Skocz do zawartości

Evolution 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość GaScAn

Daigo podobno nie chce za bardzo przyjeżdżać na EVO ale burgery płacą mu kupę kasy żeby się zjawił.

Można najeżdżać na EVO że grają na konsolach itp. ale jest to największy event na świecie. Nie sądze żeby coś jeszcze miało live stream z komentatorami, oczywiście mówię o bijatykach a nie CS itp.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Daigo we francji w finale 2Turbo grał Fei Longiem przeciwko Bokserowi, który to w ogóle jest uber low tierem(fei long,nie bokser). Chciał pokazać jak bardzo w (pipi)e ma tego klasycznego 2Turbo?

 

HD remix jest beznadziejny? Może i jest ale to była najlepsza gra w jaką grałem na X360 jak jeszcze miałem konsolę, heh.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

No jest, w 2Turbo tylko hadoukeny puszcza, zawsze jak to oglądam wydaje mi się że miałbym szansę go rozwalić, w 3S dobrze parruje i ja mało grałem to ciężko bym miał. Ale w 2Turbo bym go zownował.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

No jest trochę inna bo najpierw wybrał Raju, zoownował gościa tym Raju to w drugiej walce czuł się pewnie i wybrał fei longa i był to najlepszy Fei Long jakiego widziałem w 2T heh.

edit: czyli wsumie na jedno wychodzi, na EVO też czuje się pewnie wśród burgerów to może nawet randomowo wybierać.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Daigo we francji w finale 2Turbo grał Fei Longiem przeciwko Bokserowi, który to w ogóle jest uber low tierem(fei long,nie bokser). Chciał pokazać jak bardzo w (pipi)e ma tego klasycznego 2Turbo?

 

HD remix jest beznadziejny? Może i jest ale to była najlepsza gra w jaką grałem na X360 jak jeszcze miałem konsolę, heh.

Trzeba było na KOF98UM poczekać :lol:

 

ST różni się od remixa i to znacznie. Nie wiem ile jest prawdy w tym, że Daigo grał w to po raz pierwszy w życiu ale z pewnością postaciami nie gra się tak jak w klasyku (zresztą, nie ta rozdzielczość sprite'ów i tryb HD). W ST mógł sobie pozwolić na grę Feiem bo jest to gra, w którą gra od dawna, jest jednym z najlepszych graczy, zna matchupy i postaci. Taka jest przynajmniej moja teoria. Może w remixie nie grał Raju bo nie chciał aby jego postać została pojechana...nie wiem...

Odnośnik do komentarza

Półfinaliści w SC4: Thugish Pond, Omega Mitsurugi, KDZ, Alphamale, Ceirnian, RTD, Malek, Dreamkiller.

 

Amy, Zasalamel, Cassandra, Voldo, Hilde, Hilde, Ivy, Amy. Będę trzymał jutro kciuki za Maleka, KDZ i Omegę. Hilde i Amy do domu, buuu.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Finaliści Street Fighter 4:

drabinka wygranych: Justin Wong, Daigo Umehara. Ed Ma, Eduardo Perez

drabinka przegranych: Ricky Ortiz, Takashi Hukushi, Sanford Kelly, Shady K

 

Finaliści Super Street Fighter 2 Turbo: HD Remix:

drabinka wygranych: John Choi, Afro Legends, Thelo, David Sirlin

drabinka przegranych: Graham Wolfe, Damdai, Alex Valle, Sin

 

Finaliści Marvel vs. Capcom 2:

drabinka wygranych: Justin Wong, Bill W, Sanford Kelly, Mad Boo Face

drabinka przegranych: Smooth Viper, Yipes, Soo, Jay Son

 

 

Gdyby ktoś był zainteresowany, to teraz jest transmitowany pokazowy turniej drużynowy w SF4. Bardzo wyrównane pojedynki póki co :)

Odnośnik do komentarza

wszystko łądnie pięknie jakby niebyło tylu przerw podczas walk. Podzękowałem przedstawieniu ok 4 nad ranem podczas kolejnej przerwy, gdzie obok w shoucie krzyczeli ze jest walka Daigo vs Gootecks.

 

Nawet nie chce mi się wnikać czy to była prawda.

Edytowane przez Vipe
Odnośnik do komentarza

Ja oglądałem do szóstej, przed chwilą dopiero wstałem :P Półfinały w SF4 były bardzo emocjonujące i o dziwo nie było wielu Sagatów. Znalazł się dobry Dalhsim i El Fuerte, a najbardziej podobał mi się Abel od Juiceboxa. Była tylko jedna nieprzyjemna sytuacja gdzie jeden zawodnik przed ostatnią rundą zaczął dotykać drugiego po rękach i ten w konsekwencji przegrał, a szkoda bo na prawdę ładnie grał Sethem i Dalhsimem. Obaj Japończycy łatwo przeszli do finałów, chociaż Dan miał w jednej walce problem z dobrym Rufusem (w ogóle dużo osób grało Rufusem).

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Przed trzecią w nocy Daigo prawie przegrał w IV z jakimś randomem grającym Chun Li. Nawet jedną rundę perfectem dostał ale w końcu ledwo co wygrał. Ogólnie Daigo jakoś dziwnie gra, chyba źle się czuje w USA. Nie sądzę żeby wygrał cały turniej.

Odnośnik do komentarza

właśnie obejrzałem pierwsze starcie 5on5 i normalnie rewelka. Klimat zajefajny.

 

W turnieju brał udział jeszcze jeden koleś dość dobrze grający Dalhsimem - jakiś "Filipiński mistrz", generalnie gość chyba z ADHD :) Nie wiem czy przeszedł dalej, bo nazwiska nigdy nie usłyszałem, a na 2 walki, które widziałem, raczej bawił się z przeciwnikiem.

 

Bodajże podczas jego pojedynku przerwali transmisje bo telewizor generował Lagi :D

Odnośnik do komentarza

Śmieszna była jego walka z pewnym Zangiefem, który nie wiedział, jak do niego podejść ;]

 

BTW: W finałach SF4 najwięcej osób gra Akumą, bo aż 3.

 

Za chwilę rozpoczną się finały 3s :) Live feed + wyniki na żywo: http://nsports.pl/index.php?site=news_comm...amp;newsID=8287

 

EDIT: Miało rozpocząć się o 18 naszego czasu, a przed chwilą pojawiła się informacja o drugim (!) półgodzinnym opóźnieniu :/

Na "osłodę": http://img.photobucket.com/albums/v22/Xensin/EVOPanorama.jpg

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...