Jump to content

SBO 2009


Recommended Posts

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jednak to byl final..Zwyciesca SBO 2009 w tekkena zostaje team Rauma!

 

1.Raum(Wang) Junchan(Julia) Honda-(Lili)

2.Nisshin(Alisa),Tisshumon(Marduk),Buriburimaru(Bryan)

3&4 ???(King),Kousuke(Heihachi),Chokoyan(Bob)

???(Bryan),???(Lars),???(Bruce)

 

 

o wejscie do finalu ta lili sama rozwalila team tisshumona!!(czyzby lili rosla na s tiera...)

 

team tisshumona:

nisshin-alisa

tisshumon-marduk

buriburimaru-bryan

 

Wpierwszym pojedynku polfinalowym team tisshumona musial pokonac kolesi od(zbyt ciezkie kanji imion jak dla mnie..)bruca,larsa i bryana.

Tisshumon w pierwszej pokonal bryana przegral z larsem.nisshin vs lars.zwyciesca zostaje nisshin.ostatnia szansa przeciwnikow tisshumona jest bruce ktory bije 3-0 nisshina ale buriburimaru bije w koncu bruca.

W drugiej walce polfinalowej team Rauma walczyl z kousuke burodeyuu gdzie Honda rozwalil w pierwszej walce kolesia od kinga w drugiej henia kouske.Przegral chokoyanem od boba ale raum wangiem pokonal boba dochadzac do druzyny tisshumona w finale.

 

Team korea odpadla w pierwszej walce tak jak No Respect.

 

(Zawsze moze sie wkrasc jakis blad bo staralem sie tluamczyc sam z bloga jakiegos japonczyka,sa tam tez wyniki z virtuy ale nie chce mi sie na razie widzialem tylko akire laua brada i sare ;P)

Edited by Matt-JF
Link to comment

Tak to ten,tlumaczylem bezposrednio i tak jego imie wyglada.Ja sie boje bardziej o randomowosc tekkena chyba ze starzy wyjadacze starzeja sie i nowe pokolenie rosnie.Stevow tyle w kazdym salonie ze zanim jeszcze jakies bokser zrobi cios przeciwnik wie jak na niego odpowiedziec i chyba nie jest taki silny jak go maluja

Link to comment

VF5R:

 

1st. Yuutenji (LA) / Gorgeous (EI) / Joseph (AK)

2nd. YOU (SA) / Chuutaro (JN) / Anaguma (JA)

t3rd. Itabashi Zangief (SH) / Itoshun (BR) / Fuudo (LI)

t3rd. Chameleon (SA) / O Niku (JE) / Kingujou (LA)

 

T6BR:

 

1st. Honda (Lili), Junchan (Julia), RAUM (Wang)

2nd. Tissuemon (Marduk), Nisshin (Anna), Buri (Bryan)

t3rd. Ojikusu (Bruce), Fukusu (Lars), Bakushi (Bryan)

t3rd. Kousuke (Heihachi), Chokoyan (Bob), 萬海王 (King)

 

(Jednak bledow nie zrobilem^^)

Link to comment

Walki z Tekkena: http://www.youtube.com/user/noknonnut

 

Wyniki 3. dnia:

 

BlazBlue:

1. Kyaku (Carl)

2. Fumo (Arakune)

3. kakutoubisginTaokaka (Nu) oraz Chou (Nu)

(na automatach w BB nie ma V13?)

 

Arcana Heart:

1. Kasumi LOVE (Akane), Tono (Konoha)

2. Futtou Mei-Fang (Mei-Fang), Tekusucha Elsa (Elsa)

3. Kyouken (Zenia), Tanukichi (Saki) oraz ACT (Maori), Jamu (Lilica)

 

Guilty Gear XX: Accent Core:

1. Shounen [TE], Woshige [MI], N-O [VE]

2. Satou [JO], Chonari [ZA], Mugen [bR]

3. Kazuki [DI], Kawin [PO], Inoue [OS] oraz Koichi [iN], Haaken [PO], Kishitaka [sO]

Link to comment
Di sloneczko - Nu = V-13 :_) Tak na nia mowia japonce, w zasadzie to chyba Nu-13 ale czemu - nie mnie wiedziec.

 

P.S. Jakie jaja - Kuroda to Chuck Norris 3s'a ;) Jak mogli byc 3-4 jak grali we 2 O_o ? Przesada.

W ubiegłym roku zajęli pierwsze miejsce (tylko Ino też był obecny a Kuroda grał Akumą*). Może teraz chcieli "na handicapa" :lol: W każdym bądź razie, Q wyeliminował team Nukiego i 2 inne zespoły. Kuroda to potwór 8)

 

*

Link to comment

NO drugi raz z rzedu widac ze Shonenowi tez znudziło sie granie z leszczami i odpadanie na złych meczach po ktorych i tak nie jest w stanie nikt wyrobic z jego teamu.

widac ze BB jeszcze nie traktuja "powaznie" i nie dali teamow czy tagow.

pewnie za rok bedzie wiecej wiadomo odnosnie przyszłosci tej gry w japoni. ktos ma rozpiske z BB? ciekawi mnie czy w ogole ktos startował ze sceny GG czy to prostu w(pipi)li z tymi nowymi.

