Skocz do zawartości

EA MMA


humanno

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ta gra jak żadna inna potrzebuje moim zdaniem nieco więcej dynamiki, tutaj konkretne kilkunastosekundowe/ półminutowe wymiany a'la Chuck v Wanderlei mają jak najbardziej racje bytu. To tutaj przyda sie możliwoś parcia do przodu z samymi prostymi żeby odrzucic kogoś od siebie. Nieco za wcześnie o decyzji kupie/oleje ale jeśli demko wzbudzi pozytywne odczucia to raczej sie skusze. W tym wypadku THQ przyda sie kop na pospieszenie, niech robią co mogą żeby serwery UFC chodziły do czasu demka bo mimo lagów w FN raczej nie wywalało z gry.

Odnośnik do komentarza

Fajnie ze jest juz tyle gameplay'ów, mozna nabrać konkretniejszego wyobrażenia o grze. Ad. zamieszczonych linków, bardzo podoba mi sei animacja zawodników w parterze, zwłaszcza przejscia/uwolnienia,[walka fedor vs coture], i z 2giej strony bardzo nie podba mi sie chodzenie w stójce, dziwnie szybko sei przemieszczają, trochce jakby się ślizgali - ten motyw wygladał juz calkiem dobrze w nowym ufc. Mogliby to jeszcze poprawić, poza tym, myśle ze powoli rodzi sie dla mnie must-have, ale z werdyktem sie wstrzymam. Jakiś przebąkiwania o demo albo coś? :whistling:

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

http://www.easports.com/mma/blog/entry/title/power-of-the-punch-in-ea-sports-mma

 

to wpis na blogu mówiący "co od czego zależy i na co to wpływa" mniej wiecej o to chodzi (np. siła naszych ciosów - zależna m.in. od tego jak dużo damage otrzymała nasza "tylnia" noga). Sporo czytania, sporo informacji. Jeśli wszystko to faktycznie znajdzie sie w grze to byłoby miło, czas pokaże.

 

 

 

a tu kolejny raz ea mma wykorzystane do wizualizacji przed walką wieczoru ostatniego Strikeforce. IMO wygląda to coraz lepiej, tylko te "wstrząsy" przy otrzymywaniu ciosów troche nie tegez.. moze to tylko tak tutaj.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Drodzy państwo, z przyjemnością wrzucam link do nowych screenów z trybu kariery. Co powiecie na sale treningowe w Tajlandii na świeżym powietrzu (czyli juz nie zupełnie sale..)? Dojo w Japonii? A na samego "EL Uapo" Basa Ruttena jako trenera ? :biggrin: strasznie mnie cieszy jego udział w grze, szkoda ze nie bedzie komentował.

 

http://uk.media.ps3.ign.com/media/143/14354515/imgs_1.html

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A jest i gameplay:

 

http://www.gametrailers.com/video/gc-10-ea-sports/703338 GC 10: Rogers vs Emelianenko Gameplay (Raw)

 

 

Wujek, coś ty, w tym linku co wrzuciłeś to jest zlepek wszystkich starych trailerów/montaży gameplayów. Chyba ze coś sie zmieniło od czasu jak ostatnio to oglądałeś.

 

Zostały jakieś 2 miechy do premiery, ma nadzieje ze wypuszczą jkieś demo i gra mile zaskoczy. Z gameplayu to tu są jakieś offsreeny ale to jeszcze z E3.

http://uk.ps3.ign.com/dor/objects/14354515/ea-sports-mma/videos/e3_eamma_gmp_01_061610.html

Jak dla mnie jest ok, troche %$jowo wygląda poruszanie po ringu, jakieś "pływające" za szybko postaci. Za to niektore przejscia w parterze wyglądają mega dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Aaaaaaaaaaaaaaaaa!! przeciez to juz dzisiaj!! Kur*a, a moj tv w servisie :ohmy: trzeba przytachać poprzedniego crt'ka 29'' z innego pokoju, a dziad waży troche.

 

A aktualizacje PSS są chyba o 18.00 ale nic sobie za to uciąć nie dam.

Jeżeli dzisiaj to demko powinno być o 23/24 naszego czasu na US Store :)

Odnośnik do komentarza

Zagrałem z 10-12 walk i szału nie ma. Stójka b. słabo w porównaniu do UFC 2010 jak dla mnie no i ci zawodnicy popie.rdalający jakby mieli motorek w (pipi)e... System ciosów rodem z FNR średnio tu się sprawdza. Parter całkiem ok.

 

UFC 2010 nie przebije a już na pewno nie graficznie bo jest dużo gorzej.

 

Spodobał mi się motyw "rentgena" ; )

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...