Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam wielki ''ważny'' problem nie cierpiący zwłoki.

Po obejrzeniu tych wszystkich ślicznotek podczas KSW14 , chciałbym dowiedzieć się jak się nazywa ta piękna blondynka , którą można było zobaczyć na ringu zaraz po tym jak Pudzian rozye.bał Butterbeana.

PS. Muszę mieć ją na tapecie telefonu i Pleyaka :wub:

Edytowane przez masaKRATOS
Odnośnik do komentarza

I tak najlepszy był Waldek Kasta na tej ostatniej gali KSW. ;)

 

Luna widzę że interesujesz się sportami walki. Mieszkasz w Starogardzie Szczecińskim , czyli jakieś 180 km od Gdynii , miasta w którym ja mieszkam. Tak sobie pomyślałem , czy nie miała byś nic przeciwko gdybyśmy się spotkali w niedalekiej przyszłości. Mam ładne mieszkanie , kasę na koncie , fajnego kota , jestem, młody, przystojny , zabawny i czuły. Dalej nie będę wymieniał moich zalet ,bo wolę abyś ty je poznała.

Oprócz tego sexi z Ciebie laska i lubię oglądać twoje fotki...to co spotkamy się ?:wub:

Edytowane przez masaKRATOS
Odnośnik do komentarza
Gość _Logan_

Największy szit KSW14 jaki może być to decyzja sędziów w walce Reed vs Meta. No ku,rwa debile. Srogo zawiódł mnie Kociao pod względem kondycji, byłem z nim całym sercem. Ogromne brawa dla Janka Błachowicza za wspaniałą walkę. Saleta vs Najman bez komentarza. Puhakka na plus, zarówno jak i Górski - będzie ciekawy finał. Mańkowskiego mi nie szkoda, bardziej Kornika, który złamał rękę ale za bardzo chciał poddać przeciwnika. Brakuje mu też nieco siły. Zaskoczył mnie Van Bergen, znacznie poprawił swoje umiejętności. Pudzian nie pokazał nic nowego, ciosy spadające na Butterbeana równie chaotyczne jak te którymi uderzał Najmana. Czekam na następną walkę w listopadzie na gali Moosin.

 

Tyle słowem KSW. Odnośnie innych wydarzeń - Tomek Drwal raczej wylatuje z UFC, nieco szkoda gdyż ostatnio ma pecha. Ma zakontraktowaną jeszcze jedną walkę - mogliby mu pozwolić zawalczyć o pozostanie w federacji, ale to wielka niewiadoma przynajmniej narazie. Pierwsza przegrana Damiana Grabowskiego też dobija, ale nie ma niepokonanych, mam nadzieję że Damian wygra następną walkę.

 

Czekam ze zniecierpliwieniem na walkę Mir vs Crocop i Lesnar vs Velasquez - będzie bardzo ciekawie...

 

I tak najlepszy był Waldek Kasta na tej ostatniej gali KSW. ;)

 

 

Najlepszy był Janisz (komentator) i jego chu.jne teksty :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Gość _Logan_

Nie wiem czemu się tak czepiacie Janisza. Komentuje dobrze, z jajem, a błędy się zdarzają każdemu komentatorowi. Prawidłowo wyśmiał hymn, i walkę Saleta - Najman.

Wiadomo czy na Mossinie pojawi się jakiś polak oprócz duetu Pudzianowski brothers ? Poprzednio był Juras i fajnie byłoby widzieć go w kolejnej walce.

 

Tylko że niektóre sformułowania Janisza dobijają.

Z tego co mówił Juras to tak - pojawi się na kolejnej gali Moosin (6 listopada prawdopodobnie) oraz na KSW 15 w styczniu/lutym.

Edytowane przez _Logan_
Odnośnik do komentarza

Oho dobrze słyszałem ;] UFC 121: Brock Lesnar vs Cain Velasquez.........23 października.

(pipi)a to będzie epickie.

 

 

Pisałem o tym stronę temu. CroCop vs Mir też może być dobre :thumbsup:

 

O widocznie gdzieś przegapiłem w zalewie ostatnich postów ;].

 

Co do walki Mira nooo choć dopiero z 2 dni temu się dowiedziałem, że jednak CroCop wystąpi.

Odnośnik do komentarza

Oho dobrze słyszałem ;] UFC 121: Brock Lesnar vs Cain Velasquez.........23 października.

(pipi)a to będzie epickie.

 

 

http://ufc.pl/artykul/czytaj/ufc-121-promo,818?url= promo

 

Te ich promosy są słabe.

Nick The Face oczywiście zamiata swoimi trailerami:

 

http://www.youtube.com/watch?v=mfnBZ_0E0S4

 

Tak poza tym to jakby ktoś nie orientował się:

 

w międzyczasie na UFC 120 w Londynie Bisping vs Sexyama:

 

 

Na UFC 122 w Oberhausen Belfort vs Okami

 

Na UFC 123 Rampage vs Machida

 

http://www.youtube.com/watch?v=0B7wJAfeHjs

 

A na UFC 124 GSP vs Koscheck 2:

 

 

Na UFC 125 prawdopodobnie miał być rematch Spidera z Sonnenem, ale jako że Sonnen miał tam jakąś kiszkę z testem antydopingowym, to i z rematchu kiszka.

Odnośnik do komentarza
Gość _Logan_

Planowana na 9 listopad gala Moosin

 

No (pipi)a - Rampage vs Machida to wydarzenie do którego odliczam dni. Machida to mój idol. Rampage to stary wyga, jednak jestem przekonany iż Lyoto po swojej pierwszej przegranej powróci w chwale i poskłada Jacksona. Z Sonnenem szkoda, walkę z Silvą miał w kieszeni a jednak przegrał. Chciałbym zobaczyć jego kolejny fight.

Odnośnik do komentarza

No to w takim razie 121, 123, 124 :wub: .

 

Jestem ciekaw jak Machida wypadnie co prawda Rampage nic ostatnio nie pokazuje ale Machida też słabiutko wypadł 2 razy z Shogunem (czego nie przeżyję, kibicuję muminkowi).

UFC 124 no to wiadomo, że GSP nie ma innej opcji, kocham jego walki.

 

Ale i tak najlepiej imo zapowiada się 121 MNIAM ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...