Link to comment
Winner's are in bold.

 

BlazBlue Singles Tournament

 

1st round results:

 

A Block

 

Souji (Arakune) vs. Godhand (Jin)

Masutani (Bang) vs. Ke-chan (Rachel)

Goodbye Earth (Rachel) vs. NyanNyanNu- (Nu)

Nezu (Bang) vs. kakutoubishinTaokaka (Nu)

 

B Block

 

Dora (Bang) vs. Saki (Nu)

Shonen (Litchi) vs. Zero (Hakumen)

Konan (Jin) vs. Kid Viper (Jin)

Tsukasa (Nu) vs. Kurenai ya (Noel)

 

C Block

 

Miu (Jin) vs. Nochun (Litchi)

Azu (Nu) vs. Halloween (Rachel)

Kyaku (Carl) vs. Relia (Nu)

Kouji (Tager) vs. Kogatan (Jin)

 

D Block

 

HeartNana (Noel) vs. Inoue (Nu)

Kimoniku (Rachel) vs. Diechan (Litchi)

Ikemen (Nu) vs. Ora (Ragna)

Sato-One (Arakune) vs. Mebo (Taokaka)

 

E Block

 

Shuta (Ragna) vs. Maria (Arakune)

Ki-fa (Arakune) vs. Fumo (Arakune)

EnseiseiUzai (Rachel) vs. Ribaia (Nu)

Tobari (Rachel) vs. NEFE (Nu)

 

F Block

 

Hima (Arakune) vs. Ako (Arakune)

BLEED (Litchi) vs. MechaSue (Carl)

Isa (Arakune) vs. Parosupe (Jin)

Bonus Game (Rachel) vs. Toriatsukai-chuui aka Handle with Care (Arakune)

 

G Block

 

Denpa (Taokaka) vs. ANG (Nu)

Aoniku (Rachel) vs. Kyou (Nu)

Tokido (Arakune) vs. Eru (Rachel)

Wataru (Ragna) vs. Kazuhira (Taokaka)

 

H Block

 

Ren (Jin) vs. Keshigomu (Noel)

NOtoko (Rachel) vs. Kamiyu (arakune)

Chou (Nu) vs. Makoto (Nu)

Tsubaki aka DIO(Carl) vs. F (Nu)

 

2nd round results:

 

A Block

 

Souji (Arakune) vs. Ke-chan (Rachel)

NyanNyanNu- (Nu) vs. kakutoubishinTaokaka (Nu)

 

B Block

 

Dora (Bang) vs. Zero (Hakumen)

Konan (Jin) vs. Tsukasa (Nu)

 

C Block

 

Nochun (Litchi) vs. Kyaku (Carl)

Azu (Nu) vs. Kogatan (Jin)

 

D Block

 

Inoue (Nu) vs. Mebo (Taokaka)

Ikemen (Nu) vs. Diechan (Litchi)

 

E Block

 

Maria (Arakune) vs. Fumo (Arakune)

Ribaia (Nu) vs. Tobari (Rachel)

 

F Block

 

Hima (Arakune) vs. BLEED (Litchi)

Isa (Arakune) vs. Bonus Game (Rachel)

 

G Block

 

ANG (Nu) vs. Kyou (Nu)

Eru (Rachel) vs. Kazuhira (Taokaka)

 

H Block

 

Keshigomu (Noel) vs. NOtoko (Rachel)

Chou (Nu) vs. DIO (Carl)

 

3rd round results:

 

A Block - Ke-chan (Rachel) vs. kakutoubishinTaokaka (Nu)

B Block - Dora (Bang) vs. Tsukasa (Nu)

C Block - Kyaku (Carl) vs. Azu (Nu)

D Block - Mebo (Taokaka) vs. Diechan (Litchi)

E Block - Fumo (Arakune) vs. Ribaia (Nu)

F Block - BLEED (Litchi) vs. Bonus Game (Rachel)

G Block - Kyou (Nu) vs. Eru (Rachel)

H Block - NOtoko (Rachel) vs. Chou (Nu)

 

Top 8:

 

kakutoubishinTaokaka (Nu) vs. Dora (Bang)

Kyaku (Carl) vs. Diechan (Litchi)

Fumo (Arakune) vs. BLEED (Litchi)

Eru (Rachel) vs. Chou (Nu)

 

Top 4:

 

kakutoubishinTaokaka (Nu) vs. Kyaku (Carl)

Fumo (Arakune) vs. Chou (Nu)

 

Finalists:

 

Kyaku (Carl) vs. Fumo (Arakune)

 

Winner:Fumo (Arakune)

 

Jak widać jest paru gości z GG. Jak choćby Bleed, Inoue,Zero, Diechan, Shonen,Isa, NO.

Edited by Bellevar
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.