August 12, 200916 yr To już teraz w weekend. Ktoś sie może orientuje czy będzie w tym roku jakiś live stream? Przynajmniej jakiś znikomy jak rok temu?
August 12, 200916 yr Na pewno bedzie, sadze ze na 1-2 dzien przed turniejem kazdy zainteresowany bedzie znal adres streama.
August 13, 200916 yr "dżizas kur.wa ja pier.dole" ;/ W sumie chyba i tak wolałem oglądać zmagania murzynów z gamestopu i słuchać pro-amerykańskich komentatorów, przynajmniej wiadomo było o co chodzi ;]
August 14, 200916 yr TOP4 SF4 Umeso (EH) / Dashio (VI) vs. Iyo (DH) / Shiro (AB) Gosho (RU) / Kyabetsu (VI) vs. Mago (SG) / Nemo (CH) CHAMPION Gosho (RU) / Kyabetsu (VI) Edited August 14, 200916 yr by Vipe
August 14, 200916 yr Jednak to byl final..Zwyciesca SBO 2009 w tekkena zostaje team Rauma! 1.Raum(Wang) Junchan(Julia) Honda-(Lili) 2.Nisshin(Alisa),Tisshumon(Marduk),Buriburimaru(Bryan) 3&4 ???(King),Kousuke(Heihachi),Chokoyan(Bob) ???(Bryan),???(Lars),???(Bruce) o wejscie do finalu ta lili sama rozwalila team tisshumona!!(czyzby lili rosla na s tiera...) team tisshumona: nisshin-alisa tisshumon-marduk buriburimaru-bryan Wpierwszym pojedynku polfinalowym team tisshumona musial pokonac kolesi od(zbyt ciezkie kanji imion jak dla mnie..)bruca,larsa i bryana. Tisshumon w pierwszej pokonal bryana przegral z larsem.nisshin vs lars.zwyciesca zostaje nisshin.ostatnia szansa przeciwnikow tisshumona jest bruce ktory bije 3-0 nisshina ale buriburimaru bije w koncu bruca. W drugiej walce polfinalowej team Rauma walczyl z kousuke burodeyuu gdzie Honda rozwalil w pierwszej walce kolesia od kinga w drugiej henia kouske.Przegral chokoyanem od boba ale raum wangiem pokonal boba dochadzac do druzyny tisshumona w finale. Team korea odpadla w pierwszej walce tak jak No Respect. (Zawsze moze sie wkrasc jakis blad bo staralem sie tluamczyc sam z bloga jakiegos japonczyka,sa tam tez wyniki z virtuy ale nie chce mi sie na razie widzialem tylko akire laua brada i sare ;P) Edited August 14, 200916 yr by Matt-JF
August 14, 200916 yr Czy Tisshumon to jest ten stary dobry Tissuemon co siedział w Anglii??? Kurde szkoda że No Respect tak słabo :cierpienie: :cierpienie: :cierpienie: Aha i gdzie do (pipi)a są te Steve'y i Lawy??? :wtf: Edited August 14, 200916 yr by Cambion
August 14, 200916 yr Tak to ten,tlumaczylem bezposrednio i tak jego imie wyglada.Ja sie boje bardziej o randomowosc tekkena chyba ze starzy wyjadacze starzeja sie i nowe pokolenie rosnie.Stevow tyle w kazdym salonie ze zanim jeszcze jakies bokser zrobi cios przeciwnik wie jak na niego odpowiedziec i chyba nie jest taki silny jak go maluja
August 14, 200916 yr Ja sie boje bardziej o randomowosc tekkena chyba ze starzy wyjadacze starzeja sie i nowe pokolenie rosnie. Mam wielką nadzieje że to drugie :bow: . Ale fakt, że szkoda mi No Respectu - najlepszego teamu z czasów DR
August 14, 200916 yr VF5R: 1st. Yuutenji (LA) / Gorgeous (EI) / Joseph (AK) 2nd. YOU (SA) / Chuutaro (JN) / Anaguma (JA) t3rd. Itabashi Zangief (SH) / Itoshun (BR) / Fuudo (LI) t3rd. Chameleon (SA) / O Niku (JE) / Kingujou (LA) T6BR: 1st. Honda (Lili), Junchan (Julia), RAUM (Wang) 2nd. Tissuemon (Marduk), Nisshin (Anna), Buri (Bryan) t3rd. Ojikusu (Bruce), Fukusu (Lars), Bakushi (Bryan) t3rd. Kousuke (Heihachi), Chokoyan (Bob), 萬海王 (King) (Jednak bledow nie zrobilem^^)
August 14, 200916 yr Tęsknię za czasami, kiedy goście nagrywali wszystko kamerkami ukrytymi pod pachą. Chciałbym zobaczyć jak Daigo i Mago wtopili.
