Skocz do zawartości

Skradzione konto xbox live


kanadinol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hi Kanad, sytuacja co najmniej dziwna a zarazem bardzo rzadka, pierwszy raz się spotykam z czymś podobnym. Jeśli mail nie zadziała co wiązało by się z jego zmianą niestety przez osobę trzecią to pozostaje chyba tylko korespondencja z microsoftem co zapewne nie będzie łatwe. Na bank mogą sprawdzić IP i zobaczyć różnicę, ale nakłonić ich do tego nie będzie łatwo.. Ciekawe czy znajomi z Live'a Cię widzą i jakie mają info ??

Odnośnik do komentarza

Ogólnie zjawisko jest dość popularne w usa czy uk. Z tego co słyszałem to sporo topowych graczy MLG straciło w podobny sposób już nie jedno konto ;] Zastanów się czy komuś nie podawałeś kiedyś hasła lub ewentualnie nawrzucałeś przez słuchawkę jakiemuś hamburgerowi. Sam znam kolesia któremu przez 2 ostatnie miesiące ukradziono 3 konta... Możesz spróbować dzwonić na infolinie xbl w uk czy gdzie tam byłeś zarejestrowany ale szczerze to nie liczyłbym że to coś da :(

Odnośnik do komentarza
Ogólnie zjawisko jest dość popularne w usa czy uk. Z tego co słyszałem to sporo topowych graczy MLG straciło w podobny sposób już nie jedno konto ;] Zastanów się czy komuś nie podawałeś kiedyś hasła lub ewentualnie nawrzucałeś przez słuchawkę jakiemuś hamburgerowi.

Nie no,bez przesady.W jakim celu ktokolwiek miałby coś takiego robić?

Nie pozostaje mi nic innego jak prosić wszystkich forumowiczów o wysyłanie skarg/negatywnych opinii/wiadomości użytkownikowi Kanad PL (nawet gt nie zmienił).

Z góry dzięki,może przynajmniej skur(pip)na zablokują.

Odnośnik do komentarza
Nie no,bez przesady.W jakim celu ktokolwiek miałby coś takiego robić?

Nie pozostaje mi nic innego jak prosić wszystkich forumowiczów o wysyłanie skarg/negatywnych opinii/wiadomości użytkownikowi Kanad PL (nawet gt nie zmienił).

Z góry dzięki,może przynajmniej skur(pip)na zablokują.

Nie zablokują! W GTA4 (oraz Halo, CoD5) gra pełno cheaterów - modderów i nic ich nie rusza, a skarg mają tysiące. Teraz wiem co to te MLG w ich profilach - bardzo popularne u tych śmieci, widać że oni dodatkowo kradną konta z MLG, a napewno glit(pipi)ą achivementy nabijając dowolną ilość GS, dowolnie szybko.

 

Powinieneś napisać do supportu MS (taki specjalny formularz), odzyskanie jest banalnie proste, pytanie czy MS będzie chciał współpracować? MS napewno ma swojej bazie na jaki email było rejestrowane konto, jak też na jakiej konsoli było tworzone/używane, MS musi tylko zmienić na emaila na wcześniejszy i hasło.

 

A co do kradzieży: to czy używałeś gdzieś tego konta poza konsolą? Np. wklepując email i login na jakiejś www? Ewentualnie być może mogli to ukraść przez podsłuch, swego czasu gdy grałem w NFSU na PC to login i hasło (niezaszyfrowane!) było w pliku, a logowanie było też nie https.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...