Skocz do zawartości

Peja - Na Serio


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

Powstały tematy o nadchodzących płytach to ja zapodam info o nowej solówce Rycha Peji. Dla mnie jest to jeden z najlepszych polskich raperów. Szanuje go za poglądy, podejście do rapu, za sam rap, za teksty. Będąc na koncercie bawiłem się kozacko, chłopaki dawali z siebie wszystko co mogli, pełne zaangażowanie, grali około 120 minut bez przestojów, klub szalał, ogólnie było za(pipi)iste. Piszę to, ponieważ wiele ludzi uważa Peję, za słabego rapera i człowieka, który się sprzedał. No cóż.. wielu ludzi uwielbia Gurala, który leci tylko na hajs. W lipcu grał koncert, który trwał 40 minut bo jasny pan się na(pipi)ał. Fotki nie dało się zrobić, autografu nie był w stanie wypisać. Typ spytał się go czy da mu ręcznik ten co miał na scenie, jakaś ściera za 10 zł a Gural : 300 zł. No (pipi) mu w (pipi)ę i tyle. Z peją przybiło się piątke, zamieniło parę zdać, fotka, autograf. Z gandim i lamzasem waliliśmy wódę w loży po koncercie. Za(pipi)ista ekipa i tyle. Dobra przejdźmy do meritum.

 

naserio_front_big.jpg

 

Tracklista:

1. Na powierzchni feat. Triple Impact

2. Szczęście feat. K8 & DJ. Zel

3. Byłem jestem będę feat. Wozik

4. Na serio feat. DJ. Decks

5. Hip Hop feat. DJ. Taek

6. Gruba Impra z Rysiem 2 feat. Gandi Ganda & Kobra

7. Kochana mamo feat. Marek Pospieszalski

8. Peneriada feat. Triple Impact

9. Obudź się (Pod prąd 2) feat. Chada

10.To jeszcze nie koniec feat. Paluch

11. Śmiertelna pasja rap feat. Kaczor

12. Poszukując ideału feat. Mrozu

13. To co robimy feat. Vixen

14. Pozwól mi żyć (Są chwile) feat. Glaca & Ana

15. Mamy ten flow feat. Brahu & Sheller

16. Pokonując granice feat. DJ. Taek

17. KC

18. Zbyt dużo bólu feat. Pih

19. To jeszcze nie koniec feat. Paluch (DNA Remix)

20. Epilog

 

 

Link do singla: http://media.onet.pl/media/muzyka/200908/cf0c747906.wma

Link do promomixu: http://www.youtube.com/pejaslumsattack

 

PREMIERA: 17.09

 

Jak dla mnie płyta będzie świetna, za co pewnie zostanę zaraz zbesztany i posadzony o bezguście. No cóż.. Real Life..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Marvelous

Kawałki jegomościa IMO szybko mi wpadają jak i wypadają z listy utworów. Za szybko mnie nudzą, nie wracam do nich - nie wiedzieć czemu. A.J.K.S. przykładowo mogę słuchać non toper. Ale pewnie sprawdzę Rycha i tym razem.

Odnośnik do komentarza
To z tym wy(pipi)aniem typowi to plotka jakich wiele. Dużo było na ten temat mówione ;] na płytkę czekam. Wrzesień urodzajny z tym roku 4 godne albumy. Onar, Tede, PiH, Peja

Pih to tylko singiel narazie album w listopadzie ;] Pozatym zapomniales o Tetrisie i Numerze Raz. Zreszta jak wejdziesz na glowna strone www.hip-hop.pl to tam zboku masz ankiete "najbardziej oczekiwana plyta wrzesnia" i jest na niej az PIETNASCIE albumow ;p

Co do Peji to nie wiem narazie sluchalem tylko "Na legalu" i "Szacunek Ludzi Ulicy" ale nie podoba mi sie strona w ktora idzie jego kariera. Ze sluchaniem albumu sie wstrzymam poczekam az wystawicie jakies pierwsze recenzje.

Odnośnik do komentarza

W tamtym roku tez mielismy miec Polską, złotą jesień rapu. Chvj wyszedl. Mam nadzieje, ze w tym roku bedize okej. Rok 2009 jest bardziej zaosbny w plyty niz 2008. Czekam na teta, pyska, piha i pjusa w sumie tylko.

