Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie pozytywna gala. Pudzian trochę zawiódł, no ale czego można było się spodziewać :P

Szkoda, że Mamed nie zdołał dokończyć roboty, lubię kolesia. Mimo wszystko czekam na kolejną galę.

 

Ps. Komentatorzy wymiatają!!! Pełna profeska i jednoczesne świetne wyrażanie emocji. Są genialni.

 

Odnośnik do komentarza

Walka wieczoru świetna, jestem pełen podziwu dla japończyka ze po podwójnej jajecznicy walczył dalej. Walka cholernie wyrównana, ale rozumiem pretensje Sakuraia po werdykcie, bo moim zdaniem to jednak on zaprezentował się lepiej. A co do Pudziana, to chyba widać, że ten pan porwał się z motyką na słońce, za pieniądze to może i niedługo będzie lepić w glinie i biegać maratony. Nie rozumiem tego całego hypu na niego w mma, przecież on nic nie umie, już w połowie 1 rundy zeszła z niego para.

Odnośnik do komentarza

No po wczoraj/dzisiaj już ewidentnie widać, że Pudzian nie zawojuje MMA.

Dobra scena była w momencie kiedy łapał oddech przy linach (po tym jak popieścił japońca łokciem) i widać było po jego minie, że po prostu nie wiedział co ma robić.

Jest po prostu duży i silny. Nie ma skilla, kondycji a jego pomysł na walkę sprowadza się do "rozpierd.olić w minutę".

Odnośnik do komentarza

O kim jak o kim, ale o Mamedzie złego słowa powiedzieć nie można. To zawodnik wysokiej klasy, niezwykle utalentowany i inteligentny.

 

To do napier.dalania się po twarzach potrzeba inteligencji? Taa... większości zawodników wysokie IQ aż biło promieniście z ich twarzy ;) To są przeważnie ludzie z marginesu, bramkarze, kibole i dresy, którym udało się tak nakombinować, żeby dostawać za to kasę. No, uogólniając oczywiście, bo na pewno zaraz ktoś wyskoczy z wyjątkami... Oczywiście pochwalam to, bo lepiej niech się piorą w telewizji, niż na ulicy.

 

Drugie spostrzeżenie to... po tym jak Pudzian chciał zapakować Japońca jak prezent i owinąć wstążeczką z lin, już wiem dlaczego walki UFC itp. odbywają się w klatkach.

Odnośnik do komentarza

O kim jak o kim, ale o Mamedzie złego słowa powiedzieć nie można. To zawodnik wysokiej klasy, niezwykle utalentowany i inteligentny.

 

To do napier.dalania się po twarzach potrzeba inteligencji? Taa... większości zawodników wysokie IQ aż biło promieniście z ich twarzy ;) To są przeważnie ludzie z marginesu, bramkarze, kibole i dresy, którym udało się tak nakombinować, żeby dostawać za to kasę. No, uogólniając oczywiście, bo na pewno zaraz ktoś wyskoczy z wyjątkami... Oczywiście pochwalam to, bo lepiej niech się piorą w telewizji, niż na ulicy.

 

Drugie spostrzeżenie to... po tym jak Pudzian chciał zapakować Japońca jak prezent i owinąć wstążeczką z lin, już wiem dlaczego walki UFC itp. odbywają się w klatkach.

 

No widzisz właśnie wychodzi jak mało wiesz o tym sporcie ;) Dresy i kibole może walczą w mma ale jako chłopcy do bicia typu Popek. Prawdziwi mistrzowie to ludzie szalenie inteligentni i myślący jak Machida, St Pierre czy właśnie Mamed. W mma trzeba mieć pomysł na walkę i dostosowywać swoja taktykę już w czasie pojedynku z zależności od tego co robi przeciwnik. Trzeba być świadomym swoich umiejętności i narzucić swoją grę rywalowi. Brak myślenia w ringu pokazał wczoraj Pudzian, który nie robił praktycznie nic.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

dla mnie mamed powinien to przegrać(jap. był lepszy od niego + jaja ze stali:P) sam sie zdziwiłem że walka zakończyła sie remisem..... nie wiem dlaczego ale wydaje mi się że sędziowie ksw w tej walce byli albo niewidomi albo stronniczy:P

 

Pudzian dał radę aczkolwiek była to najnudniejsza z walk tego wieczoru... w stanach raczej już szans nie ma....

