Jump to content

Video Games Live!


Guest Kyo

Recommended Posts

Guest Kyo

cms_31214.jpg

 

Gry komputerowe, orkiestra symfoniczna oraz kilkudziesięcioosobowy chór połączone w całość mega widowisko Video Games Live nareszcie w Polsce! Video Games Live jest nietypowym koncertem zawierającym w sobie muzykę z największych video gier wszechczasów. Pomysłodawcami, a także producentami tego niesamowitego wydarzenia są twórcy gier komputerowych i światowej sławy kompozytorzy Tommy Tallarico i Jack Wall.

 

Video Games Live jest unikatowym widowiskiem w dziedzinie rozrywki, podczas którego najlepsze światowe orkiestry i chóry wykonują specjalne aranżacje muzyki z tak kultowych gier jak Tetris, Warcraft, Zelda, Diablo, Call of Duty czy Super Mario Bros. Do tego mamy do czynienia z wizualizacjami gier zsynchronizowanymi ze światłem, efektami specjalnymi, tancerzami, oraz graczami on-line!

 

 

Jak najlepiej opisać Video Games Live? Video Games Live to połączenie energii rockowego koncertu z siłą i emocjami muzyki granej przez orkiestrę symfoniczną. Połączone z technologią, interaktywnością, oszałamiającymi wizualizacjami i zabawą jaką mogą dostarczyć tylko gry video. To także pełna synchronizacja muzyki, wizualizacji i interaktywnej zabawy dla publiczności w każdym wieku i bez względu na to czy grają w gry video czy nie.

 

 

Program imprezy:

 

 

Wydarzenie specjalne (lobby): 18:00

Otwarcie drzwi Sali koncertowej: 19.00

Akt1 Video Games Live: 20:00

Przerwa: 21:00

Akt 2 Video Games Live: 21.20

Meet and GreetT (po koncercie): 22.30

 

 

Uwaga!

 

W dniu koncertu zapraszamy na wydarzenie specjalne, o godzinie 18.00, poświęcone grom komputerowym, podczas którego goście na kilkudziesięciu stanowiskach mogą rywalizować w poszczególnych grach. Zwycięzcy stworzą wizualizacje on-line podczas wieczornego koncertu.

Ponadto zapraszamy na spotkania z najlepszymi twórcami oraz kompozytorami muzyki do gier video. W programie także konkurs na najlepszy kostium przedstawiający ulubionego bohatera z gier oraz stanowiska i sklepy najważniejszych producentów gier komputerowych na świecie.

 

Warto być czujnym, bo wejściówki na Video Games Live na całym świecie kończą się zawsze na kilka tygodni przed koncertem. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

 

16.11.09, ZABRZE, DOM MUZYKI I TAŃCA

17.11.09, ŁÓDŹ, WYTWÓRNIA

18.11.09, WARSZAWA, TORWAR

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6885...istopadzie.html

 

P.S. Ja, Hysz i Morales już zarezerwowaliśmy bilety w Łodzi na Ticket Online. Ktoś jeszcze jedzie? :)

Edited by Kyo
Link to comment
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest Kyo

FF na bank. Obok MGS'a i HALO to ich "flagowiec" :P I pomyśleć że się zastanawialiśmy z Moralesem czy do Kolonii się nie tłuc na koncerciki :D

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Video_Games_Live - utworki grane wg. Wiki.

 

Są min.: MGS, Zelda, Medal of Honor, HALO, FF, Kingdom Hearts, Tomb Raider, Beyond Good & Evil (to te co mnie interesują) + klasyki min.: Dragon's Lair, Space Invaders!

Edited by Kyo
Link to comment
Guest Kyo

Jak na EP 1 i 2 bocznym wejściem :D O EP 4 nie mówię bo było ciężko... wyjść z domku xD

Będzie dobrze :) Kultura na koncercie musi być :) Dla mnie osobiście dzisiaj może być 16 listopada :woot:

Link to comment
  • 1 month later...

