Skocz do zawartości

Video Games Live!


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Video Game Live Relacja

 

Jak do tej pory jedyne "sprawozdanie" z koncertu jakie namierzyłem (dzięki Hysz!) W skrócie - mało osób ale reakcje fajne. Koncert dla każdego ale bez szału :)

 

Hyh, nie postarali się organizacyjnie no:/. Gdyby z góry zaplanowali koncert tylko na Warszawę, to pewnie wszyscy z Zabrza i Łodzi zdążyliby sobie załatwić jakiś transport a tak to wstyd po prostu. Mówili, że po 20. dadzą odpowiedź na temat odwołanych koncertów i ciekawa jestem czy padnie takie słowo jak "przepraszamy" bo organizacyjnie to po prostu była klapa. Może napiszą "odwołaliśmy bo tak i nic wam do tego" lub coś w takim tonie. Jak można 3 dni przed planowanymi koncertami je ot tak odwołać?! Swoją droga po przeczytaniu tego sprawozdania widzę, że Video Games Live w ogóle nie przeprowadza aktualizacji swoich utworków skoro ciągle grają to samo. Wszystko mają zaplanowane z góry (nawet żarty, jak zauważył ów recenzent), przyjeżdżają, grają znów to samo i zgarniają kasę(jak dla mnie zbyt dużą bo chyba spoczęli na laurach). Czekam na info o koncertach, które odwołali i jakieś słowa, które będa mogły usprawiedliwić brak profesjonalizmu organizacyjnego u rzekomych profesjonalistów. A może to w Polsce tak zawsze wszystko wypada poniżej normy?

Edytowane przez Scatebra
Odnośnik do komentarza

A ja się modliłem, żeby akurat prezydent żałoby narodowej nie ogłosił...

 

Ale widać, że u nas koncerty odwołuje się również z bardzie poważnych powodów logistycznych. :(

 

 

 

Mało wiary na zdjęciach z tej relacji. Jakoś tak biednie. W Wytwórni byłoby bardziej kameralnie.

Odnośnik do komentarza

A ja się modliłem, żeby akurat prezydent żałoby narodowej nie ogłosił...

 

Ale widać, że u nas koncerty odwołuje się również z bardzie poważnych powodów logistycznych. :(

 

 

 

Mało wiary na zdjęciach z tej relacji. Jakoś tak biednie. W Wytwórni byłoby bardziej kameralnie.

 

Pewnie myśleli, że u nas to jak w Stanach, że to nie problam pojechac kilkaset kilosów w jedną czy w drugą stronę. Polska to nadal kraj, gdzie ludzie bardziej oszczędzają niż zaciągają kredyty(w sumie nieźle na tym wyszliśmy w dobie wszechobecnych kryzysów). W stanach pewnie więcej jest dorosłych i zmotoryzowanych fanów gier. Patrząc na średnią użytkowników forum(więc i czytających PE i grających również) to dominują póki co obecni studenci a z doświadczenia wiem, że studentom nie łatwo wynaleźć w ciągu 3 dni kasę na podróż do stolicy plus pewnie jeszcze jakiś nocleg.

Edytowane przez Scatebra
Odnośnik do komentarza

Taa tyle, że to zdjecia to robione są albo na przerwie, albo pare minut przed koncertem. Ludzi na krzesełkach był niemalże full i 70% trybun. Te fotki z relacji mają sie nijak;) Jasne, że ludzi nie było na FULL, ale ceny biletów i słaba kampania robią swoje. Po za tym to co działo sie między 18:00 a 20:00 zakrawa o żenade. Sam koncert kosmos. Zobaczyć to wszystko na żywo, a nie na youtube to ciarki przechodzą, sentyment wraca, szczęka opada i pojawia się wzruszenie. Yeahhh tak.

 

Jako Polak pomarudzę też trochę. Minusem było brak tłumacza. Młodym ludziom to nie przeszkadzało i mi też, ale gdyby miał polecić koncert rodzinie, czy komukolwiek to niestety angielski trza umić, bo inaczej pewien czar i teksty ze sceny pryskają:) Uważam za skandaliczny brak kultowego Tomb Raidera i muzyki Silent Hilla. Zamiast to był średni jak barszcz i nikomu nie potrzebny Megaman i coś tam jeszcze.

 

Najpiękniejsza chwila na koncercie to moment kiedy jest cisza i cala sala nuci melodie z Mario Brosa. To było coś tak w.y.je.b.a.ne.go w kosmos, że mało co z tym uczuciem może się równać:)

 

Koncert podsumował bym stwierdzeniem z jednej z relacji, która oddaje 100% tego co było

 

"Dla osób, które są zupełnie niezaznajomione ze światem gier video, występ był po prostu ciekawym koncertem, ale ludzie, naszpikowani wspomnieniami, lub po prostu lubiący dany tytuł, odbierali to widowisko bardzo osobiście i na tym polega właśnie magia całego widowiska."

