Skocz do zawartości

Odzież gracza


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ChOomik

i tak tatuaż z małpami jest najlepszy :D

 

ogólnie nigdy się nie obnoszę w takich koszulkach- po prostu szkoda mi na nie pieniędzy. Chociaż gdyby do moich rąk trafił jakiś ciekawy t-shirt powiązany z grami to myślę że nie wstydził bym się go założyć ;)

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza

Ostatnio Sony podpisało umowę z jakimś producentem, który ma produkować podkoszulki, figurki itp. związane z marką PlayStation.

 

http://www.stylinonline.com/tsgodofwariiwrapshr.html

http://www.stylinonline.com/tsnintendoquestionhitthat.html

http://www.stylinonline.com/t-shirt-mario-size-matters.html

http://www.stylinonline.com/t-shirt-metal-...solid-foil.html

 

Niezłe! Wysyłają do Polski?

 

Q. I live outside the United Sates. Do you ship internationally?

 

A. Yes. However, I will not release an international order unless all address verification systems pass authentication.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Ostatnio Sony podpisało umowę z jakimś producentem, który ma produkować podkoszulki, figurki itp. związane z marką PlayStation.

 

Dostałem takie dwie koszulki na "Mistrzostwach Świata w Buzz!" (co jest o tyle ciekawe, że chyba jeszcze nie można ich nigdzie kupić?) i muszę powiedzieć, że są naprawdę za(pipi)iste. Świetny design, bardzo dobra jakość i motywy dyskretnie growe. (tj. jak ktoś się nie zna, to nawet nie zauważy motywów z gry) Nie mają nic wspólnego z głupkowatymi promocyjnymi koszulkami z logo na pół klaty. W internecie nie mogę znaleźć żadnych fotek, może sam pstryknę i wrzucę.

 

Mam koszulkę z Resistance 2 (stonowane kolory, malutkie logo z gwiazdką z tyłu pod szyją, a z przodu dwukolorowe sylwetki charakterystycznych Chimer z gry) i damską z Loco Roco, którą podarowałem swojej dziewczynie. Były zapakowane w takie designerskie kartony PlayStation, metki i tak dalej i ogólnie wyglądają fachowo. ;)

 

Generalnie to pierwsza koszulka "growa", której nie wstydzę się założyć, wychodząc z domu.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś miałem koszulkę z Nuke Nukem Manhattan Project :) Lans był w podstawówce ;D . Potem longsleeve z Tony Hawks American Wastland (ale raczej nie nosiłem).

Najfajniejsza jednak była koszulka Burnouta Revenge, której już nie noszę bo się znosiła :( . Czerwona z napisem na klacie REVENGE, z tyłu w ramce encyklopedyczny wpis co to słowo oznacza i na dole (na wysokości tyłka) "zabłocony" ;D napis BURNOUT. Plusy do fajności dodaje to, że koszulka jest wygraną w konkursie mundialowym na ś.p. Świecie Nintendo.

 

Na co dzień zaś noszę silikonową opaskę Xbox 360 Life is your game szkoda tylko że bardzo szybko żółknie (oczywiście nie od brudu :D) (mam już drugą). Ma ktoś pomysł jak wyczyścić ?

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza

ahoj!

 

 

Jako że jestem grafikiem (obecnie projektującym nadruki w jednym z największych brandów ciuchowych w Polsze) i przymierzam się do zrobienia paru projektów solo w klimatach growych dlatego też robię rekonesans - co byście chcieli mieć na koszulce/bluzie?

 

Retro nawiązania czy też jakieś solidne grafiki herosów? Zabawa geekową postawą czy branie na poważnie gamingu?

 

 

wypowiadajcie się!

 

każdą wypowiedź wezmę pod uwagę!

 

 

Kapitan

Edytowane przez kapitan_siemka
Odnośnik do komentarza
wrzuc Sackboya :P jaka marka? cobym wiedzial gdzie szukac

 

 

 

byłby problem z prawami autorskimi haha.

 

 

 

generalnie marka jest w tzw powijakach - póki co myślę nad nazwą i klimatem w jakim będę robił + target do jakiego będę uderzał.

 

 

może coś takiego?

 

 

4014769.jpg

3914882.jpg

3103060.jpg

Edytowane przez kapitan_siemka
Odnośnik do komentarza
Bez licencji sie nie obejdzie, jak ma byc powazne podejscie...

