Skocz do zawartości

EA MMA


humanno

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.easports..../game-play-tips

 

polecam osobom zainteresowanym tu zajrzec. Niby gra niezbyt skomplikowana, a troche nowych rzeczy dowiedziec sie mozna o sterowaniu. W dodatku filmiki fajnie rozbite w zależności od tego ktorą konsole posiadamy i jaki typ sterowania wybralismy + filmik o submissions. Mozliwość natychmiastowego ataku na inną dźwignie kiedy przeciwnik wlansie wyrwał sie z pierwszej? Dobre, nie wiedziałem. Czekam na pełne recki, moje zainteresowanie sie utrzymuje. :thumbsup:

W UFC 10 też dało rade robić tzw. "podwójną dżwignię" :) Chociaż umieli to robić tylko wybrani jak np. Frank Mir to jednak się dało :]

Odnośnik do komentarza

Chyba tez nie do konca o to chodzi... w ufc chodzilo raczej o przejscie np z kimury na balahe lub z trojkata na balahe a tu jak rozumiem czynnosc nastepuje PO tym jak przeciwnik sie wybroni...

Niekoniecznie. Mozna było zrobić drugą dźwignie zanim przeciwnik się wybroni. Wystarczy założyć pierwszą dźwignię, czekać aż przeciwnikowi zjedzie pasek staminy i od razu zaczynasz drugą ;)

Odnośnik do komentarza

O co chodzi z tą minigierką przy duszeniu? co trzeba robić?

 

kręcąc gałką szukasz momentu kiedy zawibruje i starasz sie tam utrzymać gałke, tylko ze to miejsce zaraz znika i musisz wyszukac znowu. Prawde mówiące jak ktos nie ma dualschocka to kicha, musi zwracac uwaga na kolor wskaźnika chyba. Jak kiepsko, za wolno wychwytujesz te miejsca to przegrywasz. Rozmiar tego "pierścienia" zmienia sie zaleznie jak ci idzie. Im mniejszy tym gorzej dla ciebie.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

sprite czy przeczytales dokladnie o co mi chodzilo? Bo po tym cos napisal mam wrazenie ze nie do konca. Odnosnie recenzji, druga stonowana i w miare pokrywa sie z tym co mysle o tej grze. Ciekawe czy w pelnej wersji tez konsolla bedzie sie tak sklejac do klinczu i parteru, jesli tak to lipa, EA jakby zapomnialo tez ze osoba trzymana w klinczu tez moze chodzic. Ciekawy jest motyw z regulami, fajnie bedzie poskakac komus po glowie w Japonii :)

Odnośnik do komentarza

wow, w ogole jestem zaskoczony, dobrze ze mi sie dzis przypomnialo o przemierze EA MMA. Postanowiłem dac grze kredyt zaufania i powaznie rozwazyc kupno, nawet jakies oceny bedą w okolicach 7+. Wszystko by zależało od tego na czym wtopili. Tymczasem 1sze oceny - 7.7, 8.2, 8.5? :thumbsup: mało tego, wchodze na alledrogo a tam - 150-160 [nówka odwoliowana, ciekawe odlaczego odfoliowane, anybody knows?]. Nie bardzo moge w robocie na spokojnie poogladac recenzji wiec poczytam wieczorem (czekam tez na IGN.com). Nie wiem jak wy, ja przewiduje uszczuplenie stanu konta w przyszlym tygodniu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

wow, w ogole jestem zaskoczony, dobrze ze mi sie dzis przypomnialo o przemierze EA MMA. Postanowiłem dac grze kredyt zaufania i powaznie rozwazyc kupno, nawet jakies oceny bedą w okolicach 7+. Wszystko by zależało od tego na czym wtopili. Tymczasem 1sze oceny - 7.7, 8.2, 8.5? :thumbsup:mało tego, wchodze na alledrogo a tam - 150-160 [nówka odwoliowana, ciekawe odlaczego odfoliowane, anybody knows?]. Nie bardzo moge w robocie na spokojnie poogladac recenzji wiec poczytam wieczorem (czekam tez na IGN.com). Nie wiem jak wy, ja przewiduje uszczuplenie stanu konta w przyszlym tygodniu :rolleyes:

 

Pewnie były zamówione z zavvi. U mnie w media chodzą po 189 zł :]

Odnośnik do komentarza

I co humanno dostałeś już swoją sztukę? Jak tak podziel się wrażeniami ;)

 

;) he, gre owszem zakupiłem ale w sobote niestety poczciwe poczciaki nie działają. Myśle ze we wtorek bedzie na bank. Na relację oczywiście możecie liczyc :thumbsup: A tymczasem w ramach budowania klimatu, wczoraj zaliczyłem ostatnią gale ufc, dziś niedawna gala strikeforce, a na dobitke zanim gra dotrze, strikeforce challengers :wink:

 

ps.

teraz nawet pojawily sie na alle za 145+wysyłka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...