatnio informacjami i artykułami o rzekomej walce pomiędzy Pawłem Nastulą a Mariuszem Pudzianowskim.

 

Chcielibyśmy poinformować kibiców i sympatyków MMA, że zostały wprawdzie zakończone wstępne ustalenia co do warunków tejże walki, jednakże kontrakt nie został podpisany do dnia dzisiejszego.

 

W związku z tym, ogłaszanie przez organizatorów KSW i samego Mariusza Pudzianowskiego informacji że walka ta jest już pewna i ma się odbyć na najbliższej gali KSW we wrześniu 2010 wydaje się być pewnego rodzaju nadużyciem.

 

Deklarujemy kibicom, że Paweł Nastula jest gotowy do walki z Mariuszem Pudzianowskim we wrześniu i podejmie postawione mu wyzwanie. Ewentualne nieodbycie się tej walki, będzie wynikało z nieprofesjonalnych działań organizatorów lub też bezpośrednio z rezygnacji samego Mariusza Pudzianowskiego.

 

Paweł Nastula oraz Michał Szymański (działający z upoważnienia i reprezentujący Pawła Nastulę)

 

UPDATE: Jak informują współwłaściciel KSW Martin Lewandowski i pani menadżer Mariusza Pudzianowskiego na wp.pl, pojedynek byłego strongmana z Pawłem Nastulą definitywnie nie odbędzie się we wrześniu. Sztab Mariusza stwierdził, że zawodnik nie jest gotowy na walkę z tak wymagającym rywalem i na KSW 14 jego przeciwnikiem będzie ktoś inny.

 

http://www.mmarocks.pl/2010/06/05/walka-nastula-vs-pudzianowski-niepodpisana/

Odnośnik do komentarza

No i jednak:

 

"Wirtualna Polska" jako pierwsza dowiedziała się, iż Marcin Najman zdecydował się na walkę z Przemysławem Saletą w formule MMA! Zawodnik poinformował nas o tym i w specjalnym liście przesłanym do naszej redakcji zdradził powody swojej decyzji.

 

Przypomnijmy, że po Najman na łamach naszego portalu twierdził, iż nie jest zainteresowany walką z Saletą. Po publikacjach w poniedziałkowej prasie zdecydował się jednak przyjąć wyzwanie Salety. Do walki może dojść na wrześniowej gali Konfrontacji Sztuk Walki.

 

***

"Przemku, w dzisiejszym Super Expresie twierdzisz, że się panicznie boję... Jeżeli już, to bardziej o ciebie. Twierdzisz, że jestem bity... Jestem dwukrotnym wicemistrzem Polski w kickboxingu. Stoczyłem 17 zawodowych walk bokserskich, z czego 13 wygrałem.

 

Przegrałem swój debiut w formule MMA z Pudzianem, na gali KSW. Z tego nie będę się tłumaczył, może w przyszłości dostanę rewanż. Twierdzisz, że płaciłem za swoje bokserskie walki... Tak, ale celowo zapomniałeś dodać, że zarówno za te, które wygrałem, jak i za te, które przegrałem. Bo w boksie sam byłem swoim promotorem. Tak jak bracia Kliczko płacą swoim rywalom. Tak jak ty płaciłeś swoim rywalom za walki w formule K1,bo sam te walki organizowałeś.

 

Ja wiem, że twoja operacja nie powoduje żadnych ograniczeń. Są ludzie, którzy rodzą się z jedną nerką, są też tacy, którzy rodzą się z trzema. Obawiam się tylko, ze ludzie mogą tego nie wiedzieć. Nie chce z Tobą walczyć, ale po tym co, powiedziałeś, nie pozostawiasz mi jednak wyboru. Pokażesz zaświadczenie od lekarza, że możesz uprawiać sport na poziomie zawodowym (co będzie formalnością) i walczymy!

 

Kto z nas wygra, nie wiem. To jest tylko sport, który zdążył mnie już nauczyć pokory. Jeżeli wygram, będę chciał rewanżu z Pudzianem. Jeżeli przegram, pozostanie mi zawiesić rękawice na kołku".

 

Marcin Najman

http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Najman-przyjal-wyzwanie-Salety,wid,12342545,wiadomosc.html?ticaid=1a4e7

 

:turned:

Odnośnik do komentarza
Moosin: God of Martial Arts fighter salaries

 

The headliners ? Mariusz Pudzianowski and Tim Sylvia ? earned the top fighter salaries at the state?s first pay-per view event Moosin: God of Martial Arts, held on May 21 at the DCU Center in Worcester.

 

Pudzianoski, who lost to Sylvia, earned $110,000 which was nearly 50 percent of the event?s $237,100 payroll. The former two-time UFC champion, Sylvia, earned $50,000.

 

The total number of tickets sold for the event were 3,919 and the list of total paydays from the Massachusetts State Athletic Commission include:

 

Tim Sylvia: $50,000 def. Mariusz Pudzianowski: $110,000

 

Travis Wiuff: $10,000 def. Josh Barnes: $3,400

 

Rafael Natal: $14,000 (includes $7,000 win bonus) def. Travis Lutter: $4,000

 

Mike Campbell: $12,000 (includes $6,000 win bonus) def. Yves Edwards: $3,000

 

Roxy Modafferi: $6,000 (includes $3,000 win bonus) def. Tara LaRosa: $2,500

 

Lukasz ?Juras? Jurkowski: $3,500 def. Ho Jin Kim: $3,000

 

Forrest Petz: $4,000 (includes $2,000 win bonus) def. Ralph Johnson: $1,200

 

Matt Lee: $2,000 (includes $1,000 win bonus) def. Brett Oteri: $1,000

 

Anthony Lapsley: $2,000 (includes $1,000 win bonus) def. Fred Belleton: $2,000

 

Stipe Miocic: $2,000 (includes $1,000 win bonus) def. Paul Barry: $1,500

 

http://bostonherald.com/blogs/sports/inside_the_octagon/index.php/2010/06/07/moosin-god-of-martial-arts-fighter-salaries/

 

Jak poinformował nas Dave Meltzer z wrestlingobserver.com sprzedaż gali Moosin w systemie pay-per-view była, czego można było się spodziewać, fatalna. Choć Meltzer nie potrafił podać dokładnego szacunku jest pewien, że nie sprzedało się więcej niż 30,000 subskrypcji a prawdopodobny jest wynik poniżej 20,000. Oznacza to, że od czasów UFC 40 pod koniec 2002 r. tylko gale bodogFIGHT notowały gorsze wyniki sprzedaży.

 

http://www.mmarocks.pl/2010/06/09/slabe-wyniki-sprzedazy-ppv-gali-moosin/

 

 

Dobry biznes zrobili z Mariuszem, hehe.

 

Przychód z biletów pewnie nawet nie starczył na pokrycie wypłat dla zawodników.

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...