Skocz do zawartości

Pytania i odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Ten temat służy zadawaniu pytań z zakresu serii Monster Hunter, pytań dotyczących głównie jak co zrobić, gdzie i jak złowić stworka, czy co jak znaleźć :)

 

Temat dotyczy każdej gry z serii. Zasada jest, że w odpowiedzi na pytanie MUSI znaleźć się cytowany post pytającego :)

Odnośnik do komentarza

nie słyszałem o takim bugu, ale zależy na jakich kamieniach ci zależy.

 

jeśli masz na myśli dosłownie "stone" to tego badziewia jest wszędzie na pęczki na lo-ranku

 

 

 

ps. podpowiem że najwięcej "pękniętych skał" z których można wykopać minerały mają pustynia i wulkan w wersji dziennej (w nocy 3 punkty są odcięte)

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

Witam, jestem nowym wyznawcą monsterka ( mój synio chyba też się wciągną ), za mną dopiero około 10 g gry, więc czuje się jak dziecko we mgle. Pewnie będę miał do wymiataczy setki pytań ale na początek mam jedno :). Z jakiego monstra wypada Giant Bone ? wyczytałem w necie ze z bulldrome ale ubiłem go juz kilka razy i nic, jeżeli to jakis droprate w granicach 10 % to sobie daruje.

Odnośnik do komentarza

z blangogi albo congalali (za złapanie mozna dostac 2), za rozwalenie czaszki hermitaua , najwiecej z buldroma na higranku..

 

no i z tego co podal Serge najlepiej polwoac na małe wulkaniczne kraby, maja 8% ale lepsze to niz walczyc z kims powaznym, a te kraby sa na 2 ciosy

 

w sumie mysalem ze to bardziej popularny item

 

 

ee zara moje informacje sa inne niz to co podał Serge, z tego co on dal wynika ze z bulldroma jest az 30% wiec luzik, ze 2-3 zabicia i powiniens miec kilka

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
kumplom sie nie chce grac od nowa w unite ale maja sejvy z japonca z patchem, mozna przekonwertowac te sejvy zeby chodzilu na wersji ue? ktos o tym pisal ostatnio, ale teraz jest tyle tematow ze nie wiem w ktorym to bylo

 

no siema

http://forums.minegarde.com/index.php?c=10

 

edit- a moze lepiej tu :

http://forums.minegarde.com/index.php?showforum=61

Odnośnik do komentarza
robil to ktos? bo szczerze to nie chce mi sie upa robic do softu 5.00, dobrze mi na 3.71

 

tam masz poradnk jak to robic - http://forums.minegarde.com/index.php?showtopic=13023

serio to zajmuje kilka minut.

 

 

a jak nie zadziała Ci to (choć na 3.70 ma działać niby) to poslij mi save'y - ja wczoraj skonwertowałem sobie save'a i smiga ;]

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...