 

Kuak poza czołgiem(wtf:P) pokazał kawał dobrej walki (miło sie go oglądało;))

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Ogólnie pozytywna gala. Pudzian trochę zawiódł, no ale czego można było się spodziewać :P

Szkoda, że Mamed nie zdołał dokończyć roboty, lubię kolesia. Mimo wszystko czekam na kolejną galę.

 

Ps. Komentatorzy wymiatają!!! Pełna profeska i jednoczesne świetne wyrażanie emocji. Są genialni.

Chyba żartujesz, jak dla mnie zwykłe pajacowanie jaki profesjonalizm. Podniecanie się byle czym jakby pierwszy raz widzieli walkę. Pie.przenie od rzeczy zupełnie jak polski komentarz w piłce.

 

Ogólnie nie podobają mi się te gale KSW, cieszę bo to w końcu polskie. Ale jak dla mnie kał. I do tego ten koleś co zapowiada zawodników.....

Odnośnik do komentarza

"Słowiański zimny wiatr"

 

Słowiański wiatr budzi respekt, roznosi wszystko co się da

Słowiański wiatr niczym szerszeń, nie daje tobie żadnych szans

Nie igraj z nim. Nie! Nie! Bo to się skończy źle! x 3

 

Słowiański zimny wiatr, powala co się da

Daje siłę nam. Daje siłę! Poprowadzi nas!

Słowiański zimny wiatr, wzbudza dumę w nas!

 

Przeciwnik już czuje dreszcze, za chwilę będzie bardzo źle

Zacisną się stalowe kleszcze, lepiej od razu poddaj się

 

Nie igraj z nim. Nie! Nie! Bo to się skończy źle! x 3

Słowiański zimny wiatr, powala co się da

Daje siłę nam. Daje siłę! Poprowadzi nas!

Słowiański zimny wiatr, wzbudza dumę w nas!

 

 

:)))))))))))))

 

http://www.youtube.com/watch?v=6JN9RbYOwvo

lolo

Edytowane przez Snejk
Odnośnik do komentarza

Co racja to racja... Czeczen nie pokazał niczego ciekawego albo po prostu się nie znam( nudzą mnie te wszystkie walki w parterze).

 

No walczył całkiem widowiskowo, zakładał 4 razy mu dźwignie na szyi, sprowadzał go równorzędnie do parteru.. a co ten japoniec pokazał ? Też nic co by przekonywało sędziów do jego wygranej. Parę razy na Mamedzie usiadł, próbował go złoić a tamten nie dał się uderzyć w pysk. To nie jest tak hop.

 

A z Pudziana się śmiejecie bo pompa z niego schodzi po 3 minutach, a ja wam przypominam jakie z niego jest wielkie bydle, to całkiem normalne, że musi poprawić kondycję. Technika jeszcze przyjdzie jeśli będzie dalej walczył w MMA, walka z japońcem była już inna niż z Najmanem ale mam wrażenie, że trener każe mu po prostu ćwiczyć inne warianty walki, przecież nie może ciągle wbiegać w rywala i go napieprzać po ryju :P

Odnośnik do komentarza

Kur.wa mam nadzieję, że oni z tym nie pojadą do Ameryki.

Nie.

Braciszek pewnie pisze już nową piosenkę. Na bicie ?Biały miś?.

 

A kto wie może w UsA sam ?słowiański wiatr? sobie zaśpiewa... W końcu ma doświadczenie w tańcu, śpiewie.

 

Właśnie, właśnie dobra taktyka. Jak Pudzian Timowi dobrze zatańczy i zaśpiewa to jest szansa, że ten padnie ze śmiechu i będzie ko :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...