Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SBO 2009

Featured Replies

To już teraz w weekend. Ktoś sie może orientuje czy będzie w tym roku jakiś live stream? Przynajmniej jakiś znikomy jak rok temu?

  • Replies 30
  • Views 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na pewno bedzie, sadze ze na 1-2 dzien przed turniejem kazdy zainteresowany bedzie znal adres streama.

no wlasnie wbrew wczesniejszym informacjom pojawily sie pogloski ze ma nie byc :(

Nie będzie.

"dżizas kur.wa ja pier.dole" ;/

 

W sumie chyba i tak wolałem oglądać zmagania murzynów z gamestopu i słuchać pro-amerykańskich komentatorów, przynajmniej wiadomo było o co chodzi ;]

TOP4 SF4

 

Umeso (EH) / Dashio (VI)

vs.

Iyo (DH) / Shiro (AB)

 

Gosho (RU) / Kyabetsu (VI)

vs.

Mago (SG) / Nemo (CH)

 

 

CHAMPION

Gosho (RU) / Kyabetsu (VI)

Edited by Vipe

Jednak to byl final..Zwyciesca SBO 2009 w tekkena zostaje team Rauma!

 

1.Raum(Wang) Junchan(Julia) Honda-(Lili)

2.Nisshin(Alisa),Tisshumon(Marduk),Buriburimaru(Bryan)

3&4 ???(King),Kousuke(Heihachi),Chokoyan(Bob)

???(Bryan),???(Lars),???(Bruce)

 

 

o wejscie do finalu ta lili sama rozwalila team tisshumona!!(czyzby lili rosla na s tiera...)

 

team tisshumona:

nisshin-alisa

tisshumon-marduk

buriburimaru-bryan

 

Wpierwszym pojedynku polfinalowym team tisshumona musial pokonac kolesi od(zbyt ciezkie kanji imion jak dla mnie..)bruca,larsa i bryana.

Tisshumon w pierwszej pokonal bryana przegral z larsem.nisshin vs lars.zwyciesca zostaje nisshin.ostatnia szansa przeciwnikow tisshumona jest bruce ktory bije 3-0 nisshina ale buriburimaru bije w koncu bruca.

W drugiej walce polfinalowej team Rauma walczyl z kousuke burodeyuu gdzie Honda rozwalil w pierwszej walce kolesia od kinga w drugiej henia kouske.Przegral chokoyanem od boba ale raum wangiem pokonal boba dochadzac do druzyny tisshumona w finale.

 

Team korea odpadla w pierwszej walce tak jak No Respect.

 

(Zawsze moze sie wkrasc jakis blad bo staralem sie tluamczyc sam z bloga jakiegos japonczyka,sa tam tez wyniki z virtuy ale nie chce mi sie na razie widzialem tylko akire laua brada i sare ;P)

Edited by Matt-JF

Czy Tisshumon to jest ten stary dobry Tissuemon co siedział w Anglii???

 

Kurde szkoda że No Respect tak słabo :cierpienie: :cierpienie: :cierpienie:

 

Aha i gdzie do (pipi)a są te Steve'y i Lawy??? :wtf:

Edited by Cambion

Tak to ten,tlumaczylem bezposrednio i tak jego imie wyglada.Ja sie boje bardziej o randomowosc tekkena chyba ze starzy wyjadacze starzeja sie i nowe pokolenie rosnie.Stevow tyle w kazdym salonie ze zanim jeszcze jakies bokser zrobi cios przeciwnik wie jak na niego odpowiedziec i chyba nie jest taki silny jak go maluja

Ja sie boje bardziej o randomowosc tekkena chyba ze starzy wyjadacze starzeja sie i nowe pokolenie rosnie.

 

Mam wielką nadzieje że to drugie :bow: . Ale fakt, że szkoda mi No Respectu - najlepszego teamu z czasów DR :wub:

VF5R:

 

1st. Yuutenji (LA) / Gorgeous (EI) / Joseph (AK)

2nd. YOU (SA) / Chuutaro (JN) / Anaguma (JA)

t3rd. Itabashi Zangief (SH) / Itoshun (BR) / Fuudo (LI)

t3rd. Chameleon (SA) / O Niku (JE) / Kingujou (LA)

 

T6BR:

 

1st. Honda (Lili), Junchan (Julia), RAUM (Wang)

2nd. Tissuemon (Marduk), Nisshin (Anna), Buri (Bryan)

t3rd. Ojikusu (Bruce), Fukusu (Lars), Bakushi (Bryan)

t3rd. Kousuke (Heihachi), Chokoyan (Bob), 萬海王 (King)

 

(Jednak bledow nie zrobilem^^)

Tęsknię za czasami, kiedy goście nagrywali wszystko kamerkami ukrytymi pod pachą. Chciałbym zobaczyć jak Daigo i Mago wtopili.