Edytowane przez Re
Odnośnik do komentarza

O - dzięki za info - mam mimo wszystko nadzieje że w najbliższym czasie (rok?) odbędą się następne koncerty lub chociaż koncert ale już bez odwoływania i kręcenia, szczególnie że ekipa na wyjazd nadal jest bo jak widać mimo warto ''przeżyć'' ten koncert :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Wyraźnie pod koniec koncertu gość powiedział "do zobaczenia za rok" ofkoz po angielsku. Czy była to prawdziwa deklaracja, czy tylko "amerykańskie pożegnanie" dodające otuchy cholera wie:) Jeśli się przejechali na tym, że było mało chętnych to za rok po prostu zaplanują nie trzy, a jeden konkretny koncert i już. :) Hehehe

Odnośnik do komentarza

Video Game Live Relacja

 

Jak do tej pory jedyne "sprawozdanie" z koncertu jakie namierzyłem (dzięki Hysz!) W skrócie - mało osób ale reakcje fajne. Koncert dla każdego ale bez szału :)

Dorzuce jeszcze jedno:

Relacja z Video Games Live 2009 -- grrr.pl

 

I kilka fotek:

 

i Relacja Strony B

 

W sumie było oczywiste, że będzie to samo co w Lipsku. Trasy koncertowe zawsze są zaplanowane scenariuszowo i przecież nie będą układać nowej setlisty przed każdym nowo odwiedzanym krajem

Odnośnik do komentarza

Komunikat dotyczący koncertów Video Game Live w Polsce.

 

Agencja New Music Art Production informuje, iż daty dwóch przeniesionych koncertów Video Games Live w Zabrzu (16.11.2009) i Łódzi (17.11.2009) zostaną podane w ciągu dwóch najbliższych tygodni. Sytuacja ta spowodowana jest dalszym ustalaniem nowych terminów na tournee Video Games Live w 2010 roku.

Jednocześnie informujemy, iż wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na nowe daty koncertów w swoich kategoriach cenowych.

Osoby, które chcą dokonać zwrotu zakupionych biletów, od dnia 01.12.2009 proszone są o udanie się

do punktów ich zakupu.

Osoby, które zakupiły bilety poprzez strony internetowe www.newmusicart.pl lub www.videogameslive.com.pl proszone są o kontakt z naszym biurem pod numerem telefonu: (22) 425 37 47 lub emailem: info@newmusicart.pl.

Odnośnik do komentarza

Dobra - bo ja tu się czuje wyruchany. Koncerty pewnie będą za rok, a na tak odległe wydarzenia to nawet majkel dżekson nie sprzedawał biletów. Jak to zwrócić? Bo kasa mi się przyda na bardziej realne potrzeby.

Odnośnik do komentarza

Dobra - bo ja tu się czuje wyruchany. Koncerty pewnie będą za rok, a na tak odległe wydarzenia to nawet majkel dżekson nie sprzedawał biletów. Jak to zwrócić? Bo kasa mi się przyda na bardziej realne potrzeby.

 

Dobre pytanie, też jestem tego ciekawa bo czuję się dokładnie tak samo i czekać mi się nie chce rok:/. Jak bedzie za rok, to se kupie bilety jeszcze raz a nie dam komuś obracać moją stówką przez tyle czasu:/. W tej wiadomości napisali:

"Osoby, które chcą dokonać zwrotu zakupionych biletów, od dnia 01.12.2009 proszone są o udanie się

do punktów ich zakupu.

Osoby, które zakupiły bilety poprzez strony internetowe www.newmusicart.pl lub www.videogameslive.com.pl proszone są o kontakt z naszym biurem pod numerem telefonu: (22) 425 37 47 lub emailem: info@newmusicart.pl."

 

Czyli do stycznia czekać trzeba najwyraźniej. Mi w sumie to nie przeszkadza bo nowe Army of Two bedzie dopiero przed lutym. Tylko że to jak widac odnosi się do tych 2 stron. Ja mam bilety z ticketonline. Moż eu nich juz mozna oddawać.Oby.

Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

Ja mam bilety z ticketonline. Moż eu nich juz mozna oddawać.Oby.

 

Na ticketonline wg. ich regulaminu masz 21 dni na oddanie biletów od dnia w którym koncert miał się odbyć.

Gdy się tam w końcu dodzwoniłem poinstruowano nas że mamy odesłać bilety i paragon na ich adres z informacją dlaczego zwracamy i podaniem nr. konta na jakie mają przelać pieniądze - wysłane listem poleconym.Czekamy z Hyszem i Moralesem gdyż na oddanie mają 14 dni od dnia otrzymania. Zobaczymy jak będzie.

 

"Bilety mogą zostać zwrócone w terminie 21 dni od pierwotnej daty planowanego odbycia się danego wydarzenia. Nabywca winien dostarczyć Ticket Online oryginalne bilety wstępu wraz z paragonem fiskalnym oraz oświadczeniem powodu dokonania zwrotu. Ticket Online przyjmuje zwroty biletów zakupionych w punkcie sprzedaży w siedzibie firmy, na stronie www.ticketonline.pl oraz na portalach internetowych posiadających sklep internetowy Ticket Online. Bilety nabyte w punktach sprzedaży działających w sieci Ticket Online mogą zostać zwrócone jedynie w punkcie, w którym zostały nabyte."

 

http://www.ticketonline.com/pl/pl/modul/1216-Warunki%2Bsprzeda%25C5%25BCy/

 

BTW: Też uważam że bez sensu trzymać bilety - będzie koncert to się kupi - kasę lepiej mieć i na coś innego ewentualnie wykorzystać - a co jak weekendu nie dożyję xD

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, bo i może się okazać, że i za rok nie będzie bo coś. A ch...j to wie co się może stać i znów przełożą, albo co gorsza w ogóle się koncert nie odbędzie, albo ceny będą mniejsze i po co czekać. :) A kaska się zawsze przyda.;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.