Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Wygra butterbean, saleta, a z takich poważniejszych walk to błachowicz.

 

Gdyby wygrał Butterbean to byłaby hańba na skalę międzynarodową w pewnym stopniu. Pudzian pokonuje amerykanów w zawodach siłaczy , natomiast przegrywa w walkach MMA.

Ja rozumiem z Silvą , wielki gość , celnnie kopiący , mocno bijący , szybki i doświadczony, natomiast Butterbean nie jest żadnym strikerem , ma petardę w łapie , co widać w walkach , natomiast jest wolny jeśli chodzi o uniki. 180 KG przy 180 cm wzrostu robi swoje.

Edytowane przez masaKRATOS
Odnośnik do komentarza

Za hańbę to bym tego nie uważał, wygrywa lepszy a w tym wypadku lepszy jest buttebean. Kluska jest powolna ale ma za to twardy łeb, ogromną siłę, doświadczenie, a pudzian ... on w zasadzie nie ma nic bo jego siła nie przekłada się na ciosy. Już walka z Sylvią (który lata świetności ma już dawno za sobą) pokazała że nie dla psa kiełbasa :] Może pudzian zrobił jakieś postępy ale i tak stawiam na hamburgera.

Odnośnik do komentarza

lolol raczej nie podniesie butterbeana jak kogoś tam wcześniej, zwlaszcza ze ponoc "ZMIENIL SIE NIE DO POZNANIA!111" ;]

 

 

Jak pudziek nie wejdzie pod sierpy grubasa i będzie go okopywal z daleka to imo ma szanse. Gdyby jakims cudem udalo mu sie go przewrocic i zaczac okladac tymi swoimi mlotkami to juz w ogole. Z tego co widze, jak butterbean sie kladzie to juz nie wstaje :}

Odnośnik do komentarza

Wczoraj gdzieś czytałem, że Butterbean powiedział, że Pudzian boksuje jak baba (to po walce z Timem) na co Pudzian "że mu pokaże jak w Polsce biją baby" heh.

 

Z innej beczki w końcu nadrobiłem SPORE zaległości w UFC bo aż od gali 113.

 

Największe szoki:

 

-Soszynski vs Bonnar: szkoda Krzysia jak nic, było blisko. Pierwsza runda nieznacznie bo nieznacznie ale wydaje mi się, że należała jednak do niego. Szkoda, szkoda... że go ustrzelił tym kolankiem.

 

-Edgar vs Penn: ja pier... może mi ktoś wytłumaczyć co odwala Penn? Bo kompletnie tego nie rozumiem i on chyba sam też nie nawet nie specjalnie go to ruszyło, że przegrał drugą walką. Edgar na plus choć walka cholernie nudna poza tymi początkowymi takedownami.

 

-Silva vs Sonnen: szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia co napisać. Chyba każdy kto widział miał tak samo SZOK, SZOK i jeszcze raz SZOK. 4 bite rundy małpiszon dostawał po dupsku tak, że nie był w stanie nic zrobić (co śmieszne Sonnen był gorzej obity bo Silva tylko lekko spuchnięty :blink: ) bardzo mnie to cieszyło. No ale co z tego skoro w 5 rundzie jednym "pierdnięciem" założył dźwignię chyba z kilkanaście razy oglądałem powtórkę i szczerze mówiąc dalej ciężko mi w to uwierzyć. Położy ktoś w końcu tego pajaca?

 

-Lesnar vs Carwin: HE HE HE ;p Can You Hear Me. A ja tam lubię wariata Lesnara ;p dobrze, że wrócił heh ale po I rundzie myślałem, że walka szybkooo skończy się oczywiście na niekorzyść Brocka. Na szczęście tak się nie stało. O ile dobrze usłyszałem to w październiku Lesnar vs Velasquez ała, ała, ałaaaa będzie bolało. Straci Brock pas (jeżeli dobrze usłyszałem) ale to będzie walka albo inaczej szybkie fatality.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

W formie ciekawostki - bilans walk bokserskich Marcina Najmana http://boxrec.com/li...42799&cat=boxer Jest się z czego pośmiać - miedzy innymi Anton Lascek (5-45-5)

 

Kurcze ale mi poprawiłeś humor z rana Wojhas. :D

Z Przemkiem Saletą nie ma szans , obstawiam że pojedynek zakończy się w pierwszej rundzie , ''Jedno-nerkowiec'' wypier.doli mu kopala na udo i zasypie centralnymi strzałami na maskę.

Geyman , tylko złapie się za głowę (niby że nie wierzy co się stało).

Odnośnik do komentarza

Pragne przypomniec że Saleta swoim występem na KSW pare lat temu szału raczej nie zrobił, pół minuty pochodził, kopnął i został zduszony, tak szczerze to raczej na Najmana bym stawiał, młodszy i jakby nie było cały czas coś tam trenujący. Drugi freak show i jednak jeszcze Butterbean, co jak co ale w parterze co nieco też potrafi. Szkoda tylko że KSW sie obsrało i nie dopuszczą do walki z Nastulą.

Odnośnik do komentarza

Brock i Shane poszli na miasto

 

1269477.jpg

;]

 

Dzis Pudzilla, cos czuje, ze ten temat przez dzien lub dwa bedzie tetnil zyciem. A potem wroci do normlanosci :turned:

 

moje typy

 

Mariusz Pudzianowski vs. Eric Esch

Jan Błachowicz vs. Daniel Tabera

Krzysztof Kułak vs. Daniel Dowda

Przemysław Saleta vs. Marcin Najman

Borys Mańkowski vs. Niko Puhakka

Artur Sowiński vs. Danny van Bergen

Maciej Górski vs. Kazuki Tokudome

 

 

a w KSW15 zawalczy:

 

akpa20091211_ksw_jk_1688_580x467.jpg

 

XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...