Wyniki 3s

 

1) Boss (YU) / Rikimaru (CH) / Momochi (MA)

2) Ochibi (YU) / Tokido (CH) / KO (YA)

3) RX (UR) / Vanao (RY) / Koushun (CH) i MOV (CH) / Kuroda (Q)

Walki z Tekkena: http://www.youtube.com/user/noknonnut

 

Wyniki 3. dnia:

 

BlazBlue:

1. Kyaku (Carl)

2. Fumo (Arakune)

3. kakutoubisginTaokaka (Nu) oraz Chou (Nu)

(na automatach w BB nie ma V13?)

 

Arcana Heart:

1. Kasumi LOVE (Akane), Tono (Konoha)

2. Futtou Mei-Fang (Mei-Fang), Tekusucha Elsa (Elsa)

3. Kyouken (Zenia), Tanukichi (Saki) oraz ACT (Maori), Jamu (Lilica)

 

Guilty Gear XX: Accent Core:

1. Shounen [TE], Woshige [MI], N-O [VE]

2. Satou [JO], Chonari [ZA], Mugen [bR]

3. Kazuki [DI], Kawin [PO], Inoue [OS] oraz Koichi [iN], Haaken [PO], Kishitaka [sO]

 

SBO after party. To jest lepsze niż walki. Oglądajcie zanim stróże moralności skasują :lol:

 

SBO after party. To jest lepsze niż walki. Oglądajcie zanim stróże moralności skasują :lol:

 

podobne akcje dzialy sie podczas PIJACZYN CUP w zeszly weekend w Opolu :P

Di sloneczko - Nu = V-13 :_) Tak na nia mowia japonce, w zasadzie to chyba Nu-13 ale czemu - nie mnie wiedziec.

 

P.S. Jakie jaja - Kuroda to Chuck Norris 3s'a ;) Jak mogli byc 3-4 jak grali we 2 O_o ? Przesada.

Edited by NemoKOF

Di sloneczko - Nu = V-13 :_) Tak na nia mowia japonce, w zasadzie to chyba Nu-13 ale czemu - nie mnie wiedziec.

 

P.S. Jakie jaja - Kuroda to Chuck Norris 3s'a ;) Jak mogli byc 3-4 jak grali we 2 O_o ? Przesada.

W ubiegłym roku zajęli pierwsze miejsce (tylko Ino też był obecny a Kuroda grał Akumą*). Może teraz chcieli "na handicapa" :lol: W każdym bądź razie, Q wyeliminował team Nukiego i 2 inne zespoły. Kuroda to potwór 8)

 

*

Po prostu jest mistrzem strategi i nierobienia niepotrzebnych ruchow :)

Nie jestem w temacie, ale odgrzebałem jakiś stary film Kurody który gra Q przeciwko Justinowi. Chyba go nie lubią(Justina)...

No, niespecjalnie. Wozi sie jak shit w betoniarce i zachowuje sie na turniejach jak burok.

NO drugi raz z rzedu widac ze Shonenowi tez znudziło sie granie z leszczami i odpadanie na złych meczach po ktorych i tak nie jest w stanie nikt wyrobic z jego teamu.

widac ze BB jeszcze nie traktuja "powaznie" i nie dali teamow czy tagow.

pewnie za rok bedzie wiecej wiadomo odnosnie przyszłosci tej gry w japoni. ktos ma rozpiske z BB? ciekawi mnie czy w ogole ktos startował ze sceny GG czy to prostu w(pipi)li z tymi nowymi.

  • Author
Winner's are in bold.

