Jump to content

Gry w których macie największą wczuwę


Recommended Posts

No to tak jak w temacie-W jakich grach najbardziej zżyliście się z bohaterem?Które najmocniej wbiły się wam w czachę?I jak to wyglądało.

Ja bardzo zżyłem się z Agentem 47 i jego zleceniami.Planowałem je tip-top na najwyższym poziomie trudności,bez kodów,cheatów,poradników.I teraz spokojnie bym przeszedł większość misji czy to w w Kontraktach czy to w 2 albo BM.Podczas wypełniania zleceń zachowywałem się niczym profesjonalista,nie dając się ani złapać ani w żaden sposób odkryć.Coś takiego oznaczało u mnie zaczęcie misji od nowa.

Kolejną grą,w której miałem wczuwę to wszystkie piłkarskie.Prowadząc team udawałem,że jestem menedżerem.Dawałem wywiady do prasy,krzyczałem podczas treningów na zawodników,ściągałem młodych zawodników,obiecujących jeśli napisała o nich 'Piłka Nożna' i przeprowadzałem negocjajce z dyrekcją,Nie obyło się bez transferowych oper mydlanych czy specjalnego wtapiania meczy,żeby podnieść poprzeczkę.Kiedyś doprowadziłem do sytuacji,w której żeby zostać mistrzem musiałem pokonać w osatniej kolejce przeciwnika wynikiem wyższym niż 12-0.Skończyło się na 13-0 a ja nie pojechałem do Wrocławia,po prostu na meczu się bardzo sprężyłem :D .

Zapraszam do dyskusji :)

Link to comment
  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja podobnie jak autor tematu - hitman. Zadania agenta 47 były na tyle ciekawe i emocjonujące, że potrafiłam spędzić cały dzień spijając colę i wsuwając czipsy. Często wracam do serii Hitman (btw. 2 the best). Do tej pory znam jego numer seryjny. Taka jestem fajna! Ha!

 

No i w sumie niezłe emocje też były podczas każdej sieciowej rozgrywki w MOH'a albo Soldier of Fortune. :) Klimat ! Noc, mroczna muzyczka i nagle Ci ktoś na wielkim TVku wyskakuje zza muru i strzela. :D Tego nie można opisać słowami. :)

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.