Jump to content

Skradzione konto xbox live


kanadinol

Recommended Posts

Tak jak w temacie.2 dni temu po włączeniu konsoli wyskoczyła mi informacja,że konto zostało odzyskane na innej konsoli.Nie mogę się zalogować,po prostu jakiś .... zabrał mi konto.Czy cokolwiek da się z tym zrobić?Miałem na koncie 27000 GS + 50 w h3 i dopiero co wykupiony abonament na rok:((.

Link to comment
  • Replies 19
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hi Kanad, sytuacja co najmniej dziwna a zarazem bardzo rzadka, pierwszy raz się spotykam z czymś podobnym. Jeśli mail nie zadziała co wiązało by się z jego zmianą niestety przez osobę trzecią to pozostaje chyba tylko korespondencja z microsoftem co zapewne nie będzie łatwe. Na bank mogą sprawdzić IP i zobaczyć różnicę, ale nakłonić ich do tego nie będzie łatwo.. Ciekawe czy znajomi z Live'a Cię widzą i jakie mają info ??

Link to comment

ogólnie to cała sytuacja jest dziwna. nie tak łatwo p(pipi)yć konto, trzeba mieć przecież dostęp do maila na który było konto rejestrowane. nie korzystałeś czasem z jakiś podejrzanych "promocji"? kiedyś była akcja że dostajesz msp po podaniu GT, maila i hasła do niego :D

Link to comment

Ogólnie zjawisko jest dość popularne w usa czy uk. Z tego co słyszałem to sporo topowych graczy MLG straciło w podobny sposób już nie jedno konto ;] Zastanów się czy komuś nie podawałeś kiedyś hasła lub ewentualnie nawrzucałeś przez słuchawkę jakiemuś hamburgerowi. Sam znam kolesia któremu przez 2 ostatnie miesiące ukradziono 3 konta... Możesz spróbować dzwonić na infolinie xbl w uk czy gdzie tam byłeś zarejestrowany ale szczerze to nie liczyłbym że to coś da :(

Link to comment
Ogólnie zjawisko jest dość popularne w usa czy uk. Z tego co słyszałem to sporo topowych graczy MLG straciło w podobny sposób już nie jedno konto ;] Zastanów się czy komuś nie podawałeś kiedyś hasła lub ewentualnie nawrzucałeś przez słuchawkę jakiemuś hamburgerowi.

Nie no,bez przesady.W jakim celu ktokolwiek miałby coś takiego robić?

Nie pozostaje mi nic innego jak prosić wszystkich forumowiczów o wysyłanie skarg/negatywnych opinii/wiadomości użytkownikowi Kanad PL (nawet gt nie zmienił).

Z góry dzięki,może przynajmniej skur(pip)na zablokują.

Link to comment
Nie no,bez przesady.W jakim celu ktokolwiek miałby coś takiego robić?

Nie pozostaje mi nic innego jak prosić wszystkich forumowiczów o wysyłanie skarg/negatywnych opinii/wiadomości użytkownikowi Kanad PL (nawet gt nie zmienił).

Z góry dzięki,może przynajmniej skur(pip)na zablokują.

Nie zablokują! W GTA4 (oraz Halo, CoD5) gra pełno cheaterów - modderów i nic ich nie rusza, a skarg mają tysiące. Teraz wiem co to te MLG w ich profilach - bardzo popularne u tych śmieci, widać że oni dodatkowo kradną konta z MLG, a napewno glit(pipi)ą achivementy nabijając dowolną ilość GS, dowolnie szybko.

 

Powinieneś napisać do supportu MS (taki specjalny formularz), odzyskanie jest banalnie proste, pytanie czy MS będzie chciał współpracować? MS napewno ma swojej bazie na jaki email było rejestrowane konto, jak też na jakiej konsoli było tworzone/używane, MS musi tylko zmienić na emaila na wcześniejszy i hasło.

 

A co do kradzieży: to czy używałeś gdzieś tego konta poza konsolą? Np. wklepując email i login na jakiejś www? Ewentualnie być może mogli to ukraść przez podsłuch, swego czasu gdy grałem w NFSU na PC to login i hasło (niezaszyfrowane!) było w pliku, a logowanie było też nie https.

Link to comment
dla mnie takie wałowanie to zwykłe s(pipi)ysyństwo. przepraszam za wyrażenie, ale tak jest. czy te grube, bezmózgie hamburgery nie mogą same sobie grać tymi swoimi grubymi paluchami, zamiast robić wałki i przekręty ?

Pewnie nie chodziło o GS tylko o zakupy z XLA...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.