 

BlazBlue Singles Tournament

 

1st round results:

 

A Block

 

Souji (Arakune) vs. Godhand (Jin)

Masutani (Bang) vs. Ke-chan (Rachel)

Goodbye Earth (Rachel) vs. NyanNyanNu- (Nu)

Nezu (Bang) vs. kakutoubishinTaokaka (Nu)

 

B Block

 

Dora (Bang) vs. Saki (Nu)

Shonen (Litchi) vs. Zero (Hakumen)

Konan (Jin) vs. Kid Viper (Jin)

Tsukasa (Nu) vs. Kurenai ya (Noel)

 

C Block

 

Miu (Jin) vs. Nochun (Litchi)

Azu (Nu) vs. Halloween (Rachel)

Kyaku (Carl) vs. Relia (Nu)

Kouji (Tager) vs. Kogatan (Jin)

 

D Block

 

HeartNana (Noel) vs. Inoue (Nu)

Kimoniku (Rachel) vs. Diechan (Litchi)

Ikemen (Nu) vs. Ora (Ragna)

Sato-One (Arakune) vs. Mebo (Taokaka)

 

E Block

 

Shuta (Ragna) vs. Maria (Arakune)

Ki-fa (Arakune) vs. Fumo (Arakune)

EnseiseiUzai (Rachel) vs. Ribaia (Nu)

Tobari (Rachel) vs. NEFE (Nu)

 

F Block

 

Hima (Arakune) vs. Ako (Arakune)

BLEED (Litchi) vs. MechaSue (Carl)

Isa (Arakune) vs. Parosupe (Jin)

Bonus Game (Rachel) vs. Toriatsukai-chuui aka Handle with Care (Arakune)

 

G Block

 

Denpa (Taokaka) vs. ANG (Nu)

Aoniku (Rachel) vs. Kyou (Nu)

Tokido (Arakune) vs. Eru (Rachel)

Wataru (Ragna) vs. Kazuhira (Taokaka)

 

H Block

 

Ren (Jin) vs. Keshigomu (Noel)

NOtoko (Rachel) vs. Kamiyu (arakune)

Chou (Nu) vs. Makoto (Nu)

Tsubaki aka DIO(Carl) vs. F (Nu)

 

2nd round results:

 

A Block

 

Souji (Arakune) vs. Ke-chan (Rachel)

NyanNyanNu- (Nu) vs. kakutoubishinTaokaka (Nu)

 

B Block

 

Dora (Bang) vs. Zero (Hakumen)

Konan (Jin) vs. Tsukasa (Nu)

 

C Block

 

Nochun (Litchi) vs. Kyaku (Carl)

Azu (Nu) vs. Kogatan (Jin)

 

D Block

 

Inoue (Nu) vs. Mebo (Taokaka)

Ikemen (Nu) vs. Diechan (Litchi)

 

E Block

 

Maria (Arakune) vs. Fumo (Arakune)

Ribaia (Nu) vs. Tobari (Rachel)

 

F Block

 

Hima (Arakune) vs. BLEED (Litchi)

Isa (Arakune) vs. Bonus Game (Rachel)

 

G Block

 

ANG (Nu) vs. Kyou (Nu)

Eru (Rachel) vs. Kazuhira (Taokaka)

 

H Block

 

Keshigomu (Noel) vs. NOtoko (Rachel)

Chou (Nu) vs. DIO (Carl)

 

3rd round results:

 

A Block - Ke-chan (Rachel) vs. kakutoubishinTaokaka (Nu)

B Block - Dora (Bang) vs. Tsukasa (Nu)

C Block - Kyaku (Carl) vs. Azu (Nu)

D Block - Mebo (Taokaka) vs. Diechan (Litchi)

E Block - Fumo (Arakune) vs. Ribaia (Nu)

F Block - BLEED (Litchi) vs. Bonus Game (Rachel)

G Block - Kyou (Nu) vs. Eru (Rachel)

H Block - NOtoko (Rachel) vs. Chou (Nu)

 

Top 8:

 

kakutoubishinTaokaka (Nu) vs. Dora (Bang)

Kyaku (Carl) vs. Diechan (Litchi)

Fumo (Arakune) vs. BLEED (Litchi)

Eru (Rachel) vs. Chou (Nu)

 

Top 4:

 

kakutoubishinTaokaka (Nu) vs. Kyaku (Carl)

Fumo (Arakune) vs. Chou (Nu)

 

Finalists:

 

Kyaku (Carl) vs. Fumo (Arakune)

 

Winner:Fumo (Arakune)

 

Jak widać jest paru gości z GG. Jak choćby Bleed, Inoue,Zero, Diechan, Shonen,Isa, NO.

Edited by Bellevar

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.