Skocz do zawartości

Propoztcja TLT-Art of TEKKEN i pytanie...


czy wstępnie jestes zainteresowany ART OF TEKKEN??  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy wst?pnie jestes zainteresowany ART OF TEKKEN??

    • TAK
      35
    • NIE
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie to tylko propozycja i pobożne życzenie. Mam nadzieję że dostaniemy ten termin ( liczę tu na pomoc Cactusa ;) ). A z weekendem chodziło o to że to strasznie dużo kasy za wynajęcie ale postaramy się z Velurem i chłopakami jakoś to opanować. Ma jeszcze tylko pytanie do Wa-wy odnośnie sprzętu. Nie wiem jak będzie z TVkami więc jak byście mieli jakąś możliwość podrzucenia czegoś byli byśmy wdzięczni. Jak dostaniemy sale to porozmawiamy z Ele. worl. o wypożyczenie TVków, Ale w najgorszym wypadku będziemy kołowali własne a wtedy 5 TVków mamy na bank... niestety CRT :( .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grając w Tekken'a for fun wpadnę na ten turniej, trafię na Dante później na Matt'a, pokażę im plakat nagiej Ayi Hirayamy i wygram.

 

Fajna inicjatywa panowie. Pojawię się z moim amatorskim poziomem :)

Na mnie to nie zadziała ;) chętnie zagram z twoim amatorskim poziomem ;)

 

Termin swietny, idealny :). Dante to my wezmiemy 1 rzutnik no lag i jak sie uda to drugi z malym lagiem, ale da sie spokojnie grac - ale za to HD (w koncu T6 w HD wyglada pieknie:).
Mam tylko nadzieję że wypali dzisiaj dzwonie do Cactusa żeby się podpytał Edytowane przez Dante84
Odnośnik do komentarza
Grając w Tekken'a for fun wpadnę na ten turniej, trafię na Dante później na Matt'a, pokażę im plakat nagiej Ayi Hirayamy i wygram.

Jest taki?!?!?!?!?!Ja go chceeeeeeeee :slinotok: :P Nam zawsze pasuje a pozniej tylko wpadniemy i bedziemy machac FLK b,d/b,b,f,b+2,4,1~d/f+1 i baunsy zakonczone setupami na kolejne baunsy .Dawac mi juz ta szoooooostkeeeee

Odnośnik do komentarza

WIECIE JAKI BĘDZIE PROBLEM Z T6BR... TO ŻE KAŻDY WŁAŚCIWIE BĘDZIE MIAŁ HD I NIKOMU NIE BĘDZIE SIĘ CHCIAŁO ICH WOZIĆ NA TURNIEJE. NA SAMYM POCZĄTKU T6 PRZEŻYJE TURNIEJOWY KRYZYS... PONURA WIZJA... WYOBRAŹCIE SOBIE BÓL W (pipi)E ORGANIZATORÓW... MASAKRA

 

tylko wpadniemy i bedziemy machac FLK b,d/b,b,f,b+2,4,1~d/f+1 i baunsy zakonczone setupami na kolejne baunsy

 

Nie fikaj bo Cie zdżagluje samymi nogami :P

Edytowane przez MTC
Odnośnik do komentarza
tylko wpadniemy i bedziemy machac FLK b,d/b,b,f,b+2,4,1~d/f+1 i baunsy zakonczone setupami na kolejne baunsy

 

Nie fikaj bo Cie zdżagluje samymi nogami :P

najpierw będziesz musiał je umyć :P;) . Co do TVków mówi się trudno najwyżej będzie "standard". Rozmawiałem z Cactusem i jest duża szansa że będzie wolny termin na początku grudnia ^_^ ... jestem teraz tylko ciekaw ceny.

Edytowane przez Dante84
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj wynajęliśmy salę w Kręgielni "Grakula" na terenie Łódzkiego kompleksu handlowego "Manufaktura". Tak więc Łódzki Turniej odbędzie się, i można już to powiedzieć oficjalnie. Jeżeli nadal jest jesteście zainteresowani to data turnieju została ustalona na 05-06 grudnia 2009. Dokładniejsze informacje pojawią się w nowym temacie odnośnie turnieju.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...