August 15, 200916 yr Wyniki 3s 1) Boss (YU) / Rikimaru (CH) / Momochi (MA) 2) Ochibi (YU) / Tokido (CH) / KO (YA) 3) RX (UR) / Vanao (RY) / Koushun (CH) i MOV (CH) / Kuroda (Q)
August 15, 200916 yr Drabinka: http://img151.imageshack.us/img151/5930/sb...etssf330902.gif Czemu Kuroda i MOV grali we dwóch?
August 15, 200916 yr Drabinka: http://img151.imageshack.us/img151/5930/sb...etssf330902.gif Czemu Kuroda i MOV grali we dwóch? Bo Ino się nie pokazał BTW Momochi w finale pojechał cały team KO, natomiast Kuroda zaliczył 3 OCV w turnieju 8) a Amerykanie odpadli w pierwszej rundzie. Edited August 15, 200916 yr by ornit
August 17, 200916 yr Walki z Tekkena: http://www.youtube.com/user/noknonnut Wyniki 3. dnia: BlazBlue: 1. Kyaku (Carl) 2. Fumo (Arakune) 3. kakutoubisginTaokaka (Nu) oraz Chou (Nu) (na automatach w BB nie ma V13?) Arcana Heart: 1. Kasumi LOVE (Akane), Tono (Konoha) 2. Futtou Mei-Fang (Mei-Fang), Tekusucha Elsa (Elsa) 3. Kyouken (Zenia), Tanukichi (Saki) oraz ACT (Maori), Jamu (Lilica) Guilty Gear XX: Accent Core: 1. Shounen [TE], Woshige [MI], N-O [VE] 2. Satou [JO], Chonari [ZA], Mugen [bR] 3. Kazuki [DI], Kawin [PO], Inoue [OS] oraz Koichi [iN], Haaken [PO], Kishitaka [sO]
August 17, 200916 yr SBO after party. To jest lepsze niż walki. Oglądajcie zanim stróże moralności skasują
August 17, 200916 yr SBO after party. To jest lepsze niż walki. Oglądajcie zanim stróże moralności skasują podobne akcje dzialy sie podczas PIJACZYN CUP w zeszly weekend w Opolu
August 17, 200916 yr Di sloneczko - Nu = V-13 :_) Tak na nia mowia japonce, w zasadzie to chyba Nu-13 ale czemu - nie mnie wiedziec. P.S. Jakie jaja - Kuroda to Chuck Norris 3s'a Jak mogli byc 3-4 jak grali we 2 O_o ? Przesada. Edited August 17, 200916 yr by NemoKOF
August 17, 200916 yr Di sloneczko - Nu = V-13 :_) Tak na nia mowia japonce, w zasadzie to chyba Nu-13 ale czemu - nie mnie wiedziec. P.S. Jakie jaja - Kuroda to Chuck Norris 3s'a Jak mogli byc 3-4 jak grali we 2 O_o ? Przesada. W ubiegłym roku zajęli pierwsze miejsce (tylko Ino też był obecny a Kuroda grał Akumą*). Może teraz chcieli "na handicapa" W każdym bądź razie, Q wyeliminował team Nukiego i 2 inne zespoły. Kuroda to potwór 8) *
August 17, 200916 yr Nie jestem w temacie, ale odgrzebałem jakiś stary film Kurody który gra Q przeciwko Justinowi. Chyba go nie lubią(Justina)...
August 17, 200916 yr No, niespecjalnie. Wozi sie jak shit w betoniarce i zachowuje sie na turniejach jak burok.
August 17, 200916 yr NO drugi raz z rzedu widac ze Shonenowi tez znudziło sie granie z leszczami i odpadanie na złych meczach po ktorych i tak nie jest w stanie nikt wyrobic z jego teamu. widac ze BB jeszcze nie traktuja "powaznie" i nie dali teamow czy tagow. pewnie za rok bedzie wiecej wiadomo odnosnie przyszłosci tej gry w japoni. ktos ma rozpiske z BB? ciekawi mnie czy w ogole ktos startował ze sceny GG czy to prostu w(pipi)li z tymi nowymi.
