Skocz do zawartości

Peja - Na Serio


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jak miałem 15 lat też chodziłem na koncerty. Co więcej na jednej scenie czasami prezentowali się Peja i Hemp Gru. No, ale ku.rwa jak idziesz na koncert Rycha to nie wyma(pipi)esz środkowym paluchem to chyba proste, wtedy też ludzie dostawali wpier.dol i pewnie będą dostawać po wsze czasy. Wielkie halo się zrobiło bo ktoś wysłał wideo na kontakt@tvn24.pl

Odnośnik do komentarza

Teraz to trzeba sie pilnosc, zrobisz cos glupiego to zaraz ktos ci zrobi fotke badz filmik a potem na YT, siedzisz w kumplami na chustawce, ktos z 8 pietra kreci bo moze sie cos smiesznego wydarzy (jak hustawka w rosji - kto widzial ten wie), na weselu bedziesz wywijal wygibasy po pijaku to kamerzysta to nakreci i jesli bylo smieszne wrzuci na YT. Niebezpieczne czasy...

Odnośnik do komentarza

najgorsze sa komentarze dot tego incydentu na przeróznych 'onetach'. Dla mnie chlopak poszel zobaczyć czy dostanie w ryj i *eureka* dostał w ryj, a potme jego stary zjaarzył, że mogą być z tego pieniądze i wielkie halo. nietsety fucki można pokazać gosi a, verbie, czy innym wilkom/bajmom a nie iść na koncert rysia peji i takie szopki odstawiać.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie tak jak mowi Ari i wcale mi nie szkoda tego malolata bo dostal w(pipi) za wlasna glupote. Oczywiscie jak zwykle zrobilo sie z tego medialne halo bo rychu powiedzial " wiecie co macie robic" w sumie niewiem skad ta nagonka na Rycha. Mogl tak powiedziec ale nikt niewie co mial na mysli wiec nie powinno byc problemow. Zreszta tak jak mowil Zurom, powinni najbardziej ukarac organizatorow koncertow i ochrone za to ze nie umiejetnosc utrzymania porzadku. A tak swoja droga to nowa plytka Peji poki co mi nie podchodzi ale moze sie do niej przekonam. Sredniawka

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...