Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam się na tym, ale niech ktoś kumaty wyjaśni, dlaczego walka Pudziana trwała tylko 2 rundy, a inni walczyli dłużej? Gdyby była 3 runda, to by go w worku foliowym wynosili.

Bo na tyle byla zakontraktowana. To nie byla walka turniejowa, ale jakis "extra fight", wiec nie musieli sie trzymac zasad.

Odnośnik do komentarza

mi tam sie Mariusz wczoraj podobał, bądź co bądź zajmuje sie tym zaledwie kilka miesiecy i dał rade doświadczonemu (ponoć) fajterowi, który ma już ponad 10 stoczonych walk i kilka sukcesow na swoim koncie. gdyby wyszedł z takimi umiejetnosciami jak w grudniu kiedy walczył z Najmanem, to podejrzewam, że nie dałby rady, a wygrał, jakiś postęp na pewno jest.

decyzja walki z Silva juz za dwa tygodnie imo nietrafiona, ale kibicować Pudzianowi będę na pewno.

dajesz Mariusz! Polska górą!!!

Odnośnik do komentarza

ciulll... walka pudziana poszła i nagle mamy 1000 nowych znawców w dziale mma :P

Wypowiem się na szybko i zmykam

 

Pudzian - myślał, że zrobi wjazda i wygra. I się nie udało. Gdyby siadła 3cia runda to japoniec mógłby mu poważnie zagrozić. Silvia mam nadzieję tanio skóry nie odda :) i będzie dobry fight. Chociaż przy kondycji Pudziana będzie to wyglądało tak, że w 1 rundzie będzie atak. A potem wieszanie się na przeciwniku. Jak go Silvia obali to będzie gameover :)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ciekaw jestem co Pudzian ma za trenerów, że go nastawili na dwie minuty walki zamiast dwóch rund :P

 

Japończyk ma mocny łeb, salwę dostał na samym początku, ale przetrzymał. W pewnym momencie myślałem, że obaj tam stracą przytomność :)

 

Jak Pudzian wyciągnie jakieś wnioski z tej walki to może w kolejnej walce nie padnie na zawał po minucie :)

Odnośnik do komentarza

No gdzieś dzisiaj czytałem, że na tę walkę z Silvą ma przyjąć inną taktykę i tak nie napi.erdalać od początku.

A co do trenerów Pudziana, to Kosedowski, który jest trenerem Pudziana od boksu powiedział przed wczorajszą walką w wywiadzie dla Polsacji, że nie oszukujmy się, ale umiejętności Mariusza w boksie zbytnio nie poprawiły się, i że szansy na sukces trzeba upatrywać w jego zapale itp itd. Poza tym w jakimś innym wywiadzie wspominał też, że ciężko Maria nauczyć boksować i Pudzian jest strasznie słaby technicznie, no i jak Japoniec wytrzyma dłużej niż 2 minuty to Pudzian będzie miał kłopoty. No więc pewnie nastawiali go na 2 minuty walki.

 

-------------

 

Tfu, z Sylwiom, a nie z Silvą.

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

Widze ze specjalisci od MMA komentuja tylko pro walki Pudzianowskiego ... wyjdźcie i nic więcej tu nie piszcie :D

 

UFC 113 SPOJLER NIE BĘDĘ NIC UKRYWAŁ JEST JUŻ PO EVENCIE !!!!

