Skocz do zawartości

Propoztcja TLT-Art of TEKKEN i pytanie...


czy wstępnie jestes zainteresowany ART OF TEKKEN??  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy wst?pnie jestes zainteresowany ART OF TEKKEN??

    • TAK
      35
    • NIE
      3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

#Cisu - tyle razy już słyszałem takie stwierdzenia że już mnie krew przy nich zalewa... A mówić że ktoś przestał albo stracił ochotę do grania, przez takie osoby to śmiech xD ile mamy takich osób w kraju? jak dla mnie tylko 2 xD więc ...

Rozumiem jeśli gra się w 50 tytułów...

A ty się małolatku nie wypowiadaj - półkrwisty prosiaku xD

Odnośnik do komentarza
jest nagroda-jestesmy my

wlasnie przez taka postawe polskich graczy odechcialo mi sie grac w tekkena i jezdzic na wszystkie tekkenowe eventy ;)

 

Bo najwidoczniej jesteś za słaby żeby coś z tym zrobić czyt. przerwać hegemonię braci...

Zawsze wqurwiają mnie takie stwierdzenia.

hmm Ryan by dostal prace w Polsce zamiast w niemczech to juz nikt nie mialby po co przyjezdzac chyba na turnieje ... Miejcie ludzie tyle samozaparcia ile Steve88 t6 wychodzi hah

Odnośnik do komentarza
jest nagroda-jestesmy my

wlasnie przez taka postawe polskich graczy odechcialo mi sie grac w tekkena i jezdzic na wszystkie tekkenowe eventy ;)

 

Bo najwidoczniej jesteś za słaby żeby coś z tym zrobić czyt. przerwać hegemonię braci...

Zawsze wqurwiają mnie takie stwierdzenia.

hmm Ryan by dostal prace w Polsce zamiast w niemczech to juz nikt nie mialby po co przyjezdzac chyba na turnieje ... Miejcie ludzie tyle samozaparcia ile Steve88 t6 wychodzi hah

 

 

A mi właśnie przez taką postawę chce grać i jeździć. A nóż kiedyś sfarcę i utrę im nosa :D

 

No ja mam identycznie... Byle tylko więcej grać i grać...

A jak Rayan mieszkał by w polska to już po 10 h na dobe musiał bym grać xD :P

Odnośnik do komentarza

ja wlasnie dlatego wole zloty od turniejow, gdyz tam jedynie mozna sobie pograc for fun na maksa wychilloutowanym i spotkac sie z ludzmi ogolnie pogadac posmiac sie, a takie sformulowania w stylu "jest nagroda, jestesmy my" sprawiaja, ze mnie krew zalewa ;) wiem, ze ich nigdy nie przebije poziomem grania w tekkena, co nie oznacza ze nie moge powiedziec tego co o tym mysle

 

...

 

"życie na graniu się nie kończy"

Odnośnik do komentarza
ja wlasnie dlatego wole zloty od turniejow, gdyz tam jedynie mozna sobie pograc for fun na maksa wychilloutowanym i spotkac sie z ludzmi ogolnie pogadac posmiac sie, a takie sformulowania w stylu "jest nagroda, jestesmy my" sprawiaja, ze mnie krew zalewa ;) wiem, ze ich nigdy nie przebije poziomem grania w tekkena, co nie oznacza ze nie moge powiedziec tego co o tym mysle

 

Ten post trochę się kłóci z tym co wcześniej napisałeś.. otóż jeżeli"ja wlasnie dlatego wole zloty od turniejów, gdyż tam jedynie można sobie pograć for fun na maksa wychilloutowanym" można wysunąć hipotezę że na turnieju nie da się tego zrobić i jeździsz na nie tylko dla tego aby wygrać, no bo przecież nie można sobie na turnieju chilloutowo pograć, a jeżeli można "coś" wygrać to coś w tym wypadku oznacza nagrodę więc wychodzi na to samo. Ale Pychu nie przejmuj się każdy jeździ na turniej żeby wygrać.

Zresztą na turnieju jest pełno emocji, większe napięcie, adrenalina, mnóstwo ludzi do pogaduch, freeplaye i czujesz to coś w powietrzu.. oczywiście nie chodzi mi o to coś co ktoś wcześniej mógł wypuścić. Zresztą na wielu zlotach są też mini turnieje i nikt jakoś z tego powodu nie narzeka

Odnośnik do komentarza

Jazda jazda jazda

 

 

 

 

 

 

Powiem tak, najbliższy turniej w tekkena 6 BR

 

1st - ja

2nd - sway

3rd - matt ( tylko dlatego że ma postać na poziomie Ultrakurwawypas Tier)

.

.

.

7th - Valerian

.

.

.

24th - cambion

.

.

.

30th - szyper

.

.

.

37th - devil

 

 

i powiem dlaczego, sway mieszka koło mnie, nie ma dziewczyny i ja nie piję

 

A pro po tych zlotów to ostatnio zauważyłem że ludzie graja na sparach jak na turnieju o.O czyt. 5 rzutów na rundę,10 podcinek,5 hopkick'ów,ehh tylko żeby uprać :P

 

Nie moja wina że 90% graczy nie widzi "Smoczego ogona" u Lawa czy też łyka 100 razy rzut z tej samej ręki bo nie mam ustawionego innego pod klawiszem... proste... bierz przykład np. z Punishera czyli nie staraj się patrzyć jak ty grasz ale jak gra przeciwnik.

Edytowane przez MTC
Odnośnik do komentarza
na turniejach wieksze emocje heheh dobre sobie, powiedz mi kiedy od czasu euroslasha i ttt3 na turniejach w Polsce byly jakies wieksze emocje podczas finalu ;)

 

"powiedz mi kiedy od czasu euroslasha i ttt3 na turniejach w Polsce byly jakies wieksze emocje podczas finalu ;)"

Pychu przepraszam ale emocje podczas turniejów są zawsze, i nie tylko podczas finałów. Na każdym turnieju na jakim jestem jest parę walk które warto oblukać a najwięcej z nich jest zawsze w DE :lol: Jeżeli liczysz na "Emocje tylko podczas finału" ... no cóż..

W każdym razie chciałbym aby Łódzki turniej wypadł emocjonująco ,mile i zaskakująco ( wiadomo marzenie ściętej głowy). Od września zaczynam odkładać kasę na wynajem sali a będzie tego troszkę do odkładania <_<

Odnośnik do komentarza
Pychu nie wygłupiaj się. Nikt nie każe Ci grać o nagrodę, a nawet jak wygrasz to możesz się jej zrzec ^_^

 

Na cele charytatywne czyli innymi słowy wóda za free :P

 

Paweł, ja wiem, że mnie nie lubisz, ale żeby nie wpisywać mnie na taką listę? Już ja Ci się odpłacę HS-ami w T6.

 

"Nie zamieniaj serca w twardy głaz..."

Edytowane przez MTC
Odnośnik do komentarza

Wypas, count me in :D W Tekkena 6 tak wam napierdziele, ze wrocicie wszyscy do Taga! o! Takie jest moje podejscie do nadchodzacej odslony 8).

 

 

 

Wypas, count me in :D W Tekkena 6 tak wam napierdziele, ze wrocicie wszyscy do Taga! o! Takie jest moje podejscie do nadchodzacej odslony 8).

 

a jak ktos walnie zaraz tutaj jakas sucha powazna odpowiedz, to MTC go pobije; D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...