 

Singiel pchły byl w miare ok, chociaz nigdy sie nim nie jaralem i nie bede jaral (wykluczajac kawalek na poetach, gdzie rozyebal jednak). Fajne, podj,ebane logo:D

Odnośnik do komentarza

Peja raczej mało konsekwentny jest:

 

12. Poszukując ideału feat. Mrozu

 

''komercja śmiecie bez serca'', ''pier.dol radiowe stacje'' to tylko nieliczne z cytatów, a zapraszając takiego gościa na płytę ewidentnie celuje w tą znienawidzoną przecież przez niego komercje. gościa w sumie nic Jego ''rap'' to kupa od SLU, powymyślał jakieś dziwne ksywki (rychu peja solufka??Dłuższej i bardziej bezsensownej się nie dało wymyślić?) i dziwne nazwy albumów (styl życia g'n.o.j.a, gdzie g' symbolizuje gangsta rap (?), a n.o.j.a nazwę którejś tam jego płyty, która na dodatek była słaba).Delikatnie mówiąc przekombinowane akcje, słysząc na SŻG intro w którym peja mówi, ze jego album to ''kawał dobrej sztuki muzycznej padłem ze śmiechu, a po zobaczeniu tego teledysku http://www.youtube.com/watch?v=nR(pipi)HIJQO8...feature=related ręce mi po prostu upadły, gorące czternastki się pewnie podjarały...Nie, peja wcale nie wzoruje się na amerykańskich raperach i wcale nie próbuje być trendy i cool.''Poszukując ideału feat''. Mrozu, przypomina mi to 50 cent ''Ayo Technology'' feat Justin - peja w roli fiftiego ( nawet przykoksował i wydziarał się, chyba znalazł inspirację w curtisie :P ), a Mrozu w roli Justina, nawet apaszkę ma jak Justin.Polski rap w większości to ściema, tylko nieliczni dają radę.

Odnośnik do komentarza

Hejt jak się patrzy :) Na to wszystko można patrzeć także z tej strony co Ty patrzysz. Tylko nie wiem jakie są kryteria w ocenianiu płyt. Co powoduje, że dla jednych płyta jest dobra, a dla innych nie. Dla mnie płyty Peji to klasa sama w sobie ;] jeszcze 12 dni. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Najbardziej jestem ciekaw o co chodzi z tym Mrozem, a kawałem z Vixenem zmiażdży cojones.

Odnośnik do komentarza

Hejt jak się patrzy :) Na to wszystko można patrzeć także z tej strony co Ty patrzysz. Tylko nie wiem jakie są kryteria w ocenianiu płyt. Co powoduje, że dla jednych płyta jest dobra, a dla innych nie. Dla mnie płyty Peji to klasa sama w sobie ;] jeszcze 12 dni. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Najbardziej jestem ciekaw o co chodzi z tym Mrozem, a kawałem z Vixenem zmiażdży cojones.

 

 

No w sumie hejt, ale uwierz mi, że szacun dla Ryśka miałem zawsze do poprzedniej płyty, która jest po prostu kiblem.Pamiętam czasy 'Na Legalu' jak poleciałem do sklepu po kasete i słuchałem jak po.j.ebany.Nawet słysząc 'Szacunek ludzi ulicy' miałem w dalszsym ciągu do niego szacunek bo to była całkiem niezła płyta...No ale Rysiowi się pokiełbasiło w główce i se wymyślił, że będzie 'rychu peja solufka - styl zycia g'n.o.j.a'...Dla mnie rychu peja się skończył i już nie wróci.

Odnośnik do komentarza

To z tym wy(pipi)aniem typowi to plotka jakich wiele. Dużo było na ten temat mówione ;] na płytkę czekam. Wrzesień urodzajny z tym roku 4 godne albumy. Onar, Tede, PiH, Peja

 

zapomniałeś o Tetrisie i #1 ;)

 

Peji słuchałem w gimnazjum, teraz zbytnio się jego twórczością nie interesuje, także płytę zlewam ciepłym moczem. Mimo to u Peji podoba mi się jego flow i głos. Są skur.wysyńskie i dodają jego piosenkom charakteru.

Odnośnik do komentarza

Problem z Peją jest taki, że co miał do powiedzenia, przekazał już na poprzednich płytach. Jego twórczośc sie skończyła, już poprzednia płyta była na siłe, dla hajsu, tej nawet nie przesłuchałem całej bo jest chu-jowa o niczym.

A co do gurala to chu-uj ci wdupe :)

 

To na końcu to do mnie ? Dla mnie na serio jest za(pipi)iste. Energetyczna dawka muzy. Daje kompa w czambuł

Odnośnik do komentarza

Serio kwestia statusu finansowego Rycha Pejii jest przez kogokolwiek jeszcze rozstrząsan? Bądźcie poważni. Wiadomo, że Rychu nie odciął się od swoich korzeni. Oglądajcie MTV Cribs tam macie, że ciągle mieszka na Jeżycach i zaprasza ziomka Miecia ze swojej ulicy. Taki prawdziwy cinkciarz widać z niego, czy jak wy tam mówicie w swoim pyrowskim slangu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...