Skocz do zawartości

Propoztcja TLT-Art of TEKKEN i pytanie...


czy wstępnie jestes zainteresowany ART OF TEKKEN??  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy wst?pnie jestes zainteresowany ART OF TEKKEN??

    • TAK
      35
    • NIE
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszyskich

Postanowilismy(TLT z wsparciem przyjaciół) zorganizowac duży turniej na start tekkena 6 a jak duży to tylko zależeć będzie od zainteresowania.

Dogadalismy sie więc z kręgielnią w manufakturze ( największe centrum handlowe w Europie) i okazało sie ze bez problemu wynajmią nam sale (pomieścic może nawet 200 osób)

obiecane tez mamy tam 3 rzutniki(nie wiadomo niestety jakie i czy lagujące...) krzesła (tak aby można było spokojnie usiąśc i nagłosnienie(mikrofony,glosniki ITP)...wszystko pięknie i ładnie ale...

problem mamy z TERMINEM turnieju ponieważ na wynajem tej sali w weekend najzwyczajniej nas nie stac więc pozostają dni od poniedziałku do czwartku(piątki tez odpadają).

Przydalo by sie aby turniej był rozgrywany w swięto i tu wpadłem na pomysł 11listopada...dzień wolny więc nawet gdyby to mial byc turniej 2wu(a taki ma byc) dniowy to zawsze latwiej sobie zalatwic wolne i tu prośba do ludu JAKI TERMIN BY ODPOWIADAŁ WAM???bo trzeba wczesniej sale zarezerwowac.

Poza tym z uwagi na to że Turniej ma byc w kręgielni to chcemy zorganizowac miniTur w Tekken Bowl z taga, co wy na to...może kręgielnia zasponsoruje jakąś nagrode za to, pozatym sami coś wspominali(a są bardzo pozytywnie nastawieni) że kazdy czlowiek na turnieju dostanie jakieś Piwko gratis(zobaczymy...)

Manufaktura łódzka bardzo promuje takie inicjatywy więc byc moze uda sie zalatwic jakis sponsoring(tym bardziej ze TLT ma swojego czlowieka w kręgielni i ma on pogadac z marketingowcem bo najzwyczajniej z nim pracuje-hi cactus:) )

Tu macie link do galeri...mamy miec sale konferencyjną i piętro...luknijcie i ocencie http://grakula.pl/index.php/gallery/show/feature_id/16

 

oczywiscie wstępnie juz sie zapowiedzieli Gajda,Nevan,Solo,Krakers i wielu innych więc o poziom sie nie martwie, pozatym mam zamiar wraz z chłopakami zbombardować wszystkie fora europy, wiec moze ktos sie sie pojawi z zagranicy...to pokaze czas

 

 

Wstępna nazwa to ART OF TEKKEN

 

A co do wpisowego to jak już będziemy pewni że wszystko wypali to będziemy przyjmowali na konto wpisowe ok.30-35 zł a jesli ktoś bedzie chcial sie wpisac na turniej w dniu turnieju to będzie musiał zapłacic coś ok. 45-50 zł

 

napewno będą stanowiska do Freeplay'ów i ktoś kto bedzie tam pilnował aby nikt nie siedział godzine na jednym stanowisku kiedy ktoś za nim chce zagrac.

 

byc może nazwa sie zmieni, macie jakies propozycje,sugestie??dawajcie

JESZCZE RAZ PROSZE...PODAWAJCIE TERMIN JAKI WAM PASUJE(DWA DNI PO 27 PAZDZIERNIKA-PREMIERA TEKKENA6)

 

Znacie mnie i wiecie ze potrafiłem na wazoonie z chłopakami zorganizowac 7 stanowisk w prywatnym mieszkaniu...kto nie idzie dalej ten sie cofa więc TLT idzie dalej...wesprzecie???

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nazwa jest po (pipi)u (i jest tylko twoim pomysłem... Ja jestem za starą nazwą czyli "Iron Fisting"), termin podany przez Di jak najbardziej gitarowy - z tym że trzeba zagadać z kręgielnią czy w tym okresie nie będą chcieli więcej za salkę.

Salkę mamy na ponad 300/350 osób a jak by się uprzeć to więcej.

Velu delikatnie mówiąc wykonałeś Falstart... ale ok jakoś damy radę. :P

No i jeszcze jedno Valerianku, proszę popraw nazwę tematu i pousuwaj błędy ze swojego postu.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc proponowałbym bardziej pierwszą połowę stycznia, ale jeżeli organizatorzy zrobią ten turniej w grudniu to oczywiście też wpadnę. Tak jak mówiłem w Łodzi, możecie chłopaki liczyć na moją konsolę + wszelkie wsparcie z mojej strony.

 

 

A tak przy okazji - turniej w kręgielni - ZA(pipi)IŚCIE - z moim poziomem pewnie szybko odpadnę to chociaż w kręgle pogram, bo już daaaawno nie grałem ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...