 

Machida vs Shogun - Nie ma co pisać i nie ma ludzi niepokonanych Machida to nie ten sam Machida co przed operacja reki Shogun po prostu go rozbił. Szkoda ze Machida w tak słabej formie liczyłem na ciekawy pojedynek a zobaczyłem szybkie poddanie walkie przez sędziego. Trzeba przyznać Shogunowi ze wyszedł na pełnej (pipi)ie Gratz ciekawe kiedy kolejny rewanż :D

 

Kimbo Slice vs Matt Mitrione - Kurcze lubię Kimbo bo ma serce do walki ale widać u niego wielkie braki potworna siła nie idzie w parze z technika i przede wszystkim walka w parterze obaleń było sporo ale nie prowadziły one do niczego. Z drugiej strony Mitrione to przeciwieństwo strasznie ułożony fighter realizował założenia taktyczne od początku do końca co musiało się zakończyć poddaniem walki przez sędziego kiedy Kimbo nie mógł juz się ruszać. Szacunek dla Slice ze pomimo beznadziejnej dla niego sytuacji nie poddał się sam

 

Patrick Cote vs Alan Belcher - Super walka otwierająca Event pomiędzy kogucikami, działo się naprawdę sporo i w stójce i w parterze strasznie dynamiczny fight 2 uzdolnionych fighterow ^^ piękny finish ze strony Belchera nie ma co tu dużo gadać to trzeba samemu zobaczyć :>

 

Niestety to jedyne 3 walki które widziałem postaram sie nadrobić później na jakimś YT

Odnośnik do komentarza

rowniez obejrzałem gale, nie cala ale jednak:)

Shogun vs Dragon - Wypas. Lubie takie krótkie walki. Ich pierwsza potycznka byla dosc nudna, a tu od razu obalenia, kolana, piachy i dobranoc. Juz w pierwszej walce Shogun imo wygral z Machida na punkty, teraz jednak postawil kropke nad i:)

Kimbo vs Mitrione- Bez niespodzianek. Kimbo nie jest fajterem. Jego miejsce jest w ogrodzie i na ju tjub, choc koles sadzac po TUF 10 wydaje sie bardzo sympatyczny sympatyczny i z duza checia nauki. Mitriona za to w TUF10 nie szanowali. To by był blad. Rewelacyjnie przygotowyny. Zmiadzyl Kimba.

 

Koscheck vs Daley - Tak sie Koscheck odgrażał, ze teraz jest wszechstronny, ze nie ucieka tylko do zapasow. Coz, walka pokazała co innego. Nuda

Odnośnik do komentarza

Shogun wygrał głównie dzięki potwornej sile i szczęściu. Pasa raczej długo nie utrzyma, ale na razie niech się cieszy. Machida jeszcze wróci ;)

 

Kimbo jeszcze nie jest gotowy na takiego przeciwnika jak Matt, ale ciągle robi postępy. Jego slamy były niesamowite.

 

Daley został wyj.ebany z UFC po incydencie który miał miejsce na koniec walki.

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi sie zeby Machida byl niedysponowany w tej walce. Predzej Rua ktory dwa miesiace przed walka mial zapalenie wyrostka i UFC juz szykowalo zastepstwo w postaci Coutura.Poprostu styl Shoguna Dragonowi nieodpowiada czego mielismy przyklad po raz kolejny, no i oczywiscie strategia byla trafna. Jak dla mnie Machida - Rua 0-2. No i nie wiem kto moglby mu zagrozic na ten moment? Dana w wywiadzie po gali powidzial ze nr 1 Co. zostanie wyloniony po walce Rampage vs Evans. Moim zdaniem ani jeden ani drugi nie ma szans Z Rua w obecnej formie. Evans w walce z Thiago wygladal tragicznie. Jackson pewnie forma tez nie swieci bo mial zbyt dluga przerwe i w ogole wydaje mi sie ze ma wyje*ane na UFC i myslami dalej jest w Hollywood:)

Odnośnik do komentarza

Widze ze specjalisci od MMA komentuja tylko pro walki Pudzianowskiego ... wyjdźcie i nic więcej tu nie piszcie :D

 

UFC 113 SPOJLER NIE BĘDĘ NIC UKRYWAŁ JEST JUŻ PO EVENCIE !!!!

Dzięki chociaż za ostrzeżenie heh.

 

A tak btw można by było chociaż z 2-3 dni po gali wsadzać w spoiler wyniki.

Albo przynajmniej właśnie ostrzegać.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...