Skocz do zawartości

Video Games Live!


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również się wybieram:). Łódź :].

Co do cen biletów to może jeszcze trwa promocja z nimi związana. Otworzone oficjalną stronę VGL w Polsce www.videogameslive.com.pl i dla 300 osób, które zapiszą się do newslettera są bilety za pół ceny:). Kto jeszcze nie ma to może zdąży:].

Ja najbardziej czekam na Zeus' Wrath Divine z God of War:)> Chyba uronię łzę jak to usłyszę;).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jak sądzicie będzie można tam wnieść kamerę/aparat żeby nagrać sobie to wszystko?

 

 

 

 

Video Games Live - lista chórów

 

 

 

Mam nadzieję:). Na you tube aż roi się od filmików nakręconych komórkami i aparatami ale ciężko stwierdzić, czy były wniesione oficjalnie w ręce czy nieoficjalnie w plecaku:). Z drugiej strony jakość tych filmików pozostawia wiele do życzenia. Takie nagrania mają później wartość raczej sentymentalną niż jakąkolwiek inną. Może na miejscu będzie można kupić jakieś dvd z oficjalnymi nagraniami choć boję się ceny ><.

Odnośnik do komentarza

Napisałem maila żeby się dowiedzieć jak to z tym nagrywaniem iii...

 

Niestety, ale nie wpuszczamy na koncert z profesjonalnym sprzętem

nagrywającym.

 

Pozdrawiam,

Adrian Jagieliński.

Na co się zapytałem 

 

 

 

A jak to się ma do aparatów cyfrowych z funkcją nagrywania filmów lub amatorskiej kamery cyfrowej?

 

Pozdrawiam 

 

na co odpisał

 

Aparat cyfrowy jest ok. Z amatorską kamerą cyfrową może być już problem...

 

A.

 

Więc trzeba się zaopatrzyć w aparat, który kręci ładne filmy.

 

 

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Koncerty w Zabrzu i Łodzi zostały przeniesione:

http://www.gamikaze....Games_Live.aspx

 

Wszystkie koncerty miały być po sobie. Może organizatorzy VGL się przecenili z tymi 3. koncertami jeden po drugim. Pewnie myśleli, że może autostrady u nas są jak w Niemczech i bez problemu da się przemieścić z jednego miasta do drugiego. Przyjechali do nas i się załamali pewnie:D. Sama podróż z Łodzi do Warszawy z całym sprzętem (bo chyba cześć na pewno mają swoją) pewnie z parę godzin zajmie a co dopiero rozpakowanie tego itp. Mam nadzieję, że nowy termin dla Łodzi nie będzie zbyt odległy(I nie 4 grudnia bo wtedy też mam koncert:))

Odnośnik do komentarza

Podrzucam fragment shoutbox'a z Last fm:

 

Arcaine napisał:NIE MA KONCERTU W ŁODZI JEST TYLKO W WAWIE. WLASNIE DOSTALEM TELEFON OD NEW MUSIC ART. KONCERT W LODZI BEDZIE ZA ROK. Gadalem znowu przez telefon. Albo mozna poejcahc do wawy na koncert (bilety beda obiwazywac) Albo czekac do sierpnia-wrzesnia (tak mi mowili ze w tym terminie bedzie koncert w lodzi) i pojsc na tych biletach ktore sie kupilo. Nie stracą waznosci.

 

 

Jakiś żal normalnie vv''. Ale sobie wizytówkę zrobili:/. Czy oni w ogóle przewidzieli, że jeśli wszyscy z Łodzi i Zabrza pojadą do Warszawy to sie tam jakiś kocioł zrobi zamiast koncertu?Oo. Żenada

Odnośnik do komentarza

Hohoho jaki burdel:D Ciekawe jak to zrobią. Kiepsko widzę upchnięcie ludzi z Zabrza i Łodzi w Wawe.na zasadzie zamiany biletów, chyba, zę wiedzą ile mają wolnych miejsc jeszcze, bo chyba sytacji takiej nie będzie, że ktoś kupił bilet na wawe i nie wejdzie :)

 

