Skocz do zawartości

Evolution 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś o północy polskiego czasu rozpocznie się Evolution 2009. Imprezę na żywo można będzie obserwować tutaj: http://evo2k.com/live/ (turnieje będą rozgrywane dopiero w piątek i sobotę)

 

W tym roku rozegrane zostaną turnieje w następujące gry:

- Street Fighter 4 (ponad 1000 uczestników!)

- Street Fighter 2: HD Remix (ble...)

- Soul Calibur 4 (ok. 160 uczestników, a turniej ma trwać 3 godziny :huh: )

- Marvel vs. Capcom 2

- Guilty Gear Accent Core (zwykły czy Plus?)

- Street Fighter 3: 3rd Strike (2v2)

- Tatsunoko vs. Capcom

 

Tutaj możecie znaleźć rozpiskę zawodów: http://evo2k.com/?page_id=448

 

Poza wyżej wymienionymi turniejami po raz pierwszy szerokiej publiczności zostanie pokazana grywalna wersja Tekkena 6 na konsole (zarówno X360 jak i PS3). Ma zostać rozegrany turniej, w którym być może udział wezmą m.in. Mr. NAPS, MadDogJin (od pewnego przebywa w USA, ale nie wiem, czy będzie na Evo) czy Ryan Hart (poleciał do Las Vegas, więc skoro będzie na Evo to chyba zagra w Tekkena, nie? ;) ).

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 100
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

- Street Fighter 4 (ponad 1000 uczestników!)

- Street Fighter 2: HD Remix (ble...)

- Soul Calibur 4 (ok. 160 uczestników, a turniej ma trwać 3 godziny :huh: )

- Marvel vs. Capcom 2

- Guilty Gear Accent Core (zwykły czy Plus?)

- Street Fighter 3: 3rd Strike (2v2)

- Tatsunoko vs. Capcom

 

Tekken DR ( 0 uczestników... )

 

Odnośnik do komentarza

Ważne, że 3rd Strike jest.

 

Turniej rozgrywany jest w Las Vegas, tak? Jaka tam jest strefa czasowa?

Edit: Jeżeli dobrze patrze to mają -9h, czyli teraz jest 14:31.

 

W takim razie jutro o 18:00 naszego czasu rozpoczynają się turnieje.

 

E tam, narzekacie. Na Evo South America w Brazylii grają w Mortal vs. Superman oraz w Mario i jakoś żyją.

 

A Evo Poland? Może zorganizujemy pierwszą edycje i zaczniemy od "automatów do gier o niskich wygranych"?

Edytowane przez Hiki
Odnośnik do komentarza
Ale SF4 ssie :/ Ogladac sie nie da :/

Bo za każdym razem zanim zaczną grać to sprawdzają konfigurację przycisków. Ale racja czasem ciężko odróżnić czy tylko sprawdzają konfig czy rozpoczęła się właściwa walka :lol:

 

LOL mają laga na HD :lol:

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Niech zmienią grę na jakąś inną, tatsunoko, mvc czy 3s, IV już za długo leci. Daigo nie gra podobno w grupach startuje chyba od razu z drabinki ale może źle zrozumiałem. Podobno zapłacili Daigo kupe kasy żeby zechciał się pojawić.

Odnośnik do komentarza

Najpierw jakiś koleś grał w węża na komórce i opowiadał o tym, ile rodzajów frytek przed chwilą wchłonął, potem leciała jakaś melodyjka mono, a od kilkunastu minut transmisja nie żyje. Oby później było lepiej, no i niech dadzą coś więcej niż eSeFa 4...

Odnośnik do komentarza

W tym broadcaście co był dzisiaj do 7:30 rano nic w sumie ciekawego nie było, jakieś no-name'y grały przez kilka godzin w sf4 w akompaniamencie niekiedy słabych, niekiedy dobrych komentatorów (zmieniali sie co chwile). Chociaż kilka ciekawych walk było, aż zdziwiłem sie ile razy przewinął się tam El Fuerte oO Nie widziałem za to ani jednego Kena. Ale przynajmniej dobra beka była na tym czacie obok, aż musiałem sie zarejestrować ;p Spotkałem nawet Adamskiego i ponabijaliśmy sie z Fastlegs ;]]]

Odnośnik do komentarza
Nie zdziwię się jak Daigo się na tym nie pokaże.

Pokazał się i od razu przegrał :lol:

Tommy Wong FTW :lol: Ja (pipi)ę, to przecież hd remix a nie ST :lol:

 

 

EDIT: Dziwi mnie tylko dlaczego Umehara grał Guilem...

EDIT2: Q pojawił się dziś w kolorze z Fierce'a :lol:

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.