 

 

 

nie potrzebuję licencji.

 

 

ja nie mówię o robieniu promo wzorów dla jakiejkolwiek gry tylko o zupełnie autorskich rzeczach w klimacie "growym"

 

 

 

 

 

 

 

Sackboy? Takie wykorzystanie zastrzeżonego wizerunku z pewnością w grę nie wchodzi. Chociaż jestem ciekaw jakby to wyszło gdyby wykorzystać autorską wariacje na jego temat. To pewnie by przeszło.

 

 

oczywista; o tym mówię.

 

Ogólnie czego ja bym oczekiwał? Jakichś subtelnych nawiązań, vide podkoszulka którą pokazywałem wyżej. (łączę ten temat z drugim, bardzo podobnym

 

hah również uważam że delikatne nawiązania będą jak najbardziej na miejscu; cytat z gier jednak nie na tyle nachalny by firma xxx miała sposobność do interwencji.

 

 

 

Przede wszystkim, pokaż Kapitanie swoje prace, jakieś przykładowe, to będziemy mieć rozeznanie o jakim stylu jest mowa.

 

 

jestem profesjonalistą; nie straszne mi różne style.

 

 

przykładowe prace masz powyżej; po więcej zapraszam na moje portfolio: www.stefanowicz.carbonmade.com

Edytowane przez kapitan_siemka
Odnośnik do komentarza
No, no! Widzę, że mamy polskiego Ashley'a Wood'a - przypominasz mi jego styl! Świetne prace, jesteś bardzo utalentowany.

 

Ja jestem łamagą graficznym bez wyobraźni, więc nie będę nawet próbował podpowiadać nic artyście. Ale z niecierpliwością czekam na jakieś teasery tego co masz w planach.

 

Mam nadzieje, że wreszcie będę mógł kupić podkoszulki z gier, których nie będę wstydził się nosić.

 

 

Edit: Marzy mi się koszulka z Bioshock'a; Big D i Little Sister w takim stylu

800x387.jpeg

Chociaż nie wiem czy dałoby radę przenieść taką kolorystykę na materiał.

 

 

bez przesady z tym aszlejem; ale rozumiem że ludzki mózg szufladkuje do tego co poznał wcześniej ; )

 

 

niestety jak mówię; raczej odpadną motywy stricte z gier, co do kolorystyki to wszystko kwestia pieniędzy, są różne jakości które pozwalają na uzyskanie zadowalających efektów np waterprint, phototransfer etc Będę musiał rozeznać się w Polsce co i jak wygląda cenowo bo w pracy generalnie nie muszę się przejmować jakościami - mamy masę do wyboru.

 

 

 

 

 

jakieś zajawki będę wrzucał; jeśli już wypali to ludzie z forum PSX Extreme pierwsi się o tym dowiedzą

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam.

Po przeszukiwaniu zasobow internetu w celu znalezienia krawata z motywem z jakiejs oldschoolowej gry, jedyna opcja jest zamowienie takowego z usa (25$ + koszty wysylki do PL) moje ambicje zmalaly.

Jednym z wyjsc jest zlozenie w jakiejs polskiej firmie zajmujacej sie produkcja i wyszywaniem/drukowaniem wzoru na krawacie.

 

Warunkiem jest minimalna ilosc zamowienia (ok 50-60 sztuk - cena okolo 30 pln za sztuke ). Oczywiscie im wiecej tym taniej, ale jak by zebralo sie te 50 osob chetnych do zrzutki na taki rarytas to byloby pieknie :)

 

Oto wzory jakie znalesc mozna na amazon.com :

 

http://www.community-credit.com/images/prizes/arcade-game-ties-1small.JPG

 

Co do wzoru to moze zrobic kilka i wybrac najodpowiedniejszy.

 

 

Nie wiem czy pomysl wypali, ale kto nie prubuje..

 

Kto chetny ? I kto moze zrobic jakis wzor ?

Odnośnik do komentarza

mihau

zadzowń do tej firmy http://orfi.pl/

drukują pojedyncze egzemplarze bez problemu, nie wiem tylko czy uda im sie na krawacie, ale może jakoś sie dogadasz, to moze byc łatwiejszy sposob niż zbieranie 50 ludzi

 

a jak jednak sie uprzesz na 50 to mozesz zrobic z tego inwestycje i potem sprzedawac te krawaty na allegro :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...