Bilety są katastrofalnie drogie. Szkoda, bo chętnie bym się przeszedł. Ale jak mam wybrać: koncert vs gra to wybór jest oczywisty dla mnie

Grę zawsze możesz sobie kupic w późniejszym terminie, a VGL w Polsce nie zdarza się co kilka miesięcy.

Shadow of the Colossus

:wub:

 

Otóż to, otóż to a po filmikach które można zobaczyć czy choćby po tych które zarzuciłeś klimat masakruje. Fuck no coś pięknego przeżyć to na żywo, a raczej usłyszeć SH2, MGS, FF nawet Mario się załapał hehe.

 

Jest już jakaś oficjalna rozpiska jakie kawałki w Polsce będą grać?

 

Akurat info o konkursie może wygram hihi.

 

Edit: http://www.youtube.com/watch?v=W_6LG8dyE0U coś niesamowitego. Obczaicie akcje w 3:35 minucie hehe.

Edited by SłupekPL
Link to comment
  • 2 weeks later...

To jest KOSMOS:D

 

 

trailer

 

przykład muzy z Kingdom Hearts http://www.youtube.com/watch?v=7iGuOSfjfJI&feature=related

 

oraz Metal Geara http://www.youtube.com/watch?v=W_6LG8dyE0U

 

 

Mario?, Zelda?, Halo?, Final Fantasy?, Warcraft?, Sonic?, Metal Gear Solid?, Kingdom Hearts, Chrono Trigger?, Chrono Cross?, Myst?, Tron, Castlevania?, Medal of Honor?, God of War?, BioShock?, Civilizacja IV, Tomb Raider?, Harry Potter?, Beyond Good & Evil?, Advent Rising, EverQuest? II, Monkey Island, Earthworm Jim, Pac-Man, Conan, Headhunter, Splinter Cell?, Ghost Recon?, Rainbow Six?, Jade Empire, Metroid, Contra, Guitar Hero? i specjalna Mieszanka Klasycznych Gier Zręcznościowych obejmujących ponad dwadzieścia gier od Pong? do Donkey Kong? i zawierając takie klasyki jak: Dragon's Lair, Tetris, Frogger, Ghosts 'n Goblins, Gauntlet, Space Invaders, Outrun i WIELE WIĘCEJ

 

 

 

Jak dla mnie kosmos. Coś wielkiego i niepowtarzalnego. Z taką pompą. Yeaaaa. Wreszcie zajefajny wielki koncert, a nie jakieś popowe popierdywania;D Ja idę, wpisywać się ludziska kto się wybiera do Wawy na koncert:D

Link to comment

Ceny biletów są zróżnicowane:

 

Zabrze: 95 zł |115 zł | 145 zł | 200 zł

Łódź: 85 zł | 115 zł 135 zł | 200 zł

Warszawa: 95 zł | 125 zł | 155 zł| 200 zł

 

Te po 200 zeta są kolekcjonerskie i tylko po 100-120 szt na miasto.

 

Impreza która trwa od 18:00 do 22:30 i kosztuje 95zł-150zł to raczej nie dużo (są konkursy, zabawy, standy z konsolami i masa atrakcji, znane osoby itd. sam koncert trwa 2h + plus przerwa i kto widział youtubie to wie, że jest to kosmos). Na którymś tam Video Games Live pojawialy się znane osoby jak Kojima czy Stan Lee, ale nie wiem jak to u nas w Polsce będzie.

 

I uważam, że ŚMIESZNE jest mówienie, że to drogo. Takie Polskie myślenie. Porównując do cen innych koncertów na żywo myślę, że jest w porządku. A i mamy mase atrakcji. No ale lepiej za tą kasę się uchlać w klubie/kupić tanią grę i znowu tkwić przed TV/wydać na fajki zamiast przeżyć samemu coś co w Polsce może się długo nie powtórzyć. Na Madonny koncert na Bemowie 1000zł to dopiero przeginka, chyba, że ktoś lubi popcornowe gówna. Ale nikt nie narzekał, bo z okna było widać w ch... ludzi. To tyle z moich rozmyślań:)

Edited by Re
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.