Skocz do zawartości

Odzież gracza


Rekomendowane odpowiedzi

Pluszaki zwykle są na licencji, co do koszulek to cholera wie - wszystkie growe koszulki jakie mam, są "dostane" od wydawców/producentów gierek wideo. Wiem, że na przykład takie teefury robi koszulki związane z filmami/gierkami ale lekko je karykaturuje więc może tędy droga?

Odnośnik do komentarza

Jakby ceny nie bylo z kosmosu, jakosc materialu i nadruku (takze fajnosc motywow graficznych) spoko, to z checia przyalbym kilka tshirtow i bluz. Nosze sie w adicolorze czasem, to znaczy ze mialbym sie wstydzic bluzy ze swietnym motywem z MK ping? Ja sie nie wstydze swojego hobby, ani go nie ukrywam, wrecz zawsze z pasja jak tylko moge to opowiadam, nie znam nikogo kto by to deprecjonowal.

Odnośnik do komentarza

Ja nigdzie nie napisałem, że wstydzę się jednego z moich hobby. Po prostu nie obnoszę się z tym, bo mam masę innych tematów pasujących do kręgu moich znajomych. To, że ja bym nie włożył na siebie growego ciuchu na miasto (nosimy z moją lubą gierkowe ciuszki, jako koszulki sypialniane), to moja subiektywna opinia. Tak samo jak nie włożyłbym cardiganka :blush:

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Pluszaki zwykle są na licencji, co do koszulek to cholera wie - wszystkie growe koszulki jakie mam, są "dostane" od wydawców/producentów gierek wideo. Wiem, że na przykład takie teefury robi koszulki związane z filmami/gierkami ale lekko je karykaturuje więc może tędy droga?

 

Karykatury uznaje się za utwory samodzielne. Nie trzeba uiszczać opłat licencyjnych.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jedyną odzież związaną z naszym hobby jaką posiadam to dwie koszulki.Pierwszą kupiłem bardzo dawno temu w sklepie PSX Extreme i mam ją do dziś.

7ef3e3322307e957med.jpg

 

Drugą kupiłem sobie jakiś czas temu na Allegro za nieduże pieniądze,ale jakość materiału pozostawia wiele do życzenia.

f92c92b54c0b8801med.jpg

 

 

Ta jest bardzo fajna ale trochę za droga.

 

57c7a5599c177a28.jpg

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...