Skocz do zawartości

SBO 2009


Rekomendowane odpowiedzi

NUfest

za(pipi)isty balans od mistrzow gatunku ArcSystem takiego syfu to nawet na GGXX za pierwszym razem na SBO nie było jak tez solo startowali. tak czy siak pozamiatali starym w sumie ta Licthi Bleeda mnie iteresuje a reszta niespecjalnie

Bel planujesz DVD z tego brac bo rozumiem ze GG to jakos wezie sie i tak w kilak osob chyba ze ktos zdazy w torrenty wpuscic

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Di sloneczko - Nu = V-13 :_) Tak na nia mowia japonce, w zasadzie to chyba Nu-13 ale czemu - nie mnie wiedziec.

Nie tylko japońce, tak też mówi na nią pani spiker w grze i wiele innych osób ;) A dlaczego? Dlatego że ona tak się po prostu nazywa, to 'v' to nie żadne fał tylko grecka litera Nu (http://z.about.com/d/gogreece/1/5/b/6/greekalphabet2col.jpg). A 13 to zapewne po prostu wersja. Proste i przejrzyste;]

Odnośnik do komentarza
No, niespecjalnie. Wozi sie jak shit w betoniarce i zachowuje sie na turniejach jak burok.

Nieee, nienawidzą go z czystej zazdrości. Owszem, wokół Justina jest mnóstwo niepotrzebnego hype'u (nawet ma powstać o nim film "król przedmieścia czy innej ulicy Sezamkowej") ale co by nie mówić to najlepszy amerykański gracz 2d. Zwróć uwagę, które nie-japońskie walki w 3s są najbardziej znane:

 

- wspomniana przez Nadrilla Justin(CH) vs Kuroda(Q)

- chyba pierwsze EVO Justn(CH) vs Todio(UR)

- osławione już

 

niedługo do tego dojdzie może sf4 (chociaż te finały z EVO nie były jakieś bardzo widowiskowe). I nie chodzi tylko, o to że Justin został kilka razy ośmieszony. On przecież niemal zawsze na Evo plasował się na podium, w którąkolwiek z gier by się nie dotknął. A to, że dostawał w dupę od któregoś z Japończyków...On zawsze przecierał szlak 8)

 

Zresztą, lista gier, które "liznął", i w których odnosił sukcesy na EVO jest niekrótka:

MVC2

SF33s

ST

CVS2

SF4

Wiem, że o czymś zapomniałem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...