August 17, 200916 yr Author Winner's are in bold. BlazBlue Singles Tournament 1st round results: A Block Souji (Arakune) vs. Godhand (Jin) Masutani (Bang) vs. Ke-chan (Rachel) Goodbye Earth (Rachel) vs. NyanNyanNu- (Nu) Nezu (Bang) vs. kakutoubishinTaokaka (Nu) B Block Dora (Bang) vs. Saki (Nu) Shonen (Litchi) vs. Zero (Hakumen) Konan (Jin) vs. Kid Viper (Jin) Tsukasa (Nu) vs. Kurenai ya (Noel) C Block Miu (Jin) vs. Nochun (Litchi) Azu (Nu) vs. Halloween (Rachel) Kyaku (Carl) vs. Relia (Nu) Kouji (Tager) vs. Kogatan (Jin) D Block HeartNana (Noel) vs. Inoue (Nu) Kimoniku (Rachel) vs. Diechan (Litchi) Ikemen (Nu) vs. Ora (Ragna) Sato-One (Arakune) vs. Mebo (Taokaka) E Block Shuta (Ragna) vs. Maria (Arakune) Ki-fa (Arakune) vs. Fumo (Arakune) EnseiseiUzai (Rachel) vs. Ribaia (Nu) Tobari (Rachel) vs. NEFE (Nu) F Block Hima (Arakune) vs. Ako (Arakune) BLEED (Litchi) vs. MechaSue (Carl) Isa (Arakune) vs. Parosupe (Jin) Bonus Game (Rachel) vs. Toriatsukai-chuui aka Handle with Care (Arakune) G Block Denpa (Taokaka) vs. ANG (Nu) Aoniku (Rachel) vs. Kyou (Nu) Tokido (Arakune) vs. Eru (Rachel) Wataru (Ragna) vs. Kazuhira (Taokaka) H Block Ren (Jin) vs. Keshigomu (Noel) NOtoko (Rachel) vs. Kamiyu (arakune) Chou (Nu) vs. Makoto (Nu) Tsubaki aka DIO(Carl) vs. F (Nu) 2nd round results: A Block Souji (Arakune) vs. Ke-chan (Rachel) NyanNyanNu- (Nu) vs. kakutoubishinTaokaka (Nu) B Block Dora (Bang) vs. Zero (Hakumen) Konan (Jin) vs. Tsukasa (Nu) C Block Nochun (Litchi) vs. Kyaku (Carl) Azu (Nu) vs. Kogatan (Jin) D Block Inoue (Nu) vs. Mebo (Taokaka) Ikemen (Nu) vs. Diechan (Litchi) E Block Maria (Arakune) vs. Fumo (Arakune) Ribaia (Nu) vs. Tobari (Rachel) F Block Hima (Arakune) vs. BLEED (Litchi) Isa (Arakune) vs. Bonus Game (Rachel) G Block ANG (Nu) vs. Kyou (Nu) Eru (Rachel) vs. Kazuhira (Taokaka) H Block Keshigomu (Noel) vs. NOtoko (Rachel) Chou (Nu) vs. DIO (Carl) 3rd round results: A Block - Ke-chan (Rachel) vs. kakutoubishinTaokaka (Nu) B Block - Dora (Bang) vs. Tsukasa (Nu) C Block - Kyaku (Carl) vs. Azu (Nu) D Block - Mebo (Taokaka) vs. Diechan (Litchi) E Block - Fumo (Arakune) vs. Ribaia (Nu) F Block - BLEED (Litchi) vs. Bonus Game (Rachel) G Block - Kyou (Nu) vs. Eru (Rachel) H Block - NOtoko (Rachel) vs. Chou (Nu) Top 8: kakutoubishinTaokaka (Nu) vs. Dora (Bang) Kyaku (Carl) vs. Diechan (Litchi) Fumo (Arakune) vs. BLEED (Litchi) Eru (Rachel) vs. Chou (Nu) Top 4: kakutoubishinTaokaka (Nu) vs. Kyaku (Carl) Fumo (Arakune) vs. Chou (Nu) Finalists: Kyaku (Carl) vs. Fumo (Arakune) Winner:Fumo (Arakune) Jak widać jest paru gości z GG. Jak choćby Bleed, Inoue,Zero, Diechan, Shonen,Isa, NO. Edited August 17, 200916 yr by Bellevar
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.