Swoją drogą ciekawe co spodowało taką maniane

Edytowane przez Re
Odnośnik do komentarza

W wawce na około są miejsca siedzące, gdyż to jest coś ala boisko do hokeja

 

widownia_torwar.gif

 

No i na środku są miejsca stojące w jakiej ilośći ciężko stwierdzić. Z tego co wyczytałem to bilety będą jeszcze dostępne w kasach przy wejsciu, gdyż nie tak duża ilość ludzi kupiła bilety jak się spodziewali i pewnie dlatego też wpadli na to, żeby dopchnąć z innych miast. Całe info odnośnie co z biletami z łodzi i zabrza będzie koło 20 listopada, czyli po tak zwanych ptokach, bo koncert w Wawie jest 18.

 

Na pewno nie byli organizatorzy przygotowani na to, że u nas gry wideo dla większości ludzi to nadal zaścianek i pierdoły dla dzieci i ogólnie moher country wita. Podczas gdy w ameryce czy w innym cywilizowanym kraju gry są traktowane na równi z filmami, a nawet czasem wyżej. Cóż zrobić:/

Odnośnik do komentarza

To jest niepoważne po prostu. Jestem z Łodzi ale do Wawy nie pojade bo się może okazać, że wcisną mnie w jakieś miejsce za które nie zapłaciłam czyli np. każą mi stać kiedy ja zapłaciłam za siedzenie. W Wawie może być kocioł:/. Kurcze, szkoda, że od razu tylko Wawy nie zrobili. Jeszcze na Hyperze tak bardzo to rozreklamowali. Jakby w PE jeszcze dorzucili jakąś reklamę to w ogóle info trafiłoby do większości zainteresowanych. Swoją drogą ciekawa jestem dlaczego anulowali te 2 koncerty. Może z lenistwa albo nagle ich oświeciło, że w 3 dni pod rząd się nie wyrobią? W najgorszym wypadku sprawdzili ilość wykupionych biletów i doszli do wniosku, że im się nie opłaca. No ale chyba są świadomi jak wielu ludzi rozczarowali:/.

Odnośnik do komentarza

Ale bałagan. Poda ktoś maila do organizatora? To nie może być tak, że płace za miejsca siedzące na płycie kupę kasy i nagle okazuje się, że tam będą miejsca stojące, a mnie skierują gdzieś na bok, gdzie wcześniej były tańsze miejscówki.

Edit: kumpel dzwonił do new music art i dostał informację, że zmiany obejmą 2 sektory. Szczęśliwie nasze miejsca pozostają bez zmian.

Edytowane przez Hiki
Odnośnik do komentarza

Ale bałagan. Poda ktoś maila do organizatora? To nie może być tak, że płace za miejsca siedzące na płycie kupę kasy i nagle okazuje się, że tam będą miejsca stojące, a mnie skierują gdzieś na bok, gdzie wcześniej były tańsze miejscówki.

Edit: kumpel dzwonił do new music art i dostał informację, że zmiany obejmą 2 sektory. Szczęśliwie nasze miejsca pozostają bez zmian.

 

 

Hiki a wiesz może które sektory:D?

Odnośnik do komentarza

Ale mnie ta sprawa irytuje no:/. Mogli zrobić jeden koncert to wtedy bym sie już nastawiała na jakiś wyjazd a tu co? Koncert będzie w Wawie a ja na wykładzie z historii grafiki?!;( To nieuczciwe:/. Głupia Warszawa, zawsze tylko tam coś się dzieje:/. A czemu nie Łódź, w końcu to środek Polski, wszystkim by było tak samo daleko:/.

Odnośnik do komentarza

Ale bałagan. Poda ktoś maila do organizatora? To nie może być tak, że płace za miejsca siedzące na płycie kupę kasy i nagle okazuje się, że tam będą miejsca stojące, a mnie skierują gdzieś na bok, gdzie wcześniej były tańsze miejscówki.

Edit: kumpel dzwonił do new music art i dostał informację, że zmiany obejmą 2 sektory. Szczęśliwie nasze miejsca pozostają bez zmian.

 

 

Hiki a wiesz może które sektory:D?

Nie wiem.

Podaje telefon do New Music Art Production:

(